Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł dla nowego i nawet 500 zł dla obecnego klienta w programie poleceń Getin Banku

50 zł dla nowego i nawet 500 zł dla obecnego klienta w programie poleceń Getin Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł za polecenie konta i 50 zł dla osoby poleconej.
Po drodze Aby zdobyć 100 zł, osoba polecająca musi polecić Konto Proste Zasady, zaś osoba polecona złożyć wniosek o konto i zapewnić wpływ na rachunek na kwotę min. 1000 zł.
Wygląda na to, że w ostatnim czasie programy poleceń przeżywają prawdziwy renesans. Także Getin Bank postanowił powalczyć o nowych klientów, wykorzystując w tym celu program rekomendacyjny. Osoby polecone – po spełnieniu niezbyt trudnych warunków – mogą zarobić 50 zł. Z kolei osoby polecające będą miały szansę na zdobycie nawet 500 zł – i to praktycznie bez żadnego wysiłku.

Otwórz konto i zgarnij 50 zł premii powitalnej dla nowych klientów

Pamiętaj, że bonus w wysokości 50 zł otrzymają wyłącznie osoby, które na dzień 3 sierpnia 2018 r. nie posiadały w Getin Banku konta osobistego prowadzonego w złotówkach. Aby otrzymać od banku premię, będziesz musiał wykonać następujące czynności:

  1. Najpóźniej do 31 października 2018 roku lub Konto Osobiste Noble, podając przy tym kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku.
  2. Na etapie otwierania konta wyraź zgodę na przetwarzanie danych marketingowych na potrzeby promocji oraz przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła Ci program, informacji o spełnieniu przez Ciebie wymaganych warunków.
  3. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij wpływ na rachunek wysokości co najmniej 1000 zł. Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną wiadomość – po otwarciu konta sam możesz rekomendować rachunki swoim znajomym. Jeśli więc dopisze Ci szczęście i uda Ci się pozyskać pięciu klientów, w sumie zarobisz nawet 550 zł.

Poleć konto 5 osobom i w prosty sposób zdobądź 500 zł!

Z kolei, aby wziąć udział w programie jako osoba polecająca, musisz posiadać w Getin Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, ukończony 18 rok życia oraz polską rezydencję podatkową. Dodatkowo musisz spełnić dwa proste warunki:

  1. Do 31 października 2018 roku przystąpić do programu i uzyskać kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, za pośrednictwem infolinii lub w bankowości internetowej i mobilnej.
  2. Wyrazić (i utrzymać w całym okresie promocji) zgodę na przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, a także zaakceptować regulamin.

I na tym – prawdę mówiąc – kończą się wymagania banku wobec osób polecających. Po otrzymaniu kodu możesz go przekazać dowolnej liczbie osób, jednak premię w wysokości 100 zł otrzymasz wyłącznie za pięciu pozyskanych nowych klientów. Maksymalnie możesz zarobić 500 zł, jednak… pamiętaj o małym haczyku. Bank przekaże Ci nagrodę tylko wtedy, gdy osoba polecona wywiąże się ze swoich warunków. Innymi słowy – los Twojej premii zależy wyłącznie od tego, czy Twoi znajomi będą aktywnie korzystać ze swojego nowego ROR-u.

Przekazanie premii

Premie – zarówno dla polecającego, jak i osoby poleconej – zostaną wypłacone do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji. Przed wypłatą nagrody bank sprawdzi, czy konto uczestnika jest dalej aktywne, a zgody marketingowe nie zostały odwołane.

Bonusy są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba ich zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Konto Proste Zasady

Konto Proste Zasady to podstawowy rachunek osobisty w ofercie Getin Banku. Prowadzenie konta standardowo kosztuje 8 zł miesięcznie, jednak możesz w prosty sposób uniknąć tej opłaty, wykonując jedną transakcję bezgotówkową kartą w danym miesiącu. Bezwarunkowo darmowe jest wydanie oraz użytkowanie karty debetowej do rachunku. Z Kontem Proste Zasady nie zapłacisz też za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce oraz przelewy internetowe w polskiej walucie.

Dodatkowo posiadacze Konta Proste Zasady mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty oszczędnościowej. Obecnie rachunek oszczędnościowy w Getin Banku jest objęty aż dwoma promocjami, umożliwiającymi uzyskanie wysokich odsetek. W ramach oferty „Bonus za aktywność” nowi klienci mogą zyskać nawet 3,5% dla kwot do 10 tys. zł przez okrągłe 12 miesięcy oraz przystąpić do akcji „Na nowe środki” (3% do 200 000 zł przez 3 miesiące). W sumie jest to solidny argument przemawiający za otwarciem osobistego rachunku w Getin Banku.

Komentarz redakcji

Trzeba przyznać, że zasady uczestnictwa w najnowszym programie poleceń Getin Banku nie należą do trudnych. W gruncie rzeczy jedynym warunkiem, jaki musi spełnić osoba polecana, jest zapewnienie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł przez 3 kolejne miesiące. Wystarczy więc ustanowić zlecenie stałe na 1000 zł na rachunku posiadanym w innym banku, aby zainkasować 50 zł premii.

Jeszcze łatwiejsze zadanie mają obecni klienci banku. Nie dość, że organizator nie narzuca im żadnych warunków aktywności, to jeszcze mogą liczyć na sowitą nagrodę – nawet 500 zł za pięć skutecznych rekomendacji. Czyżby bank chciał w ten sposób powstrzymać niektóre osoby przed migracją na podstawowy rachunek płatniczy, który z mocy ustawy musiał udostępnić klientom 8 sierpnia? Jeśli tak – wprowadzenie programu poleceń było całkiem rozsądnym posunięciem. Naszym zdaniem promocja jest korzystna dla nowych klientów i...jeszcze korzystniejsza dla tych obecnych.

Krystian

Autor tekstu o promocji