30 zł premii dla nowych i obecnych użytkowników w programie poleceń platformy Rachunki imoje (dawniej Moje Usługi)

Aktualizacja:
30 zł premii dla nowych i obecnych użytkowników w programie poleceń platformy Rachunki imoje (dawniej Moje Usługi)
Czas trwania
Cel (zysk) 30 zł w formie zwrotu za skorzystanie z kodu polecającego oraz tyle samo za skuteczne polecenie.
Uczestnik Nowi i obecni użytkownicy platformy Moje Usługi.
Po drodze Nowy użytkownik musi jedynie utworzyć profil z użyciem kodu polecającego oraz opłacić przynajmniej jeden rachunek z poziomu platformy Moje Usługi. Z kolei działania obecnego użytkownika sprowadzają się do przekazania kodu.
Zgromadzenie w jednym miejscu informacji o wszystkich płatnościach, co pozwala na ich pełną kontrolę i regulowanie należności kartą lub Blikiem, to nie jedyne zalety platformy Rachunki imoje (dawniej Moje Usługi). W programie poleceń jako nowy użytkownik możesz zgarnąć 30 zł w formie zwrotu na Twój rachunek. Korzystając z serwisu, taką samą premię otrzymasz za każde skuteczne polecenie.

Dostawcą technologii do serwisu Rachunki imoje (d. Moje Usługi) jest startup BillTech, a jego operatorem spółka ING Usługi dla Biznesu. Nie oznacza to jednak, że rozwiązanie dostępne jest tylko dla klientów ING Banku Śląskiego. Z Moich Usług mogą korzystać wszyscy chętni.

Idea tego rozwiązania sprowadza się do zgromadzenia w jednym miejscu wszystkich płatności danego użytkownika: od opłat za media (prąd, gaz, woda), czynsz za mieszkanie, przez różne usługi (telefon, internet, telewizja), aż po należności związane z zainteresowaniami (np. kursy językowe, zajęcia sportowe czy artystyczne, itp.). Potem wystarczy tylko zaznaczyć, które rachunki chcesz uregulować w danym momencie i opłacić je kartą lub Blikiem, a nawet za pośrednictwem Twisto.

Po 30 zł dla polecającego i poleconego!

Twórcy Rachunki imoje słusznie założyli, że najlepszym promotorem pomysłu jest zawsze zadowolony klient/użytkownik, więc od samego początku oferują nagrodę za rekomendowanie tego rozwiązania. Zasadniczo jest to "tylko" 30 zł, ale zdarza się, że stawka jest podwyższana.

Polecającym może być osoba fizyczna, o pełnej zdolności do czynności prawnych, która jest zarejestrowana na platformie Rachunki imoje i wyraziła zgodę na otrzymywanie treści marketingowych drogą elektroniczną. Wycofanie zgody w trakcie trwania promocji jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa.

Polecony musi być osobą fizyczną o pełnej zdolności do czynności prawnych, która wcześniej nie była użytkownikiem platformy Rachunki imoje.

Zadania dla poleconego, czyli jak zacząć korzystać z Rachunki imoje, by zgarnąć premię?

Występując w roli poleconego, Twoja rola ograniczy się do rozpoczęcia korzystania z platformy Rachunki imoje. Nagrodę pieniężną otrzymasz, jeżeli nie byłeś wcześniej jej użytkownikiem i wykonasz następujące działania:

Start
 • Krok 1

  Zarejestruj się na platformie imoje, wprowadzając kod polecający.

  Nie masz znajomego, który mógłby Ci go przekazać? Nic straconego! Możesz skorzystać z naszego kodu: 619Z-KI4O.

  Pamiętaj też o wyrażeniu zgody, aby polecający uzyskał informację o tym, że zarejestrowałeś swój udział w promocji oraz spełniłeś (albo nie) wymagania regulaminu akcji. Konto musi uzyskać status zweryfikowanego, co oznacza weryfikację przy użyciu unikalnego kodu SMS.

 • Krok 2

  Ureguluj za pośrednictwem imoje przynajmniej jedną tzw. zweryfikowaną opłatę.

 • Premia

  W ciągu 3 dni roboczych od wykonania transakcji otrzymasz 30 zł, które będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnych płatności na platformie.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

Zastanawiasz się, w którym miejscu podać kod polecający? Odpowiednie pole znajdziesz w okienku z rejestracją:

Rachunki imoje - miejsce na wpisanie kodu polecenia w formularzu rejestracji

Pojęciem zweryfikowana opłata organizator promocji określa fakturę/rachunek, którego wybrane dane zostały pobrane automatycznie ze zweryfikowanego źródła wskazanego przez użytkownika (czyli przy wykorzystaniu połączenia z dostawcą lub ze skrzynki e-mail) i zaprezentowane w sekcji Opłaty bieżące bądź Wszystkie opłaty na platformie Rachunki imoje.

Kupon będzie ważny do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu rejestracji.

Przykład: jeśli zarejestrowałeś się na platformie w grudniu 2021 r., to kupon możesz wykorzystać do końca lutego 2022 r.

Działania polecającego

Platformę Rachunki imoje może rekomendować każdy jej użytkownik.

Start
 • Krok 1

  Zaloguj się do panelu Rachunki imoje i przejdź do zakładki Poleć znajomym.

 • Krok 2

  Wygeneruj link i udostępnij znajomym.

 • Krok 3

  Dopilnuj, by osoba polecona zarejestrowała się w Rachunki imoje (d. Moje Usługi) z użyciem Twojego kodu oraz spełniła warunki opisane powyżej.

 • Premia

  Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz 30 zł (aż do osiągnięcia limitu wskazanego na platformie imoje).

Mission complete!

Ważność kuponów przyznanych obecnemu klientowi wynosi 6 miesięcy od momentu ich aktywacji.

Ważne informacje dla każdego

Każda nagroda przekazywana jest w postaci kuponów, których suma stanowi wartość premii. Podczas opłacania jednej zweryfikowanej opłaty możesz użyć tylko jednego kuponu. Przykład: nagroda za zarejestrowanie się w Rachunki imoje lub za skuteczną rekomendację wynosi 30 zł. Kwotę tę otrzymasz w postaci 3 kuponów po 10 zł. Każdy z nich musisz użyć do opłacenia innego rachunku, nie ma możliwości, byś wykorzystał całą nagrodę podczas jednej płatności.

Przy weryfikacji spełnienia warunków uzyskania premii nie będą uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane.

Kwotę stanowiącą wartość wykorzystanego kuponu, otrzymasz w postaci zwrotu na rachunek powiązany z metodą płatności (karta, Blik), której użyłeś do uregulowania opłaty. Warto jednak dodać, że wysokość premii nie może przekraczać łącznej wartości jednorazowo płaconych zweryfikowanych opłat.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Platforma Rachunki imoje (d. Moje Usługi)

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, bez względu na to, ile faktur pobierzesz od dostawców i dodasz do Rachunki imoje. Nic nie kosztuje też wysyłanie przez operatora platformy przypomnień o nadchodzących terminach płatności lub powiadomień o przeterminowanych opłatach, czy generowanie miesięcznych zestawień kosztów różnych usług.

Możliwe jest, że zapłacisz za zrealizowanie płatności. Wysokość należności zawsze jest wskazana przed realizacją transakcji.

Rachunki zapłacone w terminie i na dodatek premia

Niewątpliwą zaletą platformy Rachunki imoje jest fakt, że można na niej zgromadzić wszystkie swoje cykliczne płatności i w prosty sposób zarządzać nimi w jednym miejscu. Dzięki temu rachunki będą płacone w terminie, a Ty unikniesz stresu i ewentualnych kłopotów.

Co więcej, uczestnicząc w programie poleceń zyskasz jako polecony, a później możesz zebrać kolejne bonusy jako polecający, co może dać Ci w sumie kilkaset złotych. Taka kwota wystarczy na jeden większy rachunek lub kilka mniejszych.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(37)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Wróciła na moment (do 18.10) stawka 3 x 20 zł z okazji urodzin serwisu. Użytkownicy dostają emaile o tym.

Odpowiedz

B
borek_mirek
Gość
@Katarzyna

Chyba tylko jacyś wybrańcy, bo ja nic nie dostałem, a po zalogowaniu widzę tylko informację o konkursie z Visą.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Dodam tylko, że można dodatkowo dostać 2 x 10 zł za dodanie kolejnego dostawcy przez ebok. A więc po rejestracji z kodem polecenia dodajemy tylko 1 dostawcę, czekamy na propozycję dodania kolejnego dostawcy w sekcji Kupony promocyjne i dopiero wtedy dodajemy 2 dostawcę (o ile go mamy)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

Przepraszam, jednak tylko 10 zł. A dokładniej oferta brzmi:

"Cześć!

Przygotowaliśmy dla Ciebie nową okazję na zdobycie środków na opłaty.

Wystarczy, że dodasz nowego dostawcę przez Połączenie z systemem dostawcy (eBOK), a na Twoim koncie pojawi się kupon o wartości 10 zł!"

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Już nie ma 60 zł tylko standardowe 30 zł, promocja była tylko 2 dni

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Katarzyna

Dzięki za informację, zaktualizowaliśmy już tekst.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Czy coś się w ostatnich dniach zmieniło odnośnie zweryfikowania konta? Kiedyś owszem wystarczyła weryfikacja przez SMS, ale od paru miesięcy wymagana jest pełna weryfikacja z dowodem i selfi.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Adam

Z doświadczenia trudno mi odpowiedzieć, bo zakładałem konto już dawno temu. Napisałem jednak do Moich Usług i wygląda na to, że taka weryfikacja nie jest wymagana przy rejestracji. Oto fragment otrzymanej odpowiedzi:

Do założenia konta nie jest konieczna weryfikacją tożsamości. Jest ona uruchamiana wyrywkowo podczas korzystania z platformy. Jesteśmy zobligowani do weryfikacji koniecznością zastosowania środków bezpieczeństwa finansowego w myśl Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Michał Radzimiński

po czesc to co napisali to oczywiscie prawda, wystarczy weryfikacja sms przy rejestracji, natomiast aby dokonac platnosci za rachunek trzeba sie w pelni zweryfikowac, a to przeciez dopiero po dokonaniu platnosci mozemy odebrac swoj bonus. Nie na wyrywkowych kontach, a na wszystkich kontach to samo:)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Adam

No niestety tak jest i nie można już polecić konta samemu sobie...

Odpowiedz

P
Piotrek
Gość

Czy jeśli założę sobie swoje konto i od razy wygeneruję kod do polecenia dla mojej mamy, która sobie założy to konto, to otrzymam 300 zł?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Piotrek

Premią za każde polecenie platformy jest 30 zł do wykorzystania podczas płatności za rachunek. 300 zł to maksymalna premia w promocji dla osoby polecającej, gdyż obowiązuje limit 10 premiowanych rekomendacji.

Jeśli założysz konto na platformie z wykorzystaniem kodu (np. naszego: 89CO-KI5M) i opłacisz min. 1 rachunek, otrzymasz 30 zł. Taki sam bonus i warunki dotyczyłby Twojej Mamy, która skorzystałaby z otrzymanego przez Ciebie kodu. Ty zaś otrzymasz kolejną premię 30 zł za polecenie Moich Usług.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

Jeżeli dostaję wszystkie faktury papierowe, to chyba nie mam się po co rejestrować w Moich Usługach??

Jedynie na maila dostaję rachunek za internet - 29 zł.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Tomasz

Przemyśl, czy faktury, które otrzymujesz muszą być dostarczane w formie papierowej. Pomijając kwestie ekologiczne, zwykle elektroniczna forma jest tańsza i prawie zawsze wygodniejsza. Rozumiem, że możesz mieć swoje powody, ja tylko podpowiadam :)

A co do pytania – w Moje Usługi możesz wpisać dane do płatności ręcznie (np. na podstawie faktury papierowej) i oznaczyć, że jest ona cykliczna. Potem wystarczy wprowadzać samą kwotę, nie trzeba od nowa podawać wszystkich danych.

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

Z tą promocją mikołajkową to była jakaś ściema. Dałem kod znajomemu, on założył Moje Usługi w terminie i zapłacił rachunek, a ja dostałem informacje, że przyznali mi 30 zł premii. A miało być 60.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Andrzej

Nie panikuj, wszystko jest w porządku ? Chyba nie zmienili zapisu automatycznego maila - też dostałem taki komunikat, ale na koncie na Moich Usługach naliczyło się prawidłowo 60 zł.

Odpowiedz

S
Spóźniony zadowolony
Gość

Przed tygodniem znajomy zawalił sprawę z kodem, ale coś mi mówiło, że na Mikołaja może akcja wróci. Teraz od razu dopełniłem formalności, bym to ja czegoś nie zawalił, by okazja nie przepadła.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Spóźniony zadowolony

Pamiętaj o opłaceniu rachunku, by Twój znajomy dostał nagrodę. ?

Odpowiedz

K
Krół Julian
Gość

Czy to znaczy ze mam 2 dni na wykonanie jakiej opłaty za te 60zł czy 2 dni na samo założenie konta a z a z opłatami mogę poczekac ???

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Krół Julian

Aby otrzymać premię, powinieneś do 1 grudnia zarejestrować się w Moich Usługach i podać kod polecenia, a potem wykonać jedną płatność. Wtedy po 3 dniach otrzymasz kupon na 60 zł na kolejną płatność.

