Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

290 zł premii: 250 zł w gotówce + 40 zł do Żabki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

6 komentarzy / opinii
290 zł premii: 250 zł w gotówce + 40 zł do Żabki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 290 zł: 250 zł w gotówce + 40 zł na zakupy w sklepach Żabka.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Warunki aktywności wymagają dokonywania transakcji Blikiem, przelewów oraz zapewnienia wpływów na rachunek.
W najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł w gotówce oraz 40 zł w postaci e-bonów do wykorzystania w sklepach Żabka! Warunki aktywności nie są nazbyt wymagające – sprowadzają się do wykonywania przelewów i transakcji Blikiem oraz zapewnienia wpływów na nowo otwarty rachunek w BNP Paribas. Trzeba się jednak pilnować, by w poszczególnych miesiącach zrealizować dokładnie to, czego wymaga organizator. Najdrobniejsza pomyłka pozbawi Cię prawa do premii.

Spółka Hagen, organizator akcji specjalnych dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, co pewien czas zaskakuje oryginalnymi nagrodami za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie. Tym razem mamy jednak do czynienia z atrakcyjną "tradycyjną" premią (250 zł w gotówce) i rzadko spotykanym dodatkiem w postaci dwóch e-bonów po 20 zł za zakupy w sklepach Żabka.

Promocja "Premia z Żabką" potrwa do 31 marca 2021 r., przy czym może zakończyć się wcześniej, bo organizator zastrzegł, że przyjmie tylko 3000 promocyjnych rejestracji.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Opisywana akcja adresowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji.

Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Wymagana aktywność

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane. Najwięcej kłopotów może sprawić zapamiętanie, co trzeba zrobić w którym miesiącu.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

  Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

 • Krok 2

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 31 marca 2021 r.

 • Krok 3

  Do 14 kwietnia 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty. Ze względu na sposób realizacji tej operacji, najlepiej jest zrobić to w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z "debetówką".

 • Krok 4

  W kwietniu 2021 r. spełnij poniższe warunki, za co otrzymasz 50 zł w gotówce i 20 zł do wykorzystania w sklepach Żabka:

  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.
 • Krok 5

  Wiadomość o zdobyciu premii otrzymasz do 18 maja 2021 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji. W celu odbioru nagrody gotówkowej, do 25 maja 2021 r. kliknij w przesłany w wiadomości link i zaloguj się na stronie organizatora. Podaj tam numer swojego Konta Otwartego na Ciebie.

 • Premia

  50 zł premii gotówkowej i 20 zł do sklepów Żabka otrzymasz do 31 maja 2021 r.

 • Krok 6

  W maju 2021 r. zrealizuj następujące warunki aktywności, by otrzymać 100 zł:

  • wykonaj transakcje Blik na łączną kwotę min. 200 zł;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Wiadomość o następnej premii otrzymasz najpóźniej 28 czerwca 2021 r., zaś do 30 czerwca 2021 r. pieniądze znajdą się na Twoim koncie.

 • Krok 7

  W czerwcu 2021 r. czekają na Ciebie kolejne zadania, które musisz zrealizować, by zdobyć 100 zł i e-bon do Żabki o wartości 20 zł:

  • wykonaj transakcje Blik na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Informację o zdobyciu kolejnych bonusów organizator przekaże Ci do 28 lipca 2021 r., zaś do ostatniego dnia tego miesiąca otrzymasz nagrody za aktywność w czerwcu.

Mission complete!

Warto wiedzieć

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima.

Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcja Blik

Płatność dokonana z wykorzystaniem usługi Blik. Niedozwolone są inne możliwe operacje Blikiem, np. wypłaty z bankomatów, przelewy Blik itp;

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

To też trzeba wiedzieć

Pamiętaj, że nagrody otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania nadal będziesz posiadaczem Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

E-bony do Żabki organizator przekaże Ci w podanych wyżej terminach na numer telefonu, który podasz w formularzu przystąpienia do promocji. Będziesz mógł nimi zapłacić za zakupy do 31 grudnia 2022 r. Uwaga: e-bony trzeba wykorzystać jednorazowo.

Gdybyś nie wskazał numeru swojego rachunku w BNP Paribas w terminie podanym w harmonogramie, to możesz dopełnić tego obowiązku później. Ostateczny termin na przekazanie tej informacji upływa 23 grudnia 2021 r. Wiadomość powinieneś przesłać na adres: [email protected]

Wszystkie nagrody, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, są zwolnione z podatku dochodowego, w związku z tym nie ciążą na Tobie żadne obowiązki wobec urzędu skarbowego.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach i warunkach ich zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się znaczną popularnością.

Gotówka jak zawsze mile widziana, e-bon do Żabki miłym dodatkiem

Premie gotówkowe z pewnością najbardziej cieszą. Zwłaszcza, gdy są połączone z jakimś dodatkiem, jak choćby z e-bonem zakupowym do sklepów Żabka. Podkreślmy, że wymagane działania uprawniające do zdobycia nagrody nie są nazbyt skomplikowane.

Jedyny minus, jaki dostrzegamy w tej akcji, to różny zestaw aktywności na poszczególne miesiące, co wymaga zachowania koncentracji, by niczego nie pomieszać. No i jeszcze można by ponarzekać, że niezbędne operacje bankowe trzeba wykonywać dopiero od kwietnia. Może się zdarzyć, że ktoś zapomni, że bierze udział w promocji 😁.

Cóż, niektórzy mogą jeszcze narzekać na konieczność wydania dość znacznych kwot przy pomocy Blika. Uspokajamy - tej metody płatności naprawdę nie trzeba się bać. Korzystanie z niej jest proste i bezpieczne.

Najlepiej sobie zapisać w kalendarzu termin na wykonanie poszczególnych czynności, nasz harmonogram promocji także może się tu przydać. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Malwina
Gość

Co to znaczy, że bony do Żabki trzeba wydac jednorazowo - to znaczy na oddzielnych zakupach, podczas jednej wizyty w sklepie się nie da?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Malwina

Jednorazowo oznacza, że kod może być wykorzystany tylko podczas jednej płatności. Inaczej mówiąc, trzeba zrobić zakupy za min. 20 zł.

Odpowiedz

M
Miętus
Gość

To może być przelew w ramach zlecenia stałego?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Miętus

Regulamin nie zabrania tego typu przelewów. Jak napisaliśmy zabronione są tylko przelewy natychmiastowe oraz te z wykorzystaniem systemów transakcyjnych podmiotów trzecich.

Odpowiedz

A
Angelo
Gość

Biedronka to już niemal promocyjny standard. Sporadycznie pojawia się Żabka. A co na to Mrówka albo Małpka. Nagroda do tej ostatniej sieci, to byłby rarytas?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Angelo

Ale się kolegi marzenia trzymają... Już nierealne, bo Małpka nie istnieje od ponad 2 lat.

Odpowiedz