Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

300 zł do Biedronki wraz z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas w promocji "Premia na szybko"

13 komentarzy / opinii
300 zł do Biedronki wraz z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas w promocji "Premia na szybko"
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w e-kodach do sklepów Biedronka.
Uczestnik Nowy Klient, który w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadał konta w BNP Paribas.
Po drodze Po dopełnieniu formalności należy wykazać się aktywnością na rachunku: wykonywać transakcje kartą i Blikiem, zlecić 3 przelewy i zapewnić w kolejnych miesiącach wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie i kartę w BNP Paribas, po raz kolejny możesz zyskać 300 zł premii. Wymagane jest aktywne korzystanie z konta, karty i Blika przez 3 miesiące. Zachęcające, że e-kody do Biedronki będą przekazywane za zrealizowanie zadań z poszczególnych etapów. W sumie możesz zdobyć 300 zł na zakupy.

Podoba nam się, że w ostatnich promocjach dotyczących produktów BNP Paribas nie trzeba czekać wiele miesięcy na otrzymanie nagrody. Organizator akcji – spółka Ad Astra – przyjął zasadę, że premie przekazywane są zaraz po spełnieniu zadań na poszczególnych etapach, co z pewnością mobilizuje uczestników promocji do dalszego działania.

Nawet 300 zł w bonach do Biedronki

Tym razem do zdobycia są trzy bonusy – 150 zł za zapewnienie wpływu na konto i transakcje kartą, 100 zł za płatności Blik i wykonywanie 3 przelewów w październiku oraz 50 zł za same transakcje Blikiem wykonane w listopadzie.

Popatrzmy więc, co trzeba zrobić, by zgarnąć całą pulę – 300 zł w e-kodach do Biedronki – w trwającej do 23 sierpnia 2020 r. akcji „Premia na szybko”. Zaznaczmy od razu, że może się ona zakończyć wcześniej, bo przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o rachunek.

Kto może być uczestnikiem promocji?

W tej kwestii organizator jest bardzo konsekwentny. Zaprasza do niej, podobnie jak do wcześniejszych promocji, osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Uczestnik akcji nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas na dzień złożenia wniosku o konto w ramach promocji. Wykluczenie obejmuje też tych, którzy posiadali lub współposiadali rachunek osobisty w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Aktywne korzystanie z karty + zapewnienie wpływów = nagroda

Promocje dotyczące Konta Otwartego na Ciebie zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, często kończą się przed podanym terminem, więc przechodzimy już do opisania szczegółów.

Start
 • Krok 1

  Do 23 sierpnia 2020 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków). Zaakceptuj przy tym regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Musisz się zgodzić na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania regulaminu i przysługuje Ci nagroda.

 • Krok 2

  Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem prowadzącym na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Musisz to zrobić do 23 sierpnia 2020 r. Ważna uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

 • Krok 3

  Do 6 września 2020 r.

  • podpisz w systemie Autenti umowę rachunku wraz z wybraną kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy ramowej nastąpi za pośrednictwem unikalnego kodu SMS;
  • nadaj PIN do karty.
 • Krok 4

  We wrześniu 2020 r.:

  • wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę;
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł,

  co da Ci prawo do bonusu w wysokości 150 zł.

 • Premia

  Do 25 października 2020 r. na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz informację o przyznaniu Ci 150 zł, natomiast e-kod o tej wartości do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka zostanie przekazany sms-em do końca października 2020 r.

 • Krok 5

  W październiku 2020 r.:

  • wykonaj 5 transakcji Blik;
  • wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej.

  Za wykonanie tych czynności zdobędziesz kolejne 100 zł premii.

 • Premia

  Do 26 listopada 2020 r. otrzymasz informację o zdobyciu premii, a do końca tego miesiąca e-kod o wartości 100 zł.

 • Krok 6

  W listopadzie 2020 r. wykonaj 5 transakcji Blikiem na dowolną kwotę.

 • Premia

  Do 26 grudnia 2020 r. otrzymasz potwierdzenie o przyznaniu Ci ostatniej premii 50 zł. Wpłynie ona na Twoje konto do końca grudnia 2020 r.

Mission complete!

Szczegółowe zasady wykorzystania e-kodów znajdziesz w regulaminie obowiązującym w firmie Jeronimo Martins, która jest właścicielem sklepów Biedronka.

Szczegóły, które zdecydują o sukcesie

W niemal każdej akcji promocyjnej nie wystarczy samo założenie rachunku, trzeba jeszcze wykazać się mniejszą lub większą aktywnością w korzystaniu z niego. Dla osiągnięcia sukcesu, czyli zdobycia nagrody, bardzo ważne jest poprawne zrozumienie kluczowych definicji, które określają, czego dokładnie organizator wymaga od uczestników promocji.

Transakcja bezgotówkowa

Zgodnie z regulaminem jest to operacja bezgotówkowa zrealizowana kartą debetową będąca płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Dopuszczalne są także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków regulaminu nie spełnią operacje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz te realizowane w placówkach, których kody MCC znajdują się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na rachunek

Tego typu warunek bywa kłopotliwy do spełnienia, jeśli organizator promocji postawi konkretne wymagania, skąd mogą pochodzić pieniądze. Na szczęście w przypadku akcji dotyczących produktów banku BNP Paribas wpływ jest bardzo szeroko rozumiany. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

 • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
 • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Tak więc musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, wpłata gotówkowa nie spełni wymagań regulaminu.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów oraz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Otrzymane premie będą dla Ciebie „czystym zyskiem”, bo nie musisz od nich odprowadzać podatku dochodowego.

Co warto wiedzieć o ofercie BNP Paribas

BNP Paribas chętnie i często oferuje bonusy tym, którzy sięgną po jego produkty - rachunek osobisty czy kartę kredytową. Przyjrzyjmy się więc im bliżej.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Wyróżnia go możliwość wyboru jednej z trzech kart. Rekomendujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, gdyż łatwo możesz uniknąć wynoszącej 3 zł/miesiąc opłaty za ten „plastik”. Wystarczy, że w danym miesiącu wykonasz nim przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Karta kredytowa Mastercard Standard z premią 150 zł

Ta "kredytówka" BNP Paribas nie jest zbyt kłopotliwa w obsłudze. Do tego, by była bezpłatna, konieczne jest wydanie nią w poprzednim okresie rozliczeniowym 1000 zł.

Karta
0 zł / 9 zł
Opłata za kartę 0 zł / 9 zł

opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

Bankomaty
4,9%, min. 10 zł
Bankomaty 4,9%, min. 10 zł

4,9%, min. 10 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  4 lata

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  4,9%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  4,9%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  2%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 4,50 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 500 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%, min. 30 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • długi okres bezodsetkowy
 • program lojalnościowy Bezcenne Chwile Mastercard
 • możliwość wyboru i zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego
 • możliwość rozłożenia zadłużenia na raty
 • 10% zniżki na bilety w kinach Cinema City

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Zwracamy uwagę, że sięgnięcie teraz po kartę kredytową BNP Paribas, to szansa na 45 000 punktów w programie mamBonus, czyli równowartość 150 zł.

Premia na każdym etapie

300 zł do wykorzystania w Biedronce z pewnością przyda się każdemu. Nie ma się co martwić o to, na co wydasz premię, bo będzie ona przekazywana sukcesywnie i na dodatek e-kody będą ważne niemal przez rok.

Zastanówmy się przez chwilę nad atrakcyjnością premii w kontekście wymagań stawianych przez organizatora. Nie są one wygórowane: wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą i Blikiem na dowolną kwotę i zapewnienie wpływów na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości przynajmniej 1000 zł wydają się w zasięgu każdego. Tym bardziej że możliwe jest zasilenie nowo otwartego rachunku pieniędzmi ze swojego konta w innym banku (można to załatwić zleceniem stałym). Regulamin nie zabrania „zawrócenia” pieniędzy zaraz po ich wpłynięciu na konto w BNP Paribas.

Co do warunku dotyczącego transakcji kartą - niektórzy mogą narzekać, że podobny obowiązek mają w obecnym banku i niezrealizowanie go będzie się wiązało z opłatą kilku złotych. Pomyśl jednak, czy nie warto zapłacić takiej „kary”, by zgarnąć 300 zł premii…

Czas na Twoją decyzję. Pamiętaj, że w ramach promocji organizator przyjmie tylko 3000 wniosków.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Magda
Gość

Nie polecam tego banku. Bank za promocje nie wypłaca nagrody, założyłam konto w banku z innej promocji i bank nie umie zweryfikować transakcji poprzez google pay.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Magda

O jakiej promocji piszesz? Czy te transakcje masz w historii, w aplikacji Google Pay?

Odpowiedz

C
Cherry
Gość

Promocji BNP było już tyle, że chyba każdy w Polsce miał tam już konto

Odpowiedz

J
JarekBezKonta
Gość
@Cherry

Ja nie mam, ale poczekam, aż dadzą gotówkę ;)

Odpowiedz

M
Magda
Gość
@JarekBezKonta

Założyłam konto w poprzedniej promocji gdzie było wymagane spełnić warunki poprzez transakcje google pay, niestety bank odczytuje je jako zwykłe transakcje karta i mi nie zaliczyli transakcji i nie przyznali nagrody.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Magda

To bardzo dziwne... Jaka to była promocja?

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Magda

Miałem dokładnie to samo

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Aldona Derdziak

wideopromocja

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Paweł

Płaciłeś GP przez Internet czy przy terminalu?

Odpowiedz

J
jaciianda
Gość

Do kiedy mozna wykorzystać kody do Biedronki?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@jaciianda

e-kody ważne są do 31.10.2021, zostaje więc sporo czasu na zakupy :)

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

CZy te przelewy muszą opiewać na jakąś konkretną kwotę?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Marcin

Nie, w regulaminie nie ma nigdzie takiego wymogu. Przelew musi być wykonany w bankowości internetowej albo mobilnej. Ale! Trzeba pamiętać, że NIE MOŻE być to przelew natychmiastowy.

Odpowiedz