Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Program poleceń Konta Proste Zasady w Getin Banku: do 500 zł za polecanie rachunku oraz 50 zł dla nowego klienta

Program poleceń Konta Proste Zasady w Getin Banku: do 500 zł za polecanie rachunku oraz 50 zł dla nowego klienta
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł za skuteczne polecenie (max. 500 zł) oraz 50 zł za otwarcie konta z polecenia.
Po drodze Aby otrzymać premię za polecenie, należy przekazać znajomemu kod polecenia i liczyć na spełnienie przez niego określonych warunków (m.in. zapewnienie wpływów min. 1000 zł w każdym z 3 miesięcy).
Niemal natychmiast po zakończeniu poprzedniej edycji Getin Bank postanowił ruszyć z kolejną odsłoną programu poleceń Konta Proste Zasady. Tym razem za skuteczne polecanie rachunku również możesz zgarnąć do 500 zł. Z kolei za otwarcie rachunku z polecenia bank ponownie przyznaje 50 zł „na start”. Sprawdźmy, na jakich warunkach.

Konto Proste Zasady można polecać do 31 stycznia 2019 r.

Od dotychczasowych klientów, którzy chcieliby przystąpić do programu poleceń, Getin Bank wymaga ukończenia 18. roku życia oraz posiadania rachunku osobistego w złotych prowadzonego przez bank. Z kolei otworzyć konto z polecenia mogą ci, którzy nie posiadali konta w Getin Banku po 1 listopada 2018 r.

5 x 100 zł dla polecającego, 50 zł dla poleconego

Premią za skuteczne polecenie konta nowemu klientowi jest 100 zł. Maksymalnie można otrzymać premię za 5 osób poleconych, a zatem dzięki udziałowi w promocji możesz zyskać aż 500 zł.

Osoba, która za namową obecnego klienta otworzy Konto Proste Zasady, ma szansę zgarnąć 50 zł. Następnie sama może stać się osobą polecającą i ubiegać się o premię za polecanie rachunku znajomym. Łącznie może zatem na tym zyskać nawet 550 zł premii pieniężnej.

Jak obecny klient może zdobyć premię?

Załóżmy, że posiadasz już rachunek w Getin Banku i chciałbyś wziąć udział w programie poleceń jako osoba polecająca. Co powinieneś zrobić?

 1. Do 31 stycznia 2019 r. przystąp do programu i uzyskaj kod polecenia w placówce banku, za pośrednictwem infolinii lub w bankowości internetowej/mobilnej. Najprościej to zrobić korzystając z tego ostatniego sposobu: po zalogowaniu do systemu Getin Banku przechodzimy do zakładki "Oferta i wnioski" --> "Polecam Proste Zasady" i klikamy przycisk "Przystąp do nowej edycji". Po zaakceptowaniu regulaminu na ekranie monitora pojawi się kod polecenia.
 2. Wyraź zgodę na przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail oraz telefon komórkowy), a także zaakceptuj regulamin. Nie wycofuj wspomnianej zgody aż do momentu odebrania premii.
Zgody marketingowe program poleceń Getin Bank

Następnie pozostaje Ci jedynie liczyć na to, że osoba polecona wywiąże się ze swoich warunków – dzięki temu otrzyma ona 50 zł premii, a Ty odbierzesz swoje 100 zł.

Co powinna zrobić osoba polecona?

Warunki dla osób poleconych są następujące:

 1. Podpisanie umowy o Konto Proste Zasady (ewentualnie Konto Osobiste Noble). Wniosek o rachunek można złożyć za pośrednictwem .
  • Pamiętaj, aby podczas wypełniania wniosku podać kod polecenia otrzymany od osoby polecającej.
  • Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła Ci konto, informacji o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji.
   Wniosek o Konto Proste Zasady w programie poleceń
  • Zapewnienie w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł (pochodzących z rachunku w innym banku lub konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank).

Przekazanie premii

Zarówno polecający, jak i polecony otrzymają swoją premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków jej otrzymania, oczywiście w formie uznania na rachunku w Getin Banku.

O ile premia 50 zł dla poleconego jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, o tyle z premią 100 zł dla polecającego sprawa wygląda nieco inaczej. Uspokajamy jednak – bank doliczy do premii wartość należnego podatku i samodzielnie odprowadzi go do właściwego urzędu skarbowego. Dzięki temu na Twoje konto wpłynie 100 zł „na czysto”.

Konto Proste Zasady w Getin Banku

Konto Proste Zasady to podstawowy rachunek osobisty w ofercie Getin Banku. Z 8-złotowej, miesięcznej opłaty za prowadzenie konta zwalnia zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa kartą. Warto więc o nią wnioskować, nawet jeśli nie jest to wymagane w regulaminie promocji; tym bardziej, że jej wydanie i użytkowanie jest bezwarunkowo darmowe. Bezpłatnie możesz również wypłacać gotówkę z bankomatów w Polsce oraz dokonywać zwykłych przelewów internetowych.

Promocje na koncie oszczędnościowym

Niewątpliwym atutem konta jest dostęp do interesującej oferty oszczędnościowej. Obecnie rachunek oszczędnościowy w Getin Banku jest objęty aż dwoma promocjami, które można ze sobą w sprawny sposób połączyć:

 • W ramach oferty „Bonus za aktywność” nowi klienci mogą zyskać nawet 3,5% dla kwot do 10 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okrągłe 12 miesięcy.
 • W akcji „Na nowe środki” posiadaczom konta oszczędnościowego przysługuje 3,5% do 400 000 zł przez 5 miesięcy.

Solidny program poleceń

Całkiem wysoka premia i proste warunki sprawiają, że program poleceń „Polecam Proste Zasady” nie ustępuje innym ofertom tego typu.

Obowiązki osoby polecającej – która za każde polecenie może zgarnąć 100 zł premii – ograniczają się właściwie do przekazania kodu polecającego. Na jego podstawie osoba polecona otwiera konto, spełnia prosty warunek aktywności i otrzymuje 50 zł, po czym sama może stać się osobą polecającą.

Do tego Konto Proste Zasady samo w sobie wygląda ciekawie - zwłaszcza z powodu promocyjnej oferty oszczędnościowej. Dzięki temu korzyści dla klientów Getin Banku jest jeszcze więcej.

Krystian

Autor tekstu o promocji