Płać mobilnie i zgarnij 50 zł na zakupy na Allegro - akcja dla zaproszonych klientów BNP Paribas

Publikacja:
Płać mobilnie i zgarnij 50 zł na zakupy na Allegro - akcja dla zaproszonych klientów BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł na Allegro.
Uczestnik Zaproszony klient BNP Paribas.
Po drodze Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie przynajmniej 5 transakcji mobilnych na łączną kwotę min. 200 zł.
Bank BNP Paribas postanowił zmotywować swoich klientów do częstszego korzystania z płatności mobilnych. W tym celu przygotował promocję, w której wykonanie minimum 5 transakcji telefonem lub zegarkiem pozwala zdobyć 50 zł na Allegro. W akcji mogą wziąć udział tylko osoby zaproszone. Sprawdź, może jesteś wśród nich.

Zaproszenie Cię przez bank do udziału w tej promocji może być świetną motywacją do poznania płatności mobilnych dokonywanych telefonem lub zegarkiem, jeśli jeszcze z nich nie korzystasz. Gdy już jesteś do nich przekonany, warunki opisane w regulaminie spełnisz bez żadnego wysiłku przy okazji codziennych zakupów.

Dobór uczestników promocji

Problem w tym, by znaleźć się w gronie zaproszonych. BNP Paribas nie określił w regulaminie, według jakich kryteriów dobiera uczestników akcji ani w jaki sposób przesyła im zaproszenie. W dokumencie jest tylko zapis, że o nagrodę mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych będące obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej.

Samo zaproszenie zostało natomiast zdefiniowane tak:

Zaproszenie do udziału w Promocji – materiał wygenerowany przez Bank (wiadomość tekstowa) zawierający informacje o Promocji.

Premiowane transakcje

W regulaminie wymieniono transakcje, których wykonanie spełni warunki promocji:

Przy każdej z nich jest standardowy opis, iż jest to transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą z wykorzystaniem anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS (w przypadku Apple Pay także w przeglądarce Safari) rozliczana na zasadach określonych w umowie o kartę. Zaznaczono przy tym, że w ramach promocji nie będą uwzględniane operacje w punktach o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Standardowo chodzi m.in. o miejsca związane z hazardem, internetowe przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Działania na drodze po 50 zł na Allegro

Sekwencja działań prowadzących do zgarnięcia nagrody wygląda następująco:

Start
 • Krok 1

  Sprawdź w bankowości elektronicznej bądź w wiadomościach e-mail lub pośród sms-ów, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji. Jeśli znajdziesz zaproszenie, realizuj kolejne kroki.

  Gdybyś nie znalazł się wśród zaproszonych, możesz spróbować poprosić BNP Paribas o wygenerowanie dla Ciebie informacji o tej akcji.

 • Krok 2

  Do 31 maja 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny i prześlij go po zaznaczeniu, że akceptujesz regulamin promocji i zgadzasz się, by bank przekazał partnerowi akcji - spółce BNP Paribas Group Service Center - Twój numer telefonu, co pozwoli na przesłanie Ci nagrody.

 • Krok 3

  Także do 31 maja 2022 r. wykonaj minimum 5 transakcji mobilnych premiowanych w ramach tej akcji na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

 • Informacja

  Nagrodę otrzyma 1000 osób, które wykonają najwięcej premiowanych transakcji. W przypadku tej samej liczby płatności o miejscu na liście rankingowej zdecyduje moment osiągnięcia danego wyniku; wyżej znajdzie się ten, kto wcześniej go osiągnął.

 • Premia

  Nagrodę - e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro - otrzymasz w ciągu 30 dni od zakończenia promocji w wiadomości sms przesłanej na wskazany w formularzu rejestracyjnym numer telefonu komórkowego.

Mission complete!

Powinieneś wiedzieć jeszcze o dwóch rzeczach:

50 zł na zakupy mile widziane

Jesteśmy zdania, że każda kwota zdobyta w promocji jest miła sercu i warto się o nią postarać, zwłaszcza, gdy warunki do spełnienia są tak proste, jak w tej akcji.

Największym kłopotem może być znalezienie się w gronie zaproszonych. Nie ma przeszkód, byś zapytał bank o otrzymanie zaproszenia, może zostanie ono dla Ciebie wygenerowane. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Darek
Gość

Dostałem zaproszenie, spełniłem warunki, a w międzyczasie bank zamknął mi konto mimo tego, że wcześniej cofnąłem wypowiedzenie. Ciekawe czy dostanę voucher? A tak w ogóle dostał już ktoś?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Darek

Teraz możesz już tylko czekać. W świetle regulaminu spełniłeś warunki, ale niezrozumiałe jest dla nas, dlaczego bank nie uwzględnił Twojej rezygnacji z rozwiązania umowy. Zawsze możesz się na to powołać i spróbować "przywrócić" swoje konto.

Odpowiedz

D
Darek
Gość
@Aldona Derdziak

Próbowałem. Na infolinii twierdzą, że nie da się przywrócić zamkniętego konta. Ale w regulaminie promocji nie ma chyba zapisu, że trzeba utrzymać konto do momentu przyznania bonusu? A dobrze rozumiem, że ma on być wysłany do końca czerwca?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Darek

Wiesz co, mi tak kiedyś zamykali konto w Pekao - też złożyłem wypowiedzenie, ale potem zadzwonili z ofertą utrzymaniową i cofnąłem wypowiedzenie, ale okazało się, że konto i tak zamknęli. Wyszło jakoś tak, że cofnęli wtedy to zamknięcie, ale może źle to rozumiem..

Widzę, że bonus powinieneś dostać do końca czerwca - czekaj :)

Odpowiedz

D
Darek
Gość
@bankowicz

Kiedyś w Getinie też mi przywrócili zamknięte konto. No ale w Paribasie zawsze są jakieś problemy.

Odpowiedz

D
Darek
Gość
@Darek

Jednak wpadł dzisiaj bon do Allegro!

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Darek

To super!

Odpowiedz