600 zł premii z kontem Millennium 360° + 6% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Publikacja:
600 zł premii z kontem Millennium 360° + 6% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł w formie przelewu + 6% dla oszczędności.
Uczestnik Osoba, która po 1 stycznia 2020 r. nie posiadała w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.
Po drodze Logowanie do aplikacji mobilnej, wpływ wynagrodzenia, transakcje bezgotówkowe.
Weź udział w promocji
Bank Millennium konsekwentnie zachęca do założenia konta Millennium 360°. Tym razem proponuje bardzo atrakcyjną premię - aż 600 zł! Będzie ona przekazana w trzech ratach po spełnieniu prostych warunków aktywności. Możesz też skorzystać z promocyjnego oprocentowania oszczędności na Koncie Profit.

Akcja „Otwórz się na więcej w letniej promocji konta Millennium 360°”

Organizatorem promocji jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 28 sierpnia 2024 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 20 000 rachunków otwartych w ramach promocji.

Co możesz zyskać?

Premią w promocji jest 600 zł w formie przelewu na konto. Miłym dodatkiem do niej może być 200 zł na eKarcie goodie za otwarcie rachunku dla dziecka (szczegóły poniżej).

Czy możesz skorzystać?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2020 r. Wymagane też jest posiadanie polskiego obywatelstwa i dowodu osobistego oraz numeru PESEL.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że korzystanie z innych produktów w Millennium nie jest przeszkodą, by starać się o premię.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Do 28 sierpnia 2024 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° na stronie promocji

  Do 28 sierpnia 2024 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową Mastercard i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji , akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Pamiętaj, że składając wniosek o konto, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie elektronicznie i telefonicznie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych. Ponadto wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Bankiem Millennium usługi Zwroty za zakupy i nie odwołaj jej do końca promocji.

  Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

 • Krok 2. Spełnij warunki otrzymania pierwszej części premii (200 zł)

  W ciągu 14 dni od otwarcia konta:

  • zasil rachunek kwotą min. 1000 zł;
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej;
  • co najmniej raz zapłać kartą lub Blikiem zbliżeniowym.

  Zasilenie rachunku: bank uzna wszelkie wpływy na konto z wyjątkiem przelewów z innych Twoich rachunków w Banku Millennium. Wynika z tego, że wpływy z kont w innych bankach zostaną zaliczone.

  Transakcje: bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych, kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii oraz transakcji związanych z przewalutowaniem, np. korzystania z Revoluta.

  Płatności Apple Pay lub Google Pay są dopuszczalne.

 • Premia. Odbierz pierwszą część premii (200 zł)

  Pierwszą część premii (200 zł) otrzymasz w formie przelewu na nowo otwarte konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś powyższe warunki.

 • Krok 3. Zrealizuj wymagane płatności i zapewnij wpływ wynagrodzenia (2 x 200 zł)

  W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku

  • wydaj kartą lub Blikiem zbliżeniowym min. 500 zł;
  • zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia (pensja, renta, emerytura, stypendium) w jednorazowej wysokości min. 1000 złotych.

  W przypadku osób, które ukończyły 26 r.ż., musi to być przelew pochodzący z rachunku firmowego. Młodsi mogą otrzymać dowolny wpływ, ale nie może on pochodzić z konta prowadzonego dla danej osoby w Banku Millennium. Decydujące znaczenie ma wiek w dniu otwarcia konta w ramach promocji.

  Za zrealizowanie każdego z tych warunków otrzymasz 200 zł.

 • Premia. Odbierz nagrodę (lub nagrody)

  Kolejny bonus – 200 zł – (albo dwa po 200 zł) trafi na Twój ROR w Banku Millennium do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończy się okres wymaganej aktywności, czyli po 3 miesiącach dokonywania płatności / zapewnienia wpływu wynagrodzenia.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania oszczędności i innych bonusów

  Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit.

  Jako klient Banku Millennium będziesz mógł też aktywnie polecać jego rachunki i zgarniać bonusy w programie poleceń.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz Konto 360° Junior dla dziecka, by zdobyć 200 zł

  Premia za otwarcie konta osobistego może być tylko wstępem do zdobywania bonusów z Bankiem Millennium. Podpowiadamy, że trwa także akcja dla dzieci, w której do zgarnięcia jest 200 zł na eKarcie goodie.

Mission complete!

Przykład: otworzyłeś Konto Millennium 360° 27 czerwca 2024 r. Wówczas warunki otrzymania pierwszej części premii (200 zł) musisz spełnić do 10 lipca, a premia wpłynie na Twoje konto do końca sierpnia. Następnie od lipca do września aktywnie korzystaj z rachunku, co przyniesie Ci premię 200 zł, którą otrzymasz do końca października. Jeśli w tym samym okresie zapewnisz wpływ wynagrodzenia, to do 31 października 2024 r. na Twoje konto wpłynie też 200 zł za spełnienie tego warunku.

Wszystkie premie za spełnienie poszczególnych warunków są wypłacane niezależnie od siebie. Oznacza to, że możesz spełnić wymagania dla otrzymania tylko jednej, dowolnie wybranej, dwóch lub wszystkich trzech bonusów.

Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 5000 zł/mies.
 • Oprocentowanie
  6%

 • Okres obowiązywania
  91 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.7
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos