Zegarki Fitbit Versa 2 Carbon o wartości 799 zł i rabaty 50 zł na zegarki Garmin w konkursie dla posiadaczy kart w Credit Agricole

Publikacja:
Zegarki Fitbit Versa 2 Carbon o wartości 799 zł i rabaty 50 zł na zegarki Garmin w konkursie dla posiadaczy kart w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) Zegarek Fitbit Versa 2 (o wartości 799 zł) lub rabat w wysokości 50 zł na zakup zegarka Garmin
Uczestnik Posiadacz karty debetowej lub kredytowej wydanej przez Credit Agricole.
Po drodze Wystarczy zgłosić się do konkursu, wymyślić pomysłowe hasło promujące płatności mobilne oraz wykonać 3 takie płatności (Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay).
"Płać mobilnie, wygrywaj nagrody" – wzywa Credit Agrocole posiadaczy kart debetowych i kredytowych. W ramach konkursu bank nagrodzi 200 najbardziej kreatywnych uczestników zegarkiem Fitbit, a 200 kolejnych – rabatem 50 zł na zakup zegarka Garmin.

Konkurs, który potrwa do 31 grudnia 2020 r., wymaga zarówno aktywności, jak i kreatywności. Warunkami stawianymi przez bank są bowiem płatności mobilne oraz wymyślenie chwytliwego hasła.

Aż 400 nagród!

Warto podkreślić, że nagrodzonych zostanie w sumie aż 400 osób, co znacznie zwiększa szansę uczestników na wygraną. 200 z nich otrzyma smartwatch Fitbit Versa 2 Carbon o wartości 799 zł. Kolejnej dwusetce bank przyzna bon rabatowy 50 zł na zakup zegarka Garmin z funkcją płatności Garmin Pay.

Oferta dla posiadaczy kart od Credit Agricole

W konkursie mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych i stałym adresem zamieszkania w Polsce. Najważniejszym warunkiem jest jednak posiadanie choćby jednej karty płatniczej wydanej przez Credit Agricole, a konkretnie:

 • karty debetowej – Visa (Debit, TOUCH!, Business Debit) / Mastercard (Debit Platinum, Debit Standard);
 • karty kredytowej – Visa (Standard, Silver, Gold, Dom, Standard C) / Mastercard (Silver, Gold, Standard, Decathlon).

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Credit Agricole lub po prostu nie korzystasz z żadnej z kart wydawanej przez ten bank, to do końca roku możesz to nadrobić i wziąć udział w konkursie. Do oferty produktowej banku jeszcze wrócimy.

Płać mobilnie i wykaż się pomysłowością

Poniżej warunki konkursu w zakresie wymaganej aktywności:

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2020 r. zgłoś udział w konkursie na stronie banku. Podaj swoje dane, wyraź zgodę na przetwarzanie danych oraz zaakceptuj regulamin oferty.

  Wymyśl i podaj w tym samym formularzu interesujące hasło, które zachęca do zostawienia gotówki w domu i korzystania z płatności mobilnych.

 • Krok 2

  Również do 31 grudnia 2020 r. wykonaj przynajmniej 3 płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay) na kwotę min. 20 zł każda.

 • Informacja

  Każdy z 5 członków komisji konkursowej oceni propozycje w skali 1-10 w kategoriach pomysłowość i zgodność z zadaniem konkursowym. W ten sposób powstanie lista zawierająca 200 laureatów głównej nagrody (zegarka Fitbit) i 200 laureatów nagrody dodatkowej (rabat 50 zł na zakup zegarka Garmin).

 • Premia

  Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie banku do 20 stycznia 2021 r. Do tego czasu laureaci zostaną powiadomieni o przyznaniu nagrody głównej telefonicznie. Jeśli pierwsza próba kontaktu nie powiedzie się, bank podejmie w ciągu 2 dni roboczych jeszcze tylko jedną próbę.

  Podczas rozmowy pracownik banku potwierdzi Twój adres korespondencyjny, na który wysłany zostanie smartwatch.

