Wróć

450 zł premii dla obrotnych użytkowników Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas

450 zł premii dla obrotnych użytkowników Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas
Czas trwania Zakończona (30.11.2020)
Cel (zysk) Do 450 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 15 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Dla zdobycia maksymalnej premii konieczne jest aktywne korzystanie z rachunku przez 9 miesięcy.
„Premia dla obrotnych” to hasło kolejnej akcji promującej Konto Otwarte na Ciebie z oferty banku BNP Paribas. Ze swej strony dodalibyśmy, że także dla cierpliwych, bo warunki aktywności trzeba spełniać przez 9 miesięcy. Za to premia jest okazała – nawet 450 zł w gotówce i będzie wypłacana w ratach po spełnieniu zadań przypisanych do każdego z sześciu etapów.

Regularnie organizowane promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas pozwalają na ogół na zdobycie 200 – 300 zł premii gotówkowej i wymagają niewielkiej aktywności. Tym razem premia jest dużo wyższa, więc i wymagania są poważniejsze. Zachowana za to została zasada, że nagroda będzie wypłacana w ratach, po spełnieniu zadań przypisanych do danego etapu. Tak więc do zdobycia jest 6 nagród – 50 zł, 50 zł, do 100 zł, 50 zł, do 100 zł i do 100 zł, czyli łącznie do 450 zł.

Promocja zorganizowana przez spółkę Ad Astra trwa do 30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych zgłoszeń. Spójrzmy, kto może w niej uczestniczyć.

Kto może starać się o premię

Podobnie jak przy innych akcjach promujących ROR z oferty BNP Paribas obowiązuje zasada, że o nagrodę mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają polski dowód osobisty niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w dniu przystępowania do akcji nie są stroną umowy ramowej z tym bankiem.

Dodatkowy warunek mówi, że z udziału w promocji wyklucza fakt posiadania (także jako współposiadacz) ROR w BNP Paribas w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Wiele różnych aktywności

Warunki akcji zapisane w regulaminie wskazują, że jest to promocja dla cierpliwych, potrafiących skrupulatnie realizować różne zadania w poszczególnych miesiącach. Nie są one trudne, ale trzeba pamiętać, co jest do wykonania w danym okresie.

 • Krok 1.

  Do 30 listopada 2020 r. zgłoś swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej. Pamiętaj o ograniczonej liczbie promocyjnych zgłoszeń i zaakceptowaniu regulaminu oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji.

 • Krok 2.

  Także do 30 listopada 2020 r. skorzystaj z linka, który otrzymasz na podany adres e-mail (wyświetli się on także na ekranie komputera) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Uwaga: musisz to zrobić w tym samym miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji!

 • Krok 3.

  Do 16 grudnia 2020 r.

  • zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu sms);
  • nadaj PIN do karty.
 • Informacja.

  W miesiącu następującym po tym, w którym dokonałeś rejestracji w promocji, zacznij spełniać warunki aktywności. Poniżej przedstawiamy harmonogram dla sytuacji, gdy przystąpiłeś do akcji we wrześniu. Jeśli zrobisz to w październiku, to Twoje działania będą „opóźnione” o jeden miesiąc, a gdybyś zdecydował się na udział w promocji dopiero w listopadzie, to przesunięcie będzie wynosiło 2 miesiące.

 • Krok 4.

  W październiku 2020 r. wykonaj min. 3 transakcje Blik, dzięki czemu zasłużysz na 50 zł premii.

 • Krok 5.

  Do 22 listopada 2020 r. otrzymasz od organizatora e-mail z informacją o przyznaniu Ci nagrody i prośbą o wskazanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesyłane Twoje nagrody. W tym celu do 27 listopada musisz skorzystać z linka zawartego w wiadomości z gratulacjami i wypełnić stosowny formularz.

 • Premia.

  Pierwsza nagroda wpłynie na Twoje nowo otwarte konto do końca listopada.

 • Krok 6.

  W listopadzie 2020 r. zrealizuj następujące działania, które dadzą Ci kolejne 50 zł:

  • min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą, każda na kwotę min. 150 zł;
  • min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij przynajmniej 1 wpływ na konto na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.
 • Premia.

  Drugą nagrodę organizator przekaże na Twój ROR do końca grudnia 2021 r.

 • Krok 7.

  W grudniu 2020 r. i styczniu 2021 r., w każdym z tych miesięcy, czekają Cię następujące wyzwania:

  • wykonanie min. 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay;
  • zapewnienie otrzymania min. 1 wpływu na ROR w kwocie min. 1000 zł.

  Za zrealizowanie tych aktywności zostaniesz nagrodzony premią w wysokości do 100 zł. Jej wysokość zależy od Ciebie, gdyż nagroda będzie stanowiła 3% wykonanych przez Ciebie transakcji.

 • Premia.

  Trzecia nagroda zasili Twój rachunek do końca lutego 2021 r.

 • Krok 8.

  W lutym 2021 r.

  • zrealizuj min. 6 transakcji Blikiem;
  • zapewnij minimum 1 wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w kwocie nie niższej niż 800 zł.

  Zgarniesz za to 50 zł.

 • Premia.

  Premię otrzymasz na ROR do końca marca 2021 r.

 • Krok 9.

  W marcu i kwietniu 2021 r., w każdym z tych miesięcy

  • wykonaj przynajmniej po 5 transakcji bezgotówkowych kartą, tym razem kwota nie ma znaczenia;
  • otrzymaj przynajmniej 1 wpływ na konto nie mniejszy niż 1000 zł.

  Nagrodą za taką aktywność może być kolejna stówa. Zależy to od Ciebie, bo tym razem też obowiązuje zasada, że otrzymasz 3% kwoty wydanej kartą.

 • Premia.

  Bonus wpłynie na Twoje konto do końca maja 2021 r

 • Krok 10.

  W maju i czerwcu 2021 r. czeka Cię sporo „pracy”. W każdym z tych miesięcy musisz:

  • wykonać min. 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay;
  • zrealizować min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnić minimum 1 wpływ w kwocie nie niższej niż 1500 zł.

  Wypełnienie tych zadań zagwarantuje Ci zdobycie ostatniej premii. Jej wysokość znów będzie zależała od Ciebie, gdyż do zdobycia jest 3% kwoty transakcji, maksymalnie 100 zł.

 • Premia.

  Szóstą nagrodę otrzymasz do końca lipca 2021 r.

Mission complete!

Przypominamy, że powyższy harmonogram dotyczy sytuacji, gdy do rejestracji w promocji i złożenia wniosku o produkty banku BNP Paribas doszło we wrześniu. Dopełnienie tych formalności w październiku lub listopadzie oznacza przesunięcie działań – odpowiednio – o miesiąc lub dwa zgodnie z poniższym schematem

Harmonogram działania w promocji

Zestaw istotnych informacji

W ramach tej akcji będziesz musiał zrealizować wiele różnych aktywności. Spójrzmy, jak dokładnie zostały one opisane w regulaminie. Przestrzeganie tych wytycznych pozwoli Ci uniknąć rozczarowania związanego z wykluczeniem z udziału w promocji.

Płatności Blik

Regulamin zawiera bardzo krótki opis płatności tego typu. Mówi tylko, że jest to transakcja z wykorzystaniem usługi Blik dostępnej w aplikacji mobilnej.

Transakcje bezgotówkowe

Mogą być one wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych, również z wykorzystaniem Apple Pay czy Google Pay. Regulamin nie zezwala na wykorzystanie Blika, PayU, Przelewy24, DotPay, czy Blue Media oraz wykonanie transakcji w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie, np. związanych z grami hazardowymi, u brokerów ubezpieczeniowych. Zabronione są też internetowe przekazy pieniężne.

Przy ocenie spełnienia warunków regulaminu decydujące znaczenie ma data wykonania transakcji, a nie jej zaksięgowania na rachunku.

Transakcje Apple Pay / Google Pay

Operacje tego typu mogą być wykonane zarówno na terminalach POS, jak i w aplikacji mobilnej.

Podobnie jak przy transakcjach bezgotówkowych ważna jest data wykonania płatności i fakt, by nie została ona zrealizowana w punktach o „zakazanych” kodach MCC.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Regulamin pozwala na wykonanie ich w bankowości internetowej lub mobilnej. Nie mogą to być przelewy natychmiastowe ani zrealizowane z pomocą systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

W tym względzie też nie ma wielkich ograniczeń. Dozwolone są dowolne przelewy przychodzące, o ile nie pochodzą z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) w BNP Paribas (dotyczy to także BGŻOptima) albo z jego rachunków kredytowych w tym banku. Uwaga: wpłaty gotówkowe nie spełnią wymagań regulaminu.

To też musisz wiedzieć

Jeśli nie wskażesz w wyznaczonym terminie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które mają być przekazywane nagrody, to powinieneś skontaktować się z organizatorem na adres e-mail: [email protected]. Ostateczny termin na podanie numeru rachunku upływa 15 listopada 2021 r.

Kolejne bonusy będziesz otrzymywał tylko wtedy, gdy spełnisz wszystkie wymagania i dodatkowo Twój rachunek będzie cały czas aktywny, nie rozwiążesz umowy ramowej ani nie zrezygnujesz z dostępu do bankowości elektronicznej.

Na koniec dobra wiadomość – wszystkie premie, jakie zgarniesz w tej akcji, są zwolnione z opodatkowania, nie musisz się z nich rozliczać przed fiskusem.

Oferta banku BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie jest otwierane i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech „debetówek”. Naszym zdaniem największej uwagi warta jest Karta Otwarta na Dzisiaj, która standardowo kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Opłat za pozostałe dwie karty – 6 zł za Kartę Otwartą na eŚwiat (z ubezpieczeniem „Cyber Pomoc”) i 10 zł za Kartę Otwartą na Świat (z ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”) nie da się ominąć.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay (warunek obniżający opłatę do 2 zł) ORAZ
 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay (warunek obniżający opłatę do 2 zł) ORAZ
  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

300 zł na Allegro z kartą kredytową

Po co się ograniczać? Skorzystaj z promocyjnej oferty karty kredytowej od BNP Paribas i zyskaj kolejną premię – 300 zł do wykorzystania na Allegro:

9 miesięcy aktywności

Jak wspomnieliśmy na wstępie, nie jest to promocja dla zwolenników niewielkiego wysiłku i szybkich bonusów. Tę propozycję polecamy raczej osobom, które chcą się związać z BNP Paribas na dłużej i aktywnie korzystać z jego produktów na co dzień, zwłaszcza z karty. Wówczas można będzie mówić o zrealizowaniu poszczególnych zadań niejako przy okazji codziennego bankowania. W tej sytuacji otrzymywane premie będą miłym prezentem, nagrodą za lojalność.

Jeśli nie masz jednak ochoty na długie miesiące aktywności, by zgarnąć pełną pulę dostępną w tej akcji, to możesz spojrzeć na inne promocje dotyczące Konta Otwartego na Ciebie. Na ogół wymagają one 2-3 miesięcy aktywnego korzystania z rachunku, ale i premie są odpowiednio mniejsze. Decyzja należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji