Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko....

5000 bonusowych punktów w programie Mastercard Priceless® Specials za zakupy u dwóch partnerów promocji

5000 bonusowych punktów w programie Mastercard Priceless® Specials za zakupy u dwóch partnerów promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 5000 bonusowych punktów w programie Mastercard Priceless® Specials.
Po drodze Należy posiadać kartę Mastercard zarejestrowaną w programie Priceless Specials oraz dokonać dwóch transakcji u dwóch z 5 partnerów promocji.
Dzięki najnowszej promocji w ramach programu Mastercard Priceless Specials, pod nazwą „Powrót do szkoły”, możesz połączyć niezbędne na początku nowego roku szkolnego zakupy, z uzyskaniem dodatkowych 5000 pkt. w ramach wspomnianego programu. Później wymienisz je na dowolny produkt z katalogu Priceless Specials.

Priceless Specials to program rabatowy Mastercard, w którym płacąc kartami tego wystawcy zbieramy punkty i możemy wymienić je na jedną z nagród z katalogu (szerzej o tym programie, porównując go z innymi podobnymi, pisaliśmy tutaj).

Promocja „Powrót do szkoły” trwa do 21 września 2018 r. Wystarczy dokonać dwóch transakcji u dwóch różnych partnerów promocji, płacąc za zakupy kartą Mastercard zarejestrowaną w programie.

W ciągu 14 dni od dokonania ostatniej transakcji bonusowe punkty zostaną dopisane do Twojego konta. Później będziesz mógł je wymienić na dowolny produkt z katalogu Priceless Specials. Orientacyjnie, 5000 pkt można wymienić na nagrodę wartą ok. 100 zł.

Przystąpienie do promocji nie wymaga wysiłku

Wystarczy jedynie:

  1. Posiadać kartę Mastercard zarejestrowaną w programie Priceless Specials.
  2. Dokonać dwóch transakcji u dwóch z 5 partnerów promocji. Do wyboru: RTV Euro AGD, Decathlon, Merlin.pl, Black Red White oraz Diverse.

Regulamin precyzuje, że z promocji można skorzystać jednorazowo, ale nie określa minimalnej kwoty transakcji. Wykonując nawet niewielkie transakcje, można zdobyć 5000 punktów i wymienić je na atrakcyjną nagrodę z katalogu programu.

Wykorzystanie nagrody – banalnie proste

W ciągu 14 dni od wykonania ostatniej transakcji bonusowe punkty trafią na Twoje konto w programie. Na ich wykorzystanie masz 6 miesięcy od chwili ich otrzymania. Możesz je zamienić na dowolny produkt z katalogu programu Priceless Specials.

W regulaminie promocji zapisano, że w okresie jej trwania (do 21 września 2018 r.) w pierwszej kolejności na nagrody wymieniane będą punkty bonusowe. Jeśli nie starczy Ci pół roku na wykorzystanie otrzymanej premii, to niewykorzystane punkty zostaną odliczone od Twojego konta.

Szybko, łatwo, pożytecznie

Zgarnięcie 5000 bonusowych punktów nie powinno nastręczać żadnych trudności. Nawet jeśli nie masz dzieci w wieku szkolnym, zapewne znajdziesz w ofercie partnerów promocji coś, co jest ci akurat potrzebne.

Na co można wymienić 5000 punktów? Oto kilka przykładów - patelnia, zestaw 3 noży kuchennych, scyzoryk wielofunkcyjny, niewielki czajnik bezprzewodowy, torba sportowa albo kilka biletów do Cinema City lub vouchery do Telepizzy czy perfumerii Douglas.

Prosta promocja, z możliwością zdobycia znacznej liczby punktów, może skłoni Cię do zarejestrowania się w programie Priceless Specials jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Skoro i tak płacisz korzystając z karty Mastercard, to czemu by nie połączyć tego ze zdobywaniem punktów, by później wymienić je na jedną z nagród z katalogu?

Krystian

Autor tekstu o promocji