 • Premia

  Nagrody dodatkowe dla osób z miejsc 201-400 (bony rabatowe 50 zł) zostaną przekazane w wiadomości e-mail. Z bonu skorzystasz, podając jego numer na stronie sklepu smartz.pl. Po wpisaniu numeru wyświetli się oferta zegarków od Garmina z funkcją płatności Garmin Pay.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Zadanie konkursowe może mieć długość od 16 do 180 znaków. Hasło nie może naruszać praw osobistych osób trzecich ani przepisów prawa, a także zawierać treści obraźliwych lub reklamujących markę inną niż Credit Agricole.

Jeśli chodzi o wymagane płatności, to nie zostaną uznane transakcje wykonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych (w tym np. Revolut czy PayPal), przelewy na telefon Blik, wypłaty z bankomatów oraz płatności w punktach oznaczonych kodami MCC wskazanymi w regulaminie.

Bank samodzielnie rozliczy nagrody rzeczowe z fiskusem, przyznając wcześniej nagrodę pieniężną na poczet podatku dochodowego.

Interesujące Konto dla Ciebie

Podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole – Konto dla Ciebie – charakteryzuje się możliwością uniknięcia opłat zarówno za prowadzenie konta, jak i korzystanie z karty. Sprawdź, czy rachunek nie jest przypadkiem objęty promocją dla nowych klientów:

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 9 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

A może jednak karta kredytowa?

Z kart kredytowych w Credit Agricole stosunkowo niewielkie koszty generuje karta Visa Standard:

Karta kredytowa Visa Classic (Standard)

Credit Agricole
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 12,90 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Spora szansa na wygraną!

Fakt, że bank nagrodzi aż 400 osób, znacznie wpływa na odbiór oferty. Szanse nawet na główną wygraną – i to niewielkim kosztem – są naprawdę duże. Im większą pomysłowością się wykażesz, tym cenniejszą nagrodę będziesz mógł otrzymać. Gdy już odbierzesz smartwatch Fitibit lub zakupisz (po obniżonej cenie) zegarek Garmin, będziesz mógł wykonywać płatności mobilne jeszcze częściej.

Powodzenia! 😉

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Agnieszka
Gość

A czy laureaci konkursu co wygrają te zegarki będą musieli zapłacić jakiś podatek za tą nagrodę? ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Agnieszka

Nie - do każdej nagrody bank doliczy kwotę na rzecz podatku i odprowadzi go do urzędu skarbowego.

Odpowiedz

K
kouba
Gość

Czyli rozumiem, że jak zapłacę za coś na allegro wybierając metodę płatności Google Pay, gdzie mam dodaną kartę CA, to mi to zaliczy? W sensie, ze nie muszę płacić telefonem z NFC?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@kouba

Tak, płatność Google Pay w Internecie powinna zostać zaliczona. Regulamin nie wymaga, by transakcja została wykonana z fizycznym użyciem telefonu czy zegarka.

Odpowiedz

J
Jerzy
Gość

A co z podatkiem od nagród pocieszenia?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jerzy

To bon rabatowy - ich podatek nie dotyczy.

Odpowiedz

A
Adrian
Gość

Dużo ostatnio tych konkursów w bankach, dopiero co zastanawiałem się nad konkursem foto w BNP, a tu szanse jeszcze większe. 200x799 zł+200x50 zł, niezły mają budżet na taką akcję ?

Odpowiedz

Q
qwerty
Gość
@Adrian

Nic nie przebije budżetu reklamowego BNP

Odpowiedz

M
Maria Wesalska
Gość
@qwerty

No, ci to szaleją, co tydzień jakaś akcja z cudną premią ?, ale skorzystać mozna tylko raz na 2 lata - kilka miesięcy aktywności + karencja. Na szczęście są inni, którzy też dają szanse na ciekawe bonusy. Ta akcja Credit Agricole wygląda ciekawie, wydaje się, że są duże szanse na nagrodę.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Maria Wesalska

Strona konkursu nie działa. Nie wiadomo gdzie sa wyniki. Miały być do dziś.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Michał

Pracownik banku tłumaczył się problemami technicznymi i przyznał, że bank odebrał już od klientów zgłoszenia w tej sprawie. Otrzymałem zapewnienie, że wyniki konkursu zostaną udostępnione na stronie "najpóźniej dziś wieczorem".

Odpowiedz