Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Podróże autobusami Polonus tańsze o 10 zł z Visa Checkout

Podróże autobusami Polonus tańsze o 10 zł z Visa Checkout
Czas trwania
Cel (zysk) 10 zł zniżki na przejazd Polonusem.
Po drodze Wystarczy opłacić bilet przy pomocy Visa Checkout.
Z okazji nawiązania współpracy z Visa narodowy przewoźnik Polonus zaproponował swoim klientom tańsze podróże. Za opłacenie biletu przy pomocy Visa Checkout możesz bowiem liczyć na 10 zł zniżki. Warto się jednak pośpieszyć, gdyż pula rabatów jest ograniczona.

Organizatorem Promocji jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus”. Oferta będzie obowiązywała maksymalnie do 30 kwietnia 2019 r., choć możliwe jest wcześniejsze zakończenie akcji. Wszystko z powodu ograniczonej liczby zniżek, którą ustalono na 10 000.

Podróżuj 10 zł taniej!

Uczestnikiem promocji może być właściwie każdy. Naturalnie konieczne jest jednak posiadanie własnego portfela Visa Checkout z przypisaną kartą płatniczą. Co istotne, biletu nie trzeba nawet kupować dla siebie – równie dobrze może z niego skorzystać ktoś inny.

Co zrobić, by otrzymać 10 zł zniżki? Wystarczy:

  1. Wejść na stronę pkspolonus.pl lub polonuspartner.pl oraz zalogować się na swoje konto użytkownika (jeśli takiego nie posiadasz, zarejestruj się).
  2. Wybrać interesującą nas trasę przejazdu.
  3. Po wybraniu płatności w ramach promocji wpisać kod rabatowy „visa”.
  4. Zapłacić za bilet z wykorzystaniem Visa Checkout.

Co musisz wiedzieć?

Cena biletu zostanie automatycznie obniżona o 10 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że zniżka zostanie naliczona od ceny biletu normalnego na danej trasie. W dodatku cena po obniżce nie może być niższa niż 1 zł. Pamiętaj również, że przewoźnik doliczy do ceny promocyjnej 1 zł z tytułu opłaty transakcyjnej.

Dobra wiadomość: możesz oszczędzić aż dwa razy! Każdemu uczestnikowi przysługują bowiem dwie zniżki. Jeśli w koszyku masz kilka biletów, to rabat zostanie naliczony od dwóch. W sumie zaoszczędzisz w ten sposób aż 20 zł.

Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie.

Płatności Visa Checkout

Visa Checkout jest rodzajem cyfrowego portfela, który ułatwia płatności w Internecie. Dzięki Visa Checkout nie musisz każdorazowo podawać danych karty. By zacząć korzystać z usługi, należy założyć konto na stronie internetowej oraz zarejestrować swoją kartę płatniczą.

Nie jedyna okazja dla podróżników

W związku z promocją osoby udające się np. na zimowy wypoczynek mają kolejną szansę, by zaoszczędzić. Przypominamy o ofercie, w której można zgarnąć aż 30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem. Warunkiem jest w tym przypadku dokonanie płatności za bilet przy pomocy Google Pay.

Jak widać, okazji do obniżenia kosztów podróży nie brakuje. Warto z nich jednak skorzystać bez zbędnej zwłoki - promocja z FlixBusem trwa do odwołania, a pula zniżek na przejazdy Polonusem jest ograniczona i wynosi 10 000 sztuk. Życzymy miłej (i taniej) podróży!

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos