Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 000 zł do wygrania w loterii dla nowych posiadaczy Konta Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim!

Publikacja:
100 000 zł do wygrania w loterii dla nowych posiadaczy Konta Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim!
Czas trwania
Cel (zysk) 100 tys. zł (nagroda I stopnia) lub 10 tys. zł (nagroda II stopnia)
Uczestnik Nowy klient firmowy ING Banku Śląskiego, czyli osoba prowadząca JDG, która nie miała rachunku firmowego w tym banku w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Po drodze Po założeniu Konta Direct dla Firmy trzeba korzystać z karty. 1 transakcja kartą = 1 los w losowaniu nagrody II stopnia, 10 transakcji = 1 los w losowaniu nagrody I stopnia.
ING Bank Śląski z przytupem wkracza do walki o klientów firmowych. Tym, którzy w najbliższym czasie założą Konto Direct dla Firmy, proponuje udział w loterii, w której główna nagroda w każdym z 3 miesięcy trwania akcji to aż 100 tys. zł! Wymagania są niewielkie, więc jeśli myślisz o koncie dla swojej firmy, warto byś zapoznał się z opisem tej akcji specjalnej i bliżej przyjrzał się promowanemu rachunkowi.

3 nagrody miesiąca po 100 tys. zł (Nagrody I stopnia) oraz 65 nagród tygodnia po 10 tys. zł (Nagrody II stopnia) – oto, co jest do zdobycia w loterii dla nowych klientów firmowych ING Banku Śląskiego. Wystarczy otworzyć Konto Direct dla Firmy z kartą Mastercard Business i wykonać „plastikiem” wymaganą liczbę transakcji. Łączna pula nagród to ponad 1 mln zł!

Kto ma szansę na wygraną?

Do przygotowanej przez spółkę IQ Marketing (Poland) loterii „Pieniądze na start w biznesie” możesz przystąpić do 30 listopada 2021 r., o ile w dniu wysłania zgłoszenia masz ukończone 18 lat, posiadasz miejsce zamieszkania na terenie Polski i prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą.

Regulamin akcji mówi też, że nie mogą w niej uczestniczyć osoby, które były klientami firmowymi ING Banku Śląskiego w okresie 6 miesięcy poprzedzających start loterii (1 września 2021 r.).

Jak zdobyć los?

Wiesz już, co jest do wygrania i kto może wziąć udział w loterii. Z pewnością najbardziej interesuje Cię jednak, co trzeba zrobić, by dać sobie szansę na wygraną. Zestaw niezbędnych działań przedstawia się następująco:

Start
 • Krok 1

  Do 27 listopada 2021 r. otwórz w ING Banku Śląskim Konto Direct dla Firmy wraz z kartą debetową Mastercard Business. Pamiętaj, by wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) przez cały okres trwania loterii, co umożliwi zaproszenie Cię do udziału w akcji i przesyłanie Ci bieżących komunikatów i powiadomień dotyczących loterii.

 • Krok 2

  W ciągu 2 dni od założenia Konta Direct dla Firmy w poczcie w bankowości elektronicznej znajdziesz zaproszenie do udziału w loterii. Skorzystaj z zawartego w nim linka i wypełnij formularz zgłoszeniowy, zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji, że wywiązałeś z warunków regulaminu, a tym samym masz prawo otrzymać nagrodę.

  Ostateczny termin na wysłanie zgłoszenia to 30 listopada 2021 r.

 • Informacja

  Twoje zgłoszenie otrzyma Unikatowy Identyfikator Cyfrowy (UIC). Zobaczysz go na ekranie komputera jako część potwierdzenia rejestracji udziału w loterii, a także w wiadomości, którą otrzymasz na wskazany adres e-mail w ciągu 1 dnia od daty wypełnienia formularza.

  Możesz wysłać tylko jedno zgłoszenie, które stanowi jeden los w losowaniu obu rodzajów nagród, przy czym warunkiem otrzymania Nagrody II stopnia jest dokonanie w okresie od 1 września 2021 r. do dnia poprzedzającego dane losowanie tej nagrody przynajmniej 1 transakcji "plastikiem". Prawo otrzymania Nagrody I stopnia da Ci wykonanie od 1 września 2021 r. do dnia poprzedzającego dane losowanie tego rodzaju nagrody co najmniej 10 transakcji kartą.

 • Krok 3

  Do 21 grudnia 2021 r. aktywuj kartę do konta firmowego i wykonaj nią co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w placówkach stacjonarnych lub sklepach internetowych.

 • Informacja

  Losowania nagród I i II stopnia odbędą się w podanych niżej terminach. Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, to w ciągu trzech dni roboczych od daty losowania otrzymasz od organizatora wiadomość e-mail z informacją o wygranej i rozpoczęciu procedury weryfikacyjnej. Polega ona na tym, że organizator zapyta bank, czy wywiązałeś się z warunków akcji. Gdy otrzyma potwierdzenie tego faktu, to w ciągu 15 dni od daty losowania prześle do Ciebie Formularz Laureata.

 • Krok 4

  W przypadku otrzymania Formularza Laureata będziesz miał 72 godziny od momentu jego wpłynięcia na Twoją skrzynkę elektroniczną na uzupełnienie danych i odesłanie go do organizatora.

 • Premia

  Karty przedpłacone Edenred zostaną wysłane przesyłką kurierską na adres korespondencyjny wskazany w Formularzu Laureata najpóźniej do 15 marca 2022 r. Będą one aktywne dopiero po odesłaniu do organizatora Protokołu Odbioru Nagrody, jednak nie później niż do 29 marca 2022 r.

Mission complete!

Uwaga: regulamin dopuszcza możliwość, że zostaniesz laureatem więcej niż jeden raz, ale z zastrzeżeniem, że możesz wygrać tylko jedną nagrodę danego stopnia, oczywiście pod warunkiem, że spełnisz warunki jej przyznania.

Terminarz losowań

Poniżej prezentujemy terminy losowań nagród tygodniowych (po 10 tys. zł) oraz daty graniczne przesłania zgłoszenia, które decydują o przydzieleniu do konkretnego losowania:

Terminy losowań nagród II stopnia

Termin losowania

Okres przesłania zgłoszenia

29 września 2021 r.

do 7 września 2021 r.

6 października 2021 r.

do 14 września 2021 r.

13 października 2021 r.

do 21 września 2021 r.

20 października 2021 r.

do 28 września 2021 r.

27 października 2021 r.

do 5 października 2021 r.

3 listopada 2021 r.

do 12 października 2021 r.

10 listopada 2021 r.

do 19 października 2021 r.

17 listopada 2021 r.

do 26 października 2021 r.

24 listopada 2021 r.

do 2 listopada 2021 r.

1 grudnia 2021 r.

do 9 listopada 2021 r.

8 grudnia 2021 r.

do 16 listopada 2021 r.

15 grudnia 2021 r.

do 23 listopada 2021 r.

22 grudnia 2021 r.

do 30 listopada 2021 r.

W każdym z losowań wybranych zostanie 5 laureatów, z których każdy będzie miał swojego rezerwowego, gdyby nie doszło do dopełnienia przez zwycięzcę formalności.

Może się zdarzyć, że któraś z nagród nie zostanie wydana. Wówczas 25 stycznia 2022 r. odbędzie się losowanie dodatkowe, w którym wezmą udział wszystkie zgłoszenia, których autorzy nie zostali dotąd wylosowani. Tym razem wskazanych zostanie tylu laureatów, ile nagród II stopnia będzie do rozdysponowania.

Losowania nagród I stopnia (po 100 tys. zł) odbędą się 22 października, 22 listopada i 22 grudnia 2021 r. W każdym z nich wezmą udział zgłoszenia z poprzedniego miesiąca, wylosowany zostanie 1 laureat i 2 rezerwowych.

Ważne szczegóły zapisane w regulaminie

W formularzu zgłoszeniowym trzeba podać swoje dane osobowe oraz adres e-mail do kontaktów, a także numer REGON prowadzonej działalności gospodarczej.

Przy ocenie spełnienia warunku transakcyjności nie będą uwzględniane transakcje zwrócone lub anulowane oraz wszelkie transakcje gotówkowe, przelewy z karty oraz operacje typu cashback.

W regulaminie jest bardzo ważny zapis dotyczący rozliczeń podatkowych:

przedsiębiorcy ci są traktowani jak konsumenci, z uwagi na to, że przystąpienie do Loterii nie posiada charakteru zawodowego i następuje poza prowadzoną działalnością.

Oznacza to, że ewentualnej wygranej nie musisz ujmować po stronie przychodów swojej firmy. Co więcej, organizator przygotował odrębną pulę środków, z której zapłaci daninę fiskusowi i zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności.

Konto Direct dla Firmy

Nagrody rozbudzają wyobraźnię, ale trzeba zachować spokój i bliżej przyjrzeć się rachunkowi, którego założenie jest niezbędne, byś mógł wziąć udział w loterii. Parametry Konta Direct dla Firmy przedstawiają się następująco:

Konto
0 zł / 19 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku 0 zł / 19 zł

 • 0 zł - dla JDG i wspólnot mieszkaniowych przez 2 lata w promocji
 • 0 zł / 19 zł - standardowo

poza promocją opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu spełnisz 1 z poniższych warunków aktywności:

 • wykonasz przelew do ZUS lub
 • wykonasz przelew do Urzędu Skarbowego lub
 • zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów z innych własnych rachunków firmowych) gotówką lub przelewem
Karta
0 zł / 10 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 10 zł

opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz płatności kartą na kwotę min. 300 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 10 zł
Bankomaty 0 zł / 10 zł

 • 0 zł - bankomaty ING i Planet Cash
 • 10 zł - wypłaty z pozostałych bankomatów
Przelew internetowy
0 zł / 1,20 zł
Zwykły przelew internetowy 0 zł / 1,20 zł

0 zł - dla JDG i wspólnot mieszkaniowych przez 2 lata w promocji

Standardowo:

 • 0 zł przy spełnieniu warunku aktywności przy uniknięciu opłaty za konto (czyli przelew do ZUS lub przelew do US lub wpływ 2000 zł)
 • 1,20 zł, jeśli warunek nie został spełniony
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta
  • jednoosobowa działalność gospodarcza korzystająca z uproszczonych zasad księgowości
  • wspólnota mieszkaniowa
 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
  • 0 zł - dla JDG i wspólnot mieszkaniowych przez 2 lata w promocji
  • 0 zł / 19 zł - standardowo
 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  w promocji przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i wspólnoty mieszkaniowe nie płacą za prowadzenie rachunku przez 2 lata

  opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu spełnisz 1 z poniższych warunków aktywności:

  • wykonasz przelew do ZUS lub
  • wykonasz przelew do Urzędu Skarbowego lub
  • zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów z innych własnych rachunków firmowych) gotówką lub przelewem

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • VISA Business zbliżeniowa
  • Mastercard Business
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • cashback
  • program rabatowy „Buy & Smile” (dla kart Mastercard) oraz Moje rabaty
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz płatności kartą na kwotę min. 300 zł/mies.

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty ING i Planet Cash
  • 10 zł - wypłaty z pozostałych bankomatów
 • Wypłata z bankomatów za granicą
  • 10 zł - wypłata w EUR w krajach EOG
  • 5% kwoty wpłaty - pozostałe bankomaty zagraniczne

  bank dolicza 3% prowizji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty ING i Planet Cash do 50 tys. zł (powyżej tej kwoty: 0,15% od sumy wpłat na rachunek w danym cyklu rozliczeniowym)

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0,6%, min. 10 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0,6%, min. 10 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł - dla JDG i wspólnot mieszkaniowych przez 2 lata w promocji

  ​​​​Standardowo:

  • 0 zł przy spełnieniu warunku aktywności przy uniknięciu opłaty za konto (czyli przelew do ZUS lub przelew do US lub wpływ 2000 zł)
  • 1,20 zł - jeśli powyższy warunek nie został spełniony
 • Przelew do ZUS i US

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  10 zł 

 • Zlecenie stałe

  1 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  10 zł

 • Koszt przelewu (europejskiego) SEPA

  0 zł - dla JDG i wspólnot mieszkaniowych przez 2 lata w promocji

  Standardowo:

  • 0 zł przy spełnieniu warunku aktywności przy uniknięciu opłaty za konto (czyli przelew do ZUS lub przelew do US lub wpływ 2000 zł)
  • 1,20 zł, jeśli warunek nie został spełniony

  spread na EUR ok. 6%

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  40 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).

Zalety

 • jeżeli prowadzisz JDG, to konto założysz bez wizyty w oddziale
 • konto, karta i przelewy za darmo jeśli zapewnisz wpływ do ZUS oraz wykonasz transakcje kartą
 • nowoczesna aplikacja mobilna
 • ciekawe usługi dodatkowe ułatwiające zarządzanie firmą
 • dobra oferta oszczędnościowa

Wady

 • dość wysoka opłata za wypłatę gotówki za granicą
 • Atrakcyjność opłat
  3.9/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4.7/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  3.5/ 5

Daj szansę szczęściu

Jeśli nie masz jeszcze rachunku firmowego albo rozważasz jego zmianę, zastanów się, czy nie skorzystać z propozycji ING. Być może los uśmiechnie się do Ciebie i to Ty wygrasz jedną z nagród? Im wcześniej przystąpisz do loterii, tym więcej będzie losowań, w których Twoje zgłoszenie weźmie udział. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kacper
Gość

Chyba skuszę się na tę akcję i mam takie pytanie. Jak się teraz zarejestruję i wykonam transakcję, to potem przed każdym losowaniem muszę wykonywać płatności, by brać udział w danym losowaniu?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Kacper

Nie, nie ma takiej potrzeby. Paragraf 2 pkt 7 regulaminu mówi o wykonaniu choć jednej transakcji do dnia poprzedzającego losowanie. Tak więc im wcześniej się zarejestrujesz i wykonasz płatność, tym masz więcej szans na wygranie nagrody tygodniowej.

Nieco inna sytuacja jest w przypadku nagród miesięcznych. Tu decydujący dla przypisania do konkretnego losowania jest miesiąc przesłania zgłoszenia, natomiast data realizacji transakcji nie jest ważna. Liczy się tylko, by do dnia poprzedzającego dane losowanie Nagrody I stopnia było ich 10.

Odpowiedz

A
Artur
Gość

Jaki jest sens opisywania loterii skoro szansa na wygraną jest znikoma?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Artur

Szansa zawsze jest, a nuż trafi się choćby nagroda II stopnia :)

Odpowiedz

J
Julia
Gość

Z tymi terminami to jakiś "labirynt". Jak zgłoszę się do loterii w październiku (wtedy będę miała już na pewno firmę i założę konto), to te transakcje muszę wykonać w październiku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Julia

Niekoniecznie. 10 transakcji musisz wykonać do 21 listopada, czyli do dnia poprzedzającego datę losowania, w którym wezmą udział zgłoszenia z października (jest ono zaplanowane na 22 listopada 2021 r.)

Odpowiedz