Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Podróżuj z Visa i płać do 25% taniej na lotniskach

Podróżuj z Visa i płać do 25% taniej na lotniskach
Czas trwania
Cel (zysk) Do 25% rabatu.
Po drodze Warunkiem uzyskania zniżki jest zapłacenie kartą Visa i przedstawienie sprzedawcy kodu kreskowego wygenerowanego w aplikacji.
Wielokrotnie przekonywaliśmy, że podróżowanie z kartą płatniczą zamiast z gotówką jest przyjemniejsze i wygodniejsze. Visa podsuwa kolejny argument na rzecz tej tezy – zachęca do korzystania z aplikacji Airport Companion Europe, dzięki której możesz zaoszczędzić nawet do 25% w punktach gastronomicznych i handlowych na największych lotniskach i uzyskasz dostęp do płatnych saloników wypoczynkowych.

W programie może uczestniczyć każdy pełnoletni posiadacz karty Visa wydanej w Polsce.

Jak skorzystać z rabatów?

Warunki skorzystania ze zniżek są bardzo proste:

  1. Do 30 września 2020 r. zarejestruj się w aplikacji Airport Companion Europe, zaakceptuj jej regulamin.
  2. Wybierz w aplikacji lotnisko, przejrzyj listę sklepów i lokali uczestniczących w programie, wybierz ten, w którym chcesz skorzystać ze zniżki i kliknij przycisk „Zrealizuj zniżkę”. Zobaczysz szczegóły rabatu przysługującego w danym miejscu oraz kod kreskowy.
  3. Przedstaw kod kreskowy obsłudze, zanim poprosisz o rachunek lub zapłacisz. Płatność musi zostać dokonana ważną kartą Visa.

Wizyta w salonie wypoczynkowym

Jednym z przywilejów, jaki otrzymasz, korzystając z aplikacji Airport Companion Europe, jest możliwość odwiedzenia płatnego salonu wypoczynkowego na lotnisku i korzystania z dostępnych w nim posiłków, napojów, Internetu czy czasopism przez 2 godziny.

Do salonu wypoczynkowego będziesz mógł wejść po wykupieniu w aplikacji wizyty. Jej koszt to 29,50 euro/osobę. Wystarczy, że w sekcji Członkostwo klikniesz Dodaj wizytę, a potem przedstawisz wygenerowaną przez aplikację cyfrową kartę uczestnictwa obsłudze salonu.

O tym musisz wiedzieć

Wiesz już jak skorzystać ze zniżki. Teraz jeszcze kilka przydatnych informacji „organizacyjnych”.

Podana data – 30 września 2020 r. - to także ostatni dzień, w których możesz uzyskać rabat w ramach tego programu. Wynikające z niego zniżki nie łączą się z innymi ofertami i promocjami lokali gastronomicznych czy punktów handlowych.

Alkohol i wyroby tytoniowe nie są objęte rabatami.

Z przywilejów opisywanej akcji możesz korzystać przez cały okres jej obowiązywania wielokrotnie. Nie ma znaczenia, czy płacisz tylko za siebie, czy także za rodzinę lub znajomych. Pamiętaj jednak, że każdy sklep czy lokal gastronomiczny może ustalać własne zasady udziału w programie. Mogą one dotyczyć np. dostępności menu, stosownego ubioru, wielkości grupy czy określać dania i napoje nieobjęte ofertą. Aktualne informacje dostępne są w aplikacji.

Szczegółowe zasady korzystania z programu znajdziesz w zestawie pytań i odpowiedzi oraz w jego regulaminie.

Poniżej prezentujemy mapę lotnisk w Polsce, na których możesz korzystać ze zniżek, i listę punktów, które je oferują.

Polskie lotniska, na których można korzystać ze zniżek z kartą Visa
Polskie lotniska, na których można korzystać ze zniżek z kartą Visa

Placówki na lotniskach oferujące zniżki z kartą Visa
Placówki na lotniskach oferujące zniżki z kartą Visa

Podróże mogą być tańsze

Bardzo przydatna akcja, w sam raz na nadchodzące wakacje. Wystarczy, że posiadasz kartę płatniczą z logo Visa i zapłacisz nią w jednym z punktów uczestniczących w programie, a otrzymasz rabat. Podpowiadamy przy okazji, że korzystanie z „plastiku” Visa uprawnia również do zniżek na wynajem samochodu. Informacje na ten temat znajdziesz na tej stronie.

Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze wakacyjnego wypoczynku, to przeczytaj nasz tekst, w którym piszemy o możliwości uzyskania 4% zwrotu wydatków na noclegi zarezerwowane na portalu Booking.com.

Miłego wypoczynku!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji