Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

250 zł na paliwo z Kartą Otwartą na Świat w BNP Paribas

2 komentarze / opinie
250 zł na paliwo z Kartą Otwartą na Świat w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł na karcie przedpłaconej do wykorzystania na stacjach Orlen
Po drodze Wystarczy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat, aktywować aplikację mobilną GOmobile oraz wykonać przynajmniej 3 transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
Super akcja na czasy, gdy za litr paliwa trzeba zapłacić znacznie ponad 5 zł. W „Promocji otwartej na Świat” jest bowiem do zdobycia 250 zł na tankowanie na stacjach Orlen. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat i wykonać dwa proste zadania.

Wprowadzenie przez BNP Paribas trzech kart płatniczych do Konta Otwartego na Ciebie najwyraźniej oznacza, że każda z nich będzie osobno promowana. Po akcji „Promocja otwarta na Dzisiaj” (z Kartą Otwartą na Dzisiaj), w której do zdobycia jest 150 zł do Biedronki, ruszyła „Promocja otwarta na Świat”. Tym razem za stosunkowo niewielką aktywność do zdobycia jest 250 zł na zakup paliwa na stacjach Orlen. Szansę na taki bonus ma tylko 800 osób, które najszybciej zarejestrują się do udziału w akcji.

Podobnie jak inne promocje dotyczące produktów banku BNP Paribas tak i tę akcję przygotowała firma Ad Astra sp. z o.o. Starania o bonus można rozpocząć do 31 lipca 2019 r., ale zalecamy pośpiech. Przyjętych zostanie bowiem jedynie 800 zgłoszeń. Jako że paliwo drożeje, zapewne znajdzie się wielu chętnych, by zatankować za darmo.

Kto może ubiegać się o bezpłatne tankowanie?

Akcja „Promocja otwarta na Świat” skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Uczestnik promocji nie może już być stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Założenie konta to początek drogi

Zdobycie kart przedpłaconych umożliwiających zatankowanie paliwa na stacjach Orlen nie wymaga bardzo dużego zaangażowania. Zanim przejdziemy do omówienia niezbędnej aktywności, zacznijmy od podstaw – od konieczności założenia Konta Otwartego na Ciebie.

  1. Do 31 lipca 2019 r. zarejestruj się na stronie internetowej promocji, zaakceptuj jej regulamin oraz wyraź zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na przekazanie Ci nagrody.
  2. Wkrótce po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Skorzystaj z niego i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat i dostępem do bankowości elektronicznej. Masz na to czas do 31 lipca 2019 r.
    Pamiętaj, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
  3. Do 14 sierpnia 2019 r. podpisz umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat i dostępem do bankowości elektronicznej.

250 zł na napełnienie baku na stacjach Orlen

Po spełnieniu wszystkich warunków tej akcji otrzymasz przedpłaconą kartę paliwową, na której będzie 250 zł. Możesz ją wykorzystać na zakupy na stacjach Orlen oznaczonych logo Flota. Skoro znasz już nagrodę, pora, byś poznał warunki jej uzyskania:

  • Do 31 sierpnia 2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Powinieneś wiedzieć, że działa ona na telefonach z systemem Android w wersji od 5 wzwyż, a na produktach z iOS – od 10 w górę.
  • W miesiącu następującym po tym, w którym aktywowałeś aplikację mobilną GOmobile, wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe Kartą Otwartą na Świat na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł.
    Przykładowo: W czerwcu podpisałeś umowę o Konto Otwarte na Ciebie, także w czerwcu aktywowałeś aplikację mobilną, to transakcje bezgotówkowe musisz wykonać w lipcu.

Kiedy otrzymasz nagrodę

Informację o przyznaniu Ci bonusu otrzymasz na adres e-mail wpisany w formularzu rejestracji do 17. dnia miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się ze wszystkich obowiązków. W wiadomości znajdziesz też link z unikalnym kodem. Dzięki niemu będziesz mógł się zalogować na bezpiecznej stronie organizatora akcji, czyli firmy Ad Astra sp. z o.o., by tam podać adres, na który ma być wysłana przedpłacona karta paliwowa. Dopilnuj, by zrobić to w ciągu 7 dni kalendarzowych od chwili otrzymania e-maila. Jeśli tego nie zrobisz, Twoja nagroda zostanie w rękach organizatora.

Potem będziesz już mógł wypatrywać listonosza, który przyniesie Ci pocztową przesyłkę poleconą (ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru), w której będzie wspomniana wcześniej przedpłacona karta paliwowa. W myśl regulaminu wysłanie kart powinno nastąpić do końca miesiąca, w którym zostanie poinformowany o spełnieniu warunków promocji.

Trzymając się naszego przykładu, jeśli warunki promocji spełnisz w lipcu, to do 17 sierpnia organizator prześle informację o przyznaniu Ci bonusu, a do końca tego miesiąca zostanie nadana przesyłka z Twoją kartą paliwową.

Szczegółowe zasady korzystania z przedpłaconych kart paliwowych na stacjach Orlen określa specjalny regulamin. Powinieneś wiedzieć, że przyznany Ci bonus będziesz mógł wykorzystać do 28 lutego 2021 r.

Zdobyte 250 zł możesz w całości przeznaczyć na tankowanie, nie musisz od tej kwoty odprowadzać podatku dochodowego.

Ważne informacje

Znasz już podstawowe zasady promocji. Teraz, już na spokojnie, przekażemy Ci kilka dodatkowych wyjaśnień, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu wymagań tej akcji.

Transakcja bezgotówkowa

Jak widzisz, zasady promocji są bardzo proste. Najważniejsze, byś właściwie rozumiał pojęcie transakcja bezgotówkowa. Zgodnie z regulaminem jest nią operacja bezgotówkowa wykonana za pomocą karty debetowej, będąca płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Niedozwolone są operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń podanej w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Nie rezygnuj z konta, nie odwołuj zgód

Jeszcze jedna ważna uwaga: do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Świat. Kosztuje ona 10 zł miesięcznie i niestety opłaty tej nie można uniknąć. Pewną rekompensatą za konieczność jej ponoszenia jest powiązane z kartą ubezpieczenie turystyczne oraz przewalutowywanie transakcji w walutach obcych po korzystnym kursie Mastercarda.

Więcej informacji na temat Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas znajdziesz w jego analizie.

Tankowanie za darmo – miła rzecz

Karta Otwarta na Świat adresowana jest do osób lubiących podróże, więc nagroda za skorzystanie z niej – 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen – wydaje nam się bardzo trafiona. Na dodatek warunki zdobycia bonusu są bardzo przystępne. Wystarczy aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile i wykonanie minimum 3 płatności bezgotówkowych na łączną sumę przynajmniej 300 zł. To nie powinno nikomu sprawić kłopotów.

Warto też zwrócić uwagę, że BNP Paribas o połowę skrócił okres karencji (teraz wystarczy jedynie 12 miesięcy braku współpracy z bankiem, by móc ponownie wziąć udział w promocji jego konta) oraz oferuje nawet 400 zł do morele.net za sięgnięcie po jego kartę kredytową.

Być może nie lubisz podróżować i Karta Otwarta na Świat nie przypadła Ci do gustu. BNP Paribas ma też inne propozycje. Z Kartą Otwartą na Dzisiaj możesz zdobyć 150 zł do Biedronki, a decydując się na Kartę Otwartą na eŚwiat, masz szansę na 200 zł za zakupy w sklepach H&M. Decyzja należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Maciej Kołowrotkiewicz
Gość

Karta otwarta na świat ZAMKNIĘTA NA BUŁGARIĘ
Przed planowanym urlopem założyłem kartę i prawie było OK z wyjątkiem Bułgarii gdzie tylko czasem działała. Zatankowany samochód i odmowa i odmowa i odmowa.
Wiecie jak się wtedy poczułem.
Potem nie było lepiej, zakupy w jednym z dużych niemieckich marketów na terenie Bułgarii i próba wypłaty z bankomatu i odmowa, dzwonię na infolinię co jest???
Pan nie potrafi nic pomóc i nie wie czy zapłacę przy kasie.
SŁABO TO DZIAŁA w realu.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Maciej Kołowrotkiewicz

Z Twojego opisu wynika, że faktycznie dobrze nie jest.
Ktoś jeszcze ma doświadczenia z tą kartą z innych krajów? Zachęcamy do podzielenia się nimi

Odpowiedz