Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli promocyjnych wniosków. Sprawdź trwające obecnie akcje.

200 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard z oferty mBanku

Publikacja:
200 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard z oferty mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w postaci 2 voucherów po 100 zł do wykorzystania w Biedronce.
Uczestnik Osoba, która nie posiada karty kredytowej w mBanku.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest podpisanie umowy o kartę kredytową i wykonanie nią do końca następnego miesiąca 10 transakcji bezgotówkowych.
Podpisz z mBankiem umowę o kartę kredytową z logo Mastercard i wykonaj nią 10 płatności bezgotówkowych. Tylko tyle wystarczy, by otrzymać e-kody o łącznej wartości 200 zł do wydania w Biedronce. Na dodatek nie zapłacisz za wydanie "kredytówki".

Akcja "Płać kartą i zyskaj bony do Biedronki" trwa do 20 kwietnia 2022 r. Tym razem mBank przygotował 2200 bonów do Biedronki, co oznacza, że bonus otrzyma 1100 osób. Nie można wykluczyć, że promocja zakończy się przed czasem, gdy wszystkie nagrody zostaną rozdysponowane. Bank zobowiązał się w regulaminie akcji, że we wtorek i w piątek będzie aktualizował liczbę dostępnych kodów na specjalnej stronie internetowej.

Kto może sięgnąć po nagrodę?

Każdy, kto nie posiada karty kredytowej mBanku i jest osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych. Korzystanie – aktualnie lub w przeszłości – z innych produktów banku niż karta kredytowa nie stanowi przeszkody.

Zwracamy uwagę, że wnioskowanie o kartę kredytową wiąże się ze zbadaniem przez bank zdolności i wiarygodności kredytowej.

Jak zdobyć bon do Biedronki?

W dość prosty sposób:

Start
 • Krok 1

  Do 20 kwietnia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie nagród) złóż za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej lub strony internetowej wniosek o wydanie jednej z kart kredytowych objętych promocją:

  • Mastercard Standard
  • World Mastercard
  • World Mastercard Intensive

  i zawrzyj z mBankiem umowę o wybraną „kredytówkę”.

 • Premia

  Za zrealizowanie tych działań bank wyda Ci kartę kredytową za darmo (zgodnie z cennikiem opłata za dwie pierwsze "kredytówki" wynosi 30 zł, a za trzecią ze wspomnianych kart - 50 zł).

 • Krok 2

  Do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, wykonaj nią 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

 • Premia

  Nagrodę otrzymasz w serwisie transakcyjnym mBanku oraz na podany bankowi adres e-mail najpóźniej 5. dnia roboczego po wykonaniu ostatniej z wymaganych transakcji.

Mission complete!

Brak konkretnych dat może rodzić wątpliwości, co i kiedy powinno nastąpić, więc przedstawmy to na przykładzie. Jeśli umowę o "kredytówkę" podpiszesz w lutym, to na wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych masz czas do końca marca, a nagrodę otrzymasz najpóźniej najpóźniej 5. dnia roboczego po wykonaniu ostatniej wymaganej płatności.

Przydatne informacje

Patrząc na warunki tej akcji, sugerujemy wnioskowanie o kartę na początku miesiąca, by wydłużyć okres na wykonanie wymaganych operacji.

Za transakcje spełniające warunki akcji zostaną uznane płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, w tym również płatności mobilne (takie jak Google Pay czy Apple Pay). Bank nie zaliczy za to wypłat gotówki, przelewów z rachunku karty, płatności w ramach usługi mTransfer oraz za gry losowe czy hazardowe, a także tych, które zostaną wykonane w punktach oznaczonych jako: kasyna (także internetowe, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory).

Pamiętaj o zaznaczeniu we wniosku o „kredytówkę” oświadczenia dotyczącego zgody na dostarczenie regulaminu akcji przez stronę internetową mBanku.

Kod do Biedronki ma postać elektronicznego kodu. Wystarczy go podyktować kasjerowi podczas dokonywania płatności. Z e-kodu możesz korzystać wielokrotnie do wyczerpania zapisanych na nim środków. Bony będą ważne bezterminowo.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie trzeba się nią dzielić z fiskusem.

