Wróć

100 zł moneyback dla nowych posiadaczy kart płatniczych Visa banków z Grupy BPS i Banku BPS

Publikacja:
100 zł moneyback dla nowych posiadaczy kart płatniczych Visa banków z Grupy BPS i Banku BPS
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł moneyback.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Visa Zrzeszenia BPS i Banku BPS.
Po drodze Płatność kartą oznacza otrzymanie zwrotu w wysokości 1 zł, a transakcja mobilna (telefonem lub zegarkiem) albo w Internecie przynosi 2 zł moneyback.
Akcja „Płacę i odbieram” to pierwsza w dziejach 300 banków spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS promocja z moneybackiem. Mogą w niej wziąć udział nowi posiadacze kart płatniczych Visa i płacąc swoim "plastikiem", odzyskać do 100 zł z poczynionych wydatków.

Od pewnego czasu obserwujemy zwiększoną aktywność promocyjną Banku BPS. Najpierw były promocje z punktami w programie Bezcenne Chwile, nadal trwa loteria z atrakcyjnymi nagrodami, a teraz przygotowano - jak napisano w komunikacie prasowym - pierwszą w Zrzeszeniu BPS promocję z moneyback.

Przyjrzyjmy się tej historycznej akcji, zwracając uwagę na łatwość uzyskania zwrotu części wydatków i ewentualne haczyki w regulaminie.

Kto może otrzymać moneyback?

Trwająca do 31 grudnia 2022 r. promocja "Płacę i odbieram" adresowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, które nie posiadają dotąd karty płatniczej Visa wydanej przez bank spółdzielczy z Grupy BPS albo sam Bank BPS.

Tylko tyle, w regulaminie nie ma mowy o innych wymaganiach, w tym o okresie karencji.

Zamów kartę, płać i zgarniaj zwrot

Za chwilę przekonasz się, że część wydatków możesz otrzymać za sam fakt korzystania z karty:

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2022 r. złóż wniosek i zawrzyj umowę o dowolną kartę Visa wydawaną klientom indywidualnym przez jeden z banków spółdzielczych z Grupy BPS lub przez Bank BPS S.A

 • Krok 2

  Także do 31 grudnia 2022 r. zarejestruj otrzymaną kartę na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin.

 • Krok 3

  W okresie promocji, czyli do 31 grudnia 2022 r., jak najczęściej płać otrzymaną kartą. Za każdą transakcję bezgotówkową spełniającą wymagania regulaminu otrzymasz:

  • 1 PLN, jeśli zapłacisz "plastikiem" w sklepie stacjonarnym LUB
  • 2 PLN, gdy wykonasz płatność mobilną z wykorzystaniem Google Pay, Apple Pay, Fitibit Pay, Garmin Pay albo dokonasz zakupów internetowych.

  Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł.

 • Premia

  Wypłaty premii rozpoczną się po 20 października 2022 r. i będą realizowane w trybie dziennym na rachunek powiązany z kartą.

Mission complete!

W ramach promocji nie będą uwzględniane transakcje wykonane w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie:

 • u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211),
 • w kasynach oraz zakładach bukmacherskich (MCC 7995),
 • w instytucjach finansowych (MCC 6012),
 • w formie internetowych przekazów pieniężnych (MCC 4829) oraz przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych (MCC6051),
 • w miejscach, które świadczą profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, MCC 8999),

a także operacje będące zasileniami lub doładowaniami portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych, np. Revolut, PayPal, SkyCash, ZEN.

Premię otrzymasz pod warunkiem, że do dnia jej wypłaty nie wypowiesz umowy o kartę płatniczą otrzymaną w ramach promocji.

Wypłacony Ci zwrot części wydatków nie podlega opodatkowaniu, nie musisz go uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

100 zł w zasięgu każdego

100 zł nie należy do specjalnie wysokich premii, ale nie ma co wybrzydzać, należy docenić inicjatywę banku. Tym bardziej, że zdobycie bonusu jest dziecinnie łatwe, na dodatek możesz samodzielnie zdecydować, czy zbierasz zwroty wolniej, płacąc podczas codziennych zakupów kartą, czy wolisz przyspieszyć, korzystając z płatności mobilnych lub dokonując transakcji w Internecie.

Choć premia cieszy, to zwracamy uwagę, że korzystanie z rachunku oraz wydanie karty i jej obsługą mogą się wiązać z koniecznością spełnienia określonych warunków, by bank nie pobrał prowizji. Możliwa też jest sytuacja, że opłaty będą nie do uniknięcia. To ważne czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę rozważając udział w tej akcji.

Liczymy, że promocji dla klientów Zrzeszenia BPS i Banku BPS będzie coraz więcej, że często będą gościły w naszym serwisie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
T
Tomasz
Gość

Mnie też nie wypłacili jeszcze zwrotu mimo, że wszystkie warunki promocji na zwrot 100 zł spełniłem 18.10.2022 r. Wypłaty premii miały rozpocząć się po 20 .10.2022 ale jak widać nie idzie dobrze.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Komuś juz naliczaja się zwroty? bo mi jeszcze nie

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Nie tyle mi chodziło o brak czy nie brak atrakcyjności, tylko o uczulenie, że karta nie jest (lub może nie być) bezkosztowa, bo nie ma tej informacji w tekście. Każdy sobie odpowie, czy warto czy nie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Katarzyna

Dziękuję za sugestię. Dopisałem w zakończeniu tekstu fragment na ten temat.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Konto bezpłatne po przelewie 1000 zł, a karta 4 zł miesięcznie i nie ma warunku znoszącego opłatę. Ma to sens dla 100 zł? Chyba że te 50 transakcji za 2zł wyrobi się w 1-2 miesiące.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Katarzyna

Ocena atrakcyjności każdej promocji uzależniona jest od sytuacji konkretnego klienta. Zakładanie konta w Banku BPS tylko po to, by zdobyć 100 zł moneyback za płatności kartą Visa faktycznie wydaje się mało atrakcyjne. Jeśli jednak ktoś korzysta z usług tego banku i teraz sięgnie po "debetówkę", to dla niego bonus będzie niejako oznaczał bezpłatną kartę przez 2 lata.

Dodajmy, że podane przez Ciebie warunki dotyczą iKonta w Banku BPS. Opłaty w bankach z Grupy BPS mogą być inne.

Odpowiedz

K
Kombinator
Gość

Żeby dostać 1 zł lub 2 zł moneyback, to płatność musi być przynajmniej na taką kwotę...? No bo kombinuję, że gdybym zapłacił telefon za coś kilkadziesiąt groszy i zgarnął 2 zł, to byłbym do przodu...?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Kombinator

Nie musi, więc możesz tak zrobić ;)

Odpowiedz