50 zł dla poleconego i nawet 1000 zł dla polecającego Konto Mobi (18-26 lat) w ING Banku Śląskim

Publikacja:
50 zł dla poleconego i nawet 1000 zł dla polecającego Konto Mobi (18-26 lat) w ING Banku Śląskim
Czas trwania
Cel (zysk) Nowy klient - 50 zł w formie przelewu. Obecny klient - 100 zł przelewem na konto za skuteczną rekomendację (max 1000 zł).
Uczestnik Nowy i obecny klient ING Banku Śląskiego.
Po drodze Transakcje kartą lub Blikiem.
ING Bank Śląski powraca do zachęcania swoich klientów do polecania jego produktów. Tym razem program rekomendacyjny dotyczy jedynie Konta Mobi dla osób w wieku 18-26 lat. Osoba polecona może otrzymać 50 zł, a obecny klient maksymalnie 1000 zł premii.

Promocja "Poleć konto znajomemu"

Organizatorem akcji jest ING Bank Śląski.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 7 listopada 2023 r.

Co możesz zyskać?

Nowy klient - 50 zł w formie przelewu.

Obecny klient - 100 zł za skuteczną rekomendację, maksymalnie 1000 zł przelewem na konto osobiste.

Czy możesz skorzystać?

Poleconym (nowym klientem) osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która przez minimum rok przed założeniem Konta Mobi w ramach tej promocji nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego, karty płatniczej, pożyczki czy jakiegokolwiek innego produktu w ING Banku Śląskim. Z możliwości ubiegania się o premię wyklucza także bycie pełnomocnikiem do dowolnego produktu z oferty banku.

Z kolei w roli polecającego może wystąpić osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która przez min. 30 dni przed przystąpieniem do programu poleceń posiadała konto osobiste (Konto z Lwem: Mobi, Direct, Komfort, Active, Student, Klasyczne) w ING Banku Śląskim. banku. Rekomendujący musi mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych marketingowych w sposób elektroniczny.

Co musisz zrobić?

Nowy klient: Droga do 50 zł w ING Banku Śląskim
 • Krok 1. Do 7 listopada 2023 r. złóż wniosek o Konto Mobi na stronie banku

  Do 7 listopada 2023 r. złóż wniosek o Konto Mobi na stronie banku, podając we wniosku dane polecającego oraz otrzymany od niego kod polecenia.

  Nie zapomnij o wyrażeniu zgód na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych, a także na poinformowanie polecającego, że założyłeś rachunek.

  Po otwarciu rachunku możesz w dowolnej chwili, także w czasie trwania promocji, wycofać wszystkie lub niektóre zgody i nie stracisz prawa do nagrody.

 • Krok 2. Wykonaj transakcje kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł

  Do 31 stycznia 2024 r. zrób transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł w dwóch dowolnych miesiącach kalendarzowych (w każdym z nich); jednym z tych miesięcy może być ten, w którym otworzyłeś Konto Mobi.

  Wymagane transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem mogą być zrealizowane w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych, także z wykorzystaniem Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay. Wymagań regulaminu nie spełnią wypłaty z bankomatów i płatności wykonane z wykorzystaniem usługi Płać z ING. Konieczne jest, by transakcje zostały rozliczone w okresie promocji oraz nie zostały anulowane.

 • Premia. Odbierz premię (50 zł)

  Bank będzie wypłacał nagrody od listopada 2023 r. do lutego 2024 r. Jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji do 22. dnia miesiąca – otrzymasz premię do 28. dnia danego miesiąca.

  Nagroda dla nowego klienta jest zwolniona z podatku dochodowego.

Mission complete!

Uwaga: jeśli otworzysz Konto Mobi z polecenia, to nie możesz wystąpić w roli polecającego w tej edycji promocji.

Czas na przedstawienie zadań dla osoby polecającej (obecnego klienta).

Obecny klient: Droga po 1000 zł premii w ING Banku Śląskim
 • Krok 1. Do 7 listopada 2023 r. zapisz się do programu poleceń

  Do 7 listopada 2023 r. zapisz się do programu poleceń w bankowości internetowej Moje ING lub aplikacji mobilnej Moje ING mobile i odbierz kod polecenia.

  Możesz go odebrać tylko raz, ale masz prawo przekazać go dowolnej liczbie osób. Bank zastrzegł jednak, że nagrodę otrzymasz tylko maksymalnie za 10 skutecznych rekomendacji.

  Po przystąpieniu do programu poleceń możesz w dowolnej chwili, także w czasie trwania promocji, wycofać wszystkie lub niektóre zgody i nie stracisz prawa do nagrody.

 • Krok 2. Czuwaj nad realizacją zadań przez poleconego

  Dyskretnie monitoruj realizację warunków akcji przez osobę poleconą.

 • Krok 3. Wykonaj transakcje kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł

  Do 15 listopada 2023 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł.

  Wymagane transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem mogą być zrealizowane w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych, także z wykorzystaniem Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay. Wymagań regulaminu nie spełnią wypłaty z bankomatów i płatności wykonane z wykorzystaniem usługi Płać z ING. Konieczne jest, by transakcje zostały rozliczone w okresie promocji oraz nie zostały anulowane.

 • Premia. Odbierz nagrodę (max 1000 zł)

  ING Bank Śląski będzie wypłacał nagrody od listopada 2023 r. do lutego 2024 r. Jeśli Ty i osoba polecona spełnicie wszystkie warunki regulaminu do 22. dnia miesiąca, to premię (100 zł) otrzymasz do 28. dnia danego miesiąca.

  Bonus dla polecającego podlega opodatkowaniu, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank ustanowił osobną nagrodę na jego pokrycie i zajmie się dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności.

Mission complete!

Konto Mobi w ING Banku Śląskim

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos