Wróć

100 lub 200 zł za zamianę karty kredytowej mBanku na nową Visę

100 lub 200 zł za zamianę karty kredytowej mBanku na nową Visę
Czas trwania
Cel (zysk) 100 lub 200 zł do wykorzystania na Allegro lub stacjach paliw Circle K.
Uczestnik Klient mBanku posiadający kartę kredytową.
Po drodze Nagrody otrzyma w sumie 600 osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
mBank proponuje swoim klientom wymianę posiadanych „kredytówek” na nową kartę Visa. Tym, którzy się na to zdecydują, bank wyda “plastik” za darmo, a autorom najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe wręczy vouchery o wartości 100 lub 200 zł do wykorzystania na Allegro albo stacjach Circle K.

Akcja „Prezent od mBanku” potrwa do 31 marca 2020 r. Jej istotą jest zamiana obecnie posiadanej karty kredytowej mBanku na inną „kredytówkę” wskazaną w regulaminie promocji. Za wydanie nowej karty bank nie pobierze żadnej opłaty. Dodatkową zachętą do działania jest możliwość wygrania vouchera do wykorzystania na Allegro lub stacjach Circle K.

Do zdobycia 1 z 600 nagród potrzebne są więc kreatywność i szczęście. Przyda się też wiedza o kartach kredytowych wymaganych regulaminem, aby zdecydować, czy warto skorzystać z tej promocji. Spójrzmy więc na wszystkie elementy decydujące o atrakcyjności propozycji mBanku.

Uczestnicy promocji

W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które są stroną umowy o kartę kredytową mBanku dłużej niż 6 miesięcy, licząc od daty startu promocji, czyli od 16 stycznia 2020 r., wstecz. Ważne, by umowa nie była w trakcie wypowiedzenia.

Konieczne działania

Wszystkie niezbędne działania możesz wykonać online, nie musisz nigdzie chodzić, by przystąpić do akcji i spełnić jej wymagania.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2020 r. złóż wniosek o zmianę posiadanej karty na inny typ. Do wyboru masz:

  • kartę Visa Classic, za którą możesz otrzymać voucher o wartości 100 zł na Allegro lub stacje paliw Circle K

  albo

  • kartę Visa Premium. W tym przypadku wartość nagrody wyniesie 200 zł i do wyboru też są vouchery na Allegro lub stacje Circle K.
 • Krok 2

  Także do 31 marca 2020 r. udziel niebanalnej, kreatywnej odpowiedzi (maksymalnie 150 znaków) na pytanie: „Co kupisz swoją nową kartą kredytową Visa i dlaczego?”

 • Premia

  Wyboru najciekawszych wypowiedzi dokona 17 kwietnia 2020 r. 3-osobowe jury składające się z pracowników mBanku. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie promocji, a nagrody wysłane do zwycięzców do 30 kwietnia 2020 r. Voucher będzie miał postać elektronicznego kodu, który otrzymasz w bankowości internetowej oraz w formie SMS-a na numer telefonu zarejestrowany w banku.

Mission complete!

O tym musisz wiedzieć

W trakcie składania wniosku wyraź wolę przystąpienia do konkursu i dostarczenia Ci drogą elektroniczną jego regulaminu oraz opublikowania Twoich danych personalnych, gdybyś został laureatem.

Komisja konkursowa nagrodzi po 150 najciekawszych wypowiedzi w każdej z kategorii, tzn. 100 zł na Allegro, 100 zł na stacje Circle K, 200 zł na Allegro i 200 zł na stacje Circle K.

Vouchery przekazane zwycięzcom będą ważne do 31 marca 2021 r.

mBank samodzielnie rozliczy należny podatek dochodowy, Ty nie będziesz musiał się o nic martwić.

Karty kredytowe mBanku

Chcąc zdobyć nagrodę, musisz zdecydować się na wymianę aktualnie posiadanej karty na nową. Do wyboru masz Visę Classic lub Visę Premium. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich.

Visa Classic

Visa Premium

Wydanie karty

30 zł

30 zł

Opłata roczna

70 zł

300 zł

Warunki uniknięcia opłaty rocznej

Wydanie kartą w ostatnich 12 miesiącach przynajmniej 12 000 zł lub wykonanie nią 240 operacji

Wydanie kartą w ostatnich 12 miesiącach przynajmniej 24 000 zł lub wykonanie nią 240 operacji

Koszt wypłaty z bankomatu

5% kwoty transakcji, min. 10 zł

5% kwoty transakcji, min. 10 zł

Koszt przelewu z rachunku karty

5% kwoty transakcji, min 4 zł

5% kwoty transakcji, min 4 zł

Koszt przelewu z rachunku karty w ramach usługi mTransfer

0 zł

0 zł

Z kartą Visa Premium związany jest serwis concierge zapewniający wsparcie w organizacji zadań specjalnych i spraw dnia codziennego, np. zakupu biletów na koncert, rezerwacji stolika w restauracji, pomocy drogowej czy pomocy w razie problemów technicznych w domu.

Najwięcej zyskają oryginalni i pomysłowi

Jak widzisz, koszt wydania karty kredytowej w mBanku wynosi 30 zł. Tak więc, decydując się na wymianę „kredytówki” w ramach opisywanej promocji, już na starcie jesteś 3 dychy „do przodu”. Zdobycie kolejnej premii – 100 lub 200 zł w konkursie – zależy już od Twojej kreatywności. Może napiszesz coś humorystycznego, a może coś zaskakującego dla jurorów. Trzymamy kciuki, powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos