Wróć

600 zł na Allegro dla posiadaczy kont firmowych w mBanku

Publikacja:
600 zł na Allegro dla posiadaczy kont firmowych w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości 600 zł do wydania na Allegro.
Uczestnik Posiadacz konta firmowego w mBanku, który nie posiada jeszcze profilu firmowego na Allegro.
Po drodze Należy stworzyć profil firmowy w serwisie Allegro, wystawić przynajmniej jedną ofertę sprzedaży w czasie trwania promocji i wskazać konto firmowe mBanku jako rachunek do wypłat.
mBank zachęca posiadaczy kont firmowych do rozpoczęcia sprzedaży przez Internet, konkretnie na portalu Allegro. Premia za wykonanie tego kroku to aż 600 zł do wydania w tym serwisie! Sprawdźmy, czy warunki jej zdobycia są skomplikowane.

Banki coraz chętniej współpracują z różnymi firmami zewnętrznymi, by dostarczać swoim klientom kompleksowy zestaw usług. Nikogo już nie dziwi możliwość wykupienia w bankowości elektronicznej ubezpieczenia, skorzystania z faktoringu czy usług księgowego, sięgnięcia po terminal płatniczy. Na ciekawy pomysł wpadł mBank, który zachęca posiadaczy kont firmowych do rozpoczęcia sprzedaży swoich towarów i usług na portalu Allegro. Do podjęcia niezbędnych działań ma zmotywować premia w postaci vouchera o wartości 600 zł do wykorzystania w tym serwisie.

Kto ma szansę na bon do Allegro?

Odpowiedź na to pytanie jest krótka: osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, będący rezydentami Rzeczypospolitej Polskiej pod warunkiem, że posiadają dowolne konto firmowe w mBanku, ale nie mają Konta Firma na Allegro.

Załóż Konto Firma, wystaw przedmiot, ciesz się z nagrody

Otrzymanie 600 zł do wydania na Allegro nie wymaga skomplikowanych działań. Zresztą spójrz, co trzeba zrobić:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej załóż konto firmowe w mBanku, np. mBiznes Konto Standard.

  Jeśli już posiadasz rachunek firmowy w mBanku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 30 listopada 2022 r. stwórz nowe Konto Firma w serwisie Allegro i wystaw choć jeden przedmiot do sprzedaży.

  Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu promocji i wskazaniu rachunku firmowego w mBanku jako konta do wypłat środków przez Allegro.

 • Premia

  Voucher do Allegro otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji Konta Firma w serwisie Allegro do 30. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zarejestrowałeś Konto Firma i wystawiłeś rzecz do sprzedaży.

Mission complete!

Do zakończenia promocji nie możesz zmienić rachunku do wypłat z Allegro.

Okazja jakich mało

Rzadko się zdarza tak prosta promocja z tak atrakcyjną nagrodą. Na dodatek udział w niej może Ci przynieść dodatkowe korzyści w postaci zwiększonych przychodów dzięki zaoferowaniu swoich produktów klientom Allegro. O tym, jak korzystać z z bonów na Allegro, możesz przeczytać w naszym tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Nie zatrzymujemy dłużej. Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, jaką uznasz za słuszną.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos