Wróć

Promocja "Zyskaj Premię z Bankiem Millennium": 200 zł za założenie Konta 360°

Promocja "Zyskaj Premię z Bankiem Millennium": 200 zł za założenie Konta 360°
Czas trwania Zakończona (14.08.2016)
Cel (zysk) Łącznie 200 zł: 100 zł premii pieniężnej oraz bon wycieczkowy o wartości 100 zł.
Po drodze We wrześniu, październiku i listopadzie zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł (dla Konta 360) oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą (dla Konta 360 Student).
Ruszyła druga edycja promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium". Na klientów, którzy do połowy sierpnia otworzą Konto 360° lub Konto 360° Student czeka premia w wysokości 200 zł, na którą składa się: 100 zł od serwisu Bankier.pl oraz kupon wycieczkowy o wartości 100 zł od Fly.pl. Warunki nie są trudne do spełnienia, a konto jest aktualnie jednym z lepszych na rynku.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Jej uczestnikami mogą być wyłącznie osoby, które od 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani technicznego, ani też nie złożyły wniosku o objęte promocją Konto 360° lub Konto 360° Student. Warto dodać, że zastrzeżenie to dotyczy nie tylko posiadaczy ROR-ów, ale też pełnomocników, przedstawicieli ustawowych i współwłaścicieli rachunków.

Każdy klient może skorzystać z promocji wyłącznie raz, otrzymując tylko jedną stuzłotową premię od serwisu Bankier.pl i jeden bon w wysokości 100 zł od Fly.pl

Jak wziąć udział w promocji?

Aby otrzymać oba bonusy, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 14 sierpnia r. 2016 zarejestrować się na stronie promocji, udostępniając swój adres e-mail.
 2. Za pomocą linku aktywacyjnego przesłanego na podany adres wypełnić i przesłać do banku wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. Wypełniając wniosek o rachunek, należy:
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank i podmioty z nim współpracujące;
  • wyrazić zgodę na przekazanie przez bank portalowi Bankier.pl informacji objętych tajemnicą bankową, niezbędnych do potwierdzenia zawarcia umowy.
 3. Do 21 sierpnia 2016 r. podpisać umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student.
 4. We wrześniu, październiku i listopadzie spełnić narzucone przez bank warunki aktywności:
  • dla Konta 360°: dokonać wpłaty minimum 1000 zł na rachunek i wykonać jedną transakcję kartą;
  • dla Konta 360° Student: przeprowadzić co najmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem.

Przekazanie nagród

O przyznaniu gratyfikacji ufundowanej przez serwis Bankier.pl uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową nie później niż do 12 grudnia 2016 r. Informacja będzie zawierać link do strony promocji, na której należy w ciągu 14 dni roboczych podać swoje imię, nazwisko oraz numer założonego rachunku. Niedopełnienie tego wymogu uniemożliwi otrzymanie premii.

Natomiast kupon wycieczkowy na okaziciela od Fly.pl zostanie przesłany drogą elektroniczną na podany adres e-mail do 30 grudnia 2016 r.

Obie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Parametry Konta 360° w Banku Millennium

Rachunek osobisty w Banku Millennium to konto dla aktywnych klientów. Bank pobiera prowizje za prowadzenie rachunku oraz korzystanie z karty, jednak można ich uniknąć pod warunkiem comiesięcznych wpłat na konto na kwotę minimum 1000 zł oraz przynajmniej jednej zaksięgowanej transakcji kartą lub BLIK-iem. Nietrudno więc zauważyć, że spełniając warunki promocji, jednocześnie zyskujemy zwolnienie z obu tych opłat.

Podstawowe parametry rachunku prezentują się następująco:

 • prowadzenie konta – 8 zł miesięcznie (0 zł przy spełnieniu warunku wpłaty na konto i realizacji transakcji);
 • opłata za kartę – 7 zł miesięcznie (0 zł przy spełnieniu warunku wpłaty na konto i realizacji transakcji);
 • bezwarunkowo bezpłatne przelewy internetowe;
 • wypłaty z bankomatów – 0 zł z bankomatów Banku Millennium, 1 zł z bankomatów BZ WBK oraz Planet Cash, 5 zł z pozostałych bankomatów krajowych (0 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce przy spełnieniu warunku wpłaty na konto i realizacji transakcji);
 • 2,5% min. 9 zł z bankomatów za granicą (0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy spełnieniu warunku wpłaty na konto i realizacji transakcji).

W ramach Konta 360° otrzymamy również dostęp do wielu usług dodatkowych (np. Managera Finansów, programu rabatowego „Inspiracje”, limitu w koncie osobistym czy produktów oszczędnościowych z promocyjnym oprocentowaniem). Możemy również skorzystać z ubezpieczenia assistance „Pakiet Bardzo Pomocny”, który zapewnia pomoc medyczną czy interwencję specjalisty w razie nieprzewidzianej awarii sprzętu RTV i AGD. Pakiet jest bezpłatny przez pierwsze 12 miesięcy, potem opłata wynosi 4,99 zł miesięcznie.

Uwaga: po otwarciu Konta 360 Bank Millennium automatycznie aktywuje "Pakiet Bezpieczeństwa”, który obejmuje 25 bezpłatnych powiadomień SMS (informacje o saldzie rachunku po wykonaniu transakcji) oraz ubezpieczenie karty płatniczej. Pakiet ten jest bezpłatny przez pierwszy pełny miesiąc od otwarcia konta, a potem kosztuje 3,99 zł. Z pakietu można jednak bez problemu zrezygnować, kontaktując się z infolinią Banku Millennium.

Zdaniem redakcji

Zasady drugiej edycji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium" nie różnią się w zasadzie od wcześniejszej promocji – aby zdobyć premię, należy przeprowadzić w miesiącu przynajmniej jedną transakcję kartą i zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł.

Klienci aktywnie korzystający z rachunku raczej nie będą mieli problemów z zastosowaniem się do tych wymogów. Tym bardziej, że bank nie narzuca limitu kwotowego transakcji kartą - w praktyce możemy więc zapłacić plastikiem za niewielkie zakupy, a i tak będziemy w zgodzie z regulaminem.

Natomiast osoby, które mogą mieć problemy z regularnym zasilaniem konta na kwotę min. 1000 zł, powinny wcześniej dobrze rozważyć ofertę Millenium. Na szczęście bank nie wymaga utrzymywania środków na rachunku, zatem po zasileniu konta można od razu wypłacić środki bez utraty benefitów.

Spełnienie obu wymagań pozwala z kolei na uniknięcie opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i wypłatę środków z bankomatów. Jeżeli dodać do tego bezpłatne wypłaty z własnych maszyn banku i bezwarunkowo bezpłatne przelewy internetowe, otrzymamy nowoczesny i praktycznie darmowy rachunek - a do tego w promocji możemy otrzymać 200 zł w prezencie.

Krystian

Autor tekstu o promocji