Odpowiedz

K
Karol
Gość
@Aldona Derdziak

Wystarczy się zarejestrować, 60 zł będzie od razu do wykorzystania, bez płatności.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Karol

Regulamin mówi o dokonaniu jednej płatności po rejestracji. U Ciebie było inaczej?

Odpowiedz

K
Karol Ko
Gość

Na jakie konto wpłyną środki za polecenie?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Karol Ko

Nagrodą za polecenie jest kupon 30 zł, który pojawi się na profilu w Moje Usługi. Można go wykorzystać, opłacając rachunek. Zwrot 30 zł nastąpi na to samo konto, z którego została dokonana płatność.

Odpowiedz

A
Arturo
Gość

Gdzie mogę sprawdzić, czy mam wyrażone zgody na marketing? Jestem użytkownikiem Moje Usługi.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Arturo

Na profilu użytkownika rzeczywiście nie sposób znaleźć ustawień zgód marketingowych. W moim przypadku taką informację uzyskałem na czacie (trzeba wybrać ikonkę profilu w prawym górnym rogu, a następnie opcję „Obsługa klienta”).

Przy okazji otrzymałem deklarację, że sugestia dotycząca możliwości samodzielnego wyrażenia / sprawdzenia zgód w ustawieniach profilu zostanie przekazana do wdrożenia. Pożyjemy, zobaczymy.

[MR]

Odpowiedz

M
marcin
Gość

Otwarłem konto w MU i od razu w panelu widzę, że mam 30 zł na opłaty. Czy to znaczy, że środki pomniejszą wysokość pierwszej opłaty?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@marcin

Tak, tzn. w praktyce konieczne będzie zrealizowanie płatności w pełnej kwocie, ale po krótkim czasie na konto (lub na rachunek karty kredytowej) trafi zwrot 30 zł. Należy tylko pamiętać, by kwota faktury wynosiła min. 30 zł – wówczas otrzymasz zwrot w pełnej wysokości.

Odpowiedz

S
SebastianG
Gość

Wysokość premii nie może przekraczać łącznej wartości jednorazowo płaconych zweryfikowanych opłat.

Czy to znaczy, że jak opłacę rachunek na 20 zł to otrzymam 20 zł zwrotu a nie 30?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@SebastianG

Tak. W takim przypadku lepiej jest połączyć kilka rachunków i opłacić je za jednym razem. W ten sposób zyskujesz podwójnie: nie ponosisz dodatkowej opłaty za transakcje (0,89 zł) a do tego zgarniesz pełną premię (30 zł).

Odpowiedz

M
Marian Wozignój
Gość
@najlepszekonto.pl

Można też nadpłacić ten jeden rachunek do 30 zł

Odpowiedz

A
Ann
Gość

Rachunki za czynsz też się liczą do zwrotów?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Ann

Jeśli pytasz o premię 30 zł, to rachunki za czynsz się liczą, jeśli Twoja Spółdzielnia Mieszkaniowa przesyła Ci je na maila lub udostępnia w BOK.

Odpowiedz

L
Loomy
Gość

W regulaminie jest mowa o fakturach wprowadzonych automatycznie. Czy można w Moje Usługi wpisać ręcznie dane rachunku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Loomy

W Moje Usługi można samemu podać szczegóły opłat (nazwa odbiorcy, numer konta, tytuł przelewu, kwota itd.). Niestety z regulaminu wynika, że tak opłacony rachunek nie kwalifikuje się do otrzymania premii.

Aby otrzymać premię 30 zł należy dodać fakturę lub rachunek na jeden z dwóch sposobów:
* wykorzystać połączenie z dostawcą, czyli podać dane logowania do swojego panelu usługodawcy (np. dane logowania do Moje UPC) lub
* udostępnić Moje Usługi możliwość połączenia ze swoją skrzynką e-mail na którą przychodzą rachunki/faktury. Moje Usługi automatycznie będzie skanowało skrzynkę w poszukiwaniu wiadomości zawierających opłaty na rzecz wybranego dostawcy.

Gdybym miał wybierać z tych dwóch, raczej skłaniałbym się na podanie danych do panelu usługodawcy. Tak też zresztą zrobiłem w przypadku UPC i Tauron :)

Odpowiedz

K
Klaudia
Gość
@najlepszekonto.pl

Ja mam komunikat:

Kod polecający utracił ważność lub jest niepoprawny.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Klaudia

Zapisy regulaminu wskazują, że ograniczenie dotyczy wysokości bonusów jakie może otrzymać polecający, a nie liczby poleceń, więc kod powinien być ważny.

Na wszelki wypadek podmieniliśmy go na kod innej osoby.

Odpowiedz