Karta kredytowa Mastercard od mBanku

Spójrzmy na parametry kart kredytowych Mastercard objętych promocją. Przypominamy, że w w ramach tej akcji specjalnej nie zostaną pobrane opłaty za wydanie żadnej z nich.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Musisz wiedzieć, że w przypadku karty kredytowej Mastercard Standard pobierana też jest opłata roczna w wysokości 100 zł. Warunkiem jej anulowania jest wydanie „kredytówką” w ciągu roku 12 000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Standard

mBank
 • Karta
  0 zł / 100 zł rocznie

 • Bankomaty
  5%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Karta kredytowa World Mastercard

Ta "kredytówka" adresowana jest do bardziej wymagającego odbiorcy i związane są z nią większe przywileje (np. bezpłatne ubezpieczenie zakupów online), ale i obowiązki.

Karta World Mastercard

mBank
 • Karta
  0 zł / 350 zł rocznie

 • Bankomaty
  5%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Karta kredytowa World Mastercard Intensive

Z tą kartą wiążą się znaczne obowiązki. Opłata roczna za korzystanie z niej wynosi 400 zł, a warunkiem zwolnienia z prowizji jest wykonanie "kredytówką" w ciągu roku transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 30 000 zł.

Rekompensatą za te wymagania jest m.in. brak opłat za przewalutowanie oraz ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń.

Koszt wypłat z bankomatów i przelewów z rachunku karty jest identyczny jak w przypadku pozostałych kart objętych promocją.

Nagroda na dowolne zakupy

W zasadzie nie ma co więcej pisać. Wszystko jasne – 200 zł do Biedronki może być Twoje, jeśli złożysz wniosek o wybraną kartę kredytową z logo Mastercard z oferty mBanku i do końca kolejnego miesiąca wykonasz nią min. 10 transakcji. Przyznasz chyba, że zadanie należy do najłatwiejszych, jakie można wymyślić, bo nie ma żadnych ograniczeń kwotowych.

Perspektywa zdobycia 200 zł na zakupy jest kusząca, ale pamiętaj, że przyjdzie taki dzień, gdy wydane "kredytówką" pieniądze trzeba będzie oddać bankowi. Nie daj się więc ponieść emocjom, wydawaj pieniądze z głową. Zachęcamy do lektury tekstu pt.: “Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(14)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Magbak
Gość

Zamówiłam kartę mastercard World. Dobrze rozumiem, że jeśli po 11 miesiącach "zamienię" na kartę podstawową to nie będę musiała płacić opłaty rocznej 900 zł? Opłata jest pobierana dopiero po 12 miesiącach?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Magbak

Tak, za niepełny rok używania karty bank nie pobierze opłaty.

Odpowiedz

B
Bart
Gość

Czy korzystając z tej promocji tj 200 PLN z mbanku za kredytówkę do biedronki można również skorzystać z tej promocji?? „Bezcenne prezenty” Obowiązuje od 07.10.2021 r. do 28.02.2022 r. Za rejestrację tejże karty w programie bezcenne chwilę??

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bart

Tak, o ile sięgniesz po kartę objętą promocją "Bezcenne prezenty", czyli World Mastercard lub World Mastercard Intensive.

Odpowiedz

D
Darek
Gość

240 transakcji w roku zwalnia z opłaty rocznej?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Darek

Jeszcze tak, od 1 marca br nie będzie można uniknąć opłaty rocznej.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Czy zapłacę opłatę roczną jeśli po kilku miesiącach korzystania z Karty Kredytowej zamkne ją?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Krzysztof

Nie, nie zapłacisz. W ten sposób unikniesz opłaty, gdyż jest ona pobierana dopiero po upływie pełnego roku użytkowania karty.

Odpowiedz

L
Luk
Gość

W jaki sposób zawiera się umowę? Kurier , przelew ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Luk

To zależy - jeśli jesteś klientem mBanku, wniosek możesz złożyć przez bankowość elektroniczną.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Aldona Derdziak

A jak nie jestem?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Michał

Wtedy wniosek składasz przez tę stronę https://www.mbank.pl/lp/kk-bony/ Umowa zostanie zawarta prawdopodobnie kurierem.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Aldona Derdziak

Wybiera się placówkę już w momencie wnioskowania. Niestety brak mozliwości kuriera.

Odpowiedz

W
wojtek
Gość
@Mariusz

własnie złoyłem wniosek i już mam decyzję....Udało się zdążyć

Odpowiedz