Wróć

Przepis na 40 zł z Blikiem przygotowany dla zaproszonych klientów w ING Banku Śląskim

4 komentarze / opinie
Przepis na 40 zł z Blikiem przygotowany dla zaproszonych klientów w ING Banku Śląskim
Czas trwania
Cel (zysk) 40 zł w gotówce.
Uczestnik Zaproszony klient ING Banku Śląskiego.
Po drodze Należy dwukrotnie zapłacić Blikiem za zakupy internetowe oraz wykonać dwa przelewy na telefon.
ING Bank Śląski zachęca swoich klientów do korzystania z Blika. Do wybranej grupy osób wysłał zaproszenie do udziału w promocji, w której można zgarnąć 20 lub 40 zł za dokonanie dwóch lub czterech transakcji Blikiem. Niby niewiele, ale i wymagany nakład pracy też jest znikomy.

Choć Blik gości w świecie usług finansowych już od wielu miesięcy i bije kolejne rekordy liczby transakcji (korzysta z niego ok. 5,4 mln użytkowników), to nadal liczne jest grono osób, które nie przekonały się do tej formy płatności. Stąd promocje pozwalające zyskać nagrody pieniężne lub rabaty dla płacących Blikiem. Do organizatorów tego typu akcji dołączył także ING Bank Śląski.

Wiadomość w Moim ING

Niestety nie jest to promocja dla każdego. Do 4 września 2020 r. z „Przepisu na 40 zł z Blikiem” może skorzystać tylko ten, kto został przez bank zaproszony do udziału w wiadomości w Moim ING.

Po lekturze regulaminu wiadomo, że w tym gronie będą tylko osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które zgodzą się na przystąpienie do promocji oraz najpóźniej w dniu zapisania się do niej wyrażą zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ING Banku Śląskiego.

Krótka instrukcja postępowania

Dosłownie 4 transakcje dzielą Cię od zdobycia 40 zł.

Start
 • Krok 1

  Sprawdź w Moim ING, czy jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji.

 • Krok 2

  Jeśli bank wysłał Ci zaproszenie, do 4 września 2020 r. zapisz się do udziału w promocji, korzystając z wniosku dostępnego w Moim ING i zaakceptuj regulamin akcji.

 • Krok 3

  Do 11 września 2020 r.

  • minimum 2 razy zapłać bezgotówkowo Blikiem za zakupy w sklepach internetowych. Każda z transakcji musi opiewać na kwotę min. 5 zł; albo
  • dokonaj przynajmniej 2 przelewów na telefon Blik do dwóch różnych odbiorców (na dwa różne numeru telefonów) na kwotę min. 5 zł każdy.
 • Informacja

  Za zrealizowanie 2 płatności otrzymasz 20 zł premii. Możesz pójść na całość i wykonać zarówno transakcje zakupowe, jak i przelewy. Wówczas otrzymasz nagrodę w wysokości 40 zł.

 • Premia

  Pieniądze wpłyną na Twój rachunek w ING Banku Śląskim powiązany z Blikiem do 25 września 2020 r.

Mission complete!

Ważne informacje

Podczas weryfikacji spełnienia warunków promocji bank nie weźmie pod uwagę transakcji anulowanych i zwróconych.

Niezależnie od liczby kont posiadanych w ING Banku Śląskim możesz otrzymać tylko jedną nagrodę, maksymalnie 40 zł.

Premia podlega opodatkowaniu, ale tym nie musisz się martwić, bo bank przewidział na to dodatkowe fundusze i zajmie się załatwieniem wszelkich formalności z urzędem skarbowym.

Łatwe pieniądze

„Przepis na 40 zł z Blikiem” to zdecydowanie promocja z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych. Dwie transakcje możesz zrealizować dosłownie w kilka minut i zgarnąć 20 zł. Podwojenie „wysiłku” da Ci 40 zł. Naszym zdaniem warto skorzystać.

Największy problem, na którego rozwiązanie ma wpływ tylko bank, to znalezienie się w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji. Sprawdź Moje ING, może przeoczyłeś wiadomość od banku.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
jus001
Gość

Czy mogę zrobić jeden z przelewów Blik na swój numer telefonu, inny niż ten, który jest powiązany z blikiem?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@jus001

Może być z tym problem - jeśli drugi numer nie będzie powiązany z Blikiem, to przelew się nie uda, a bank może wtedy nie uznać go za spełnienie warunków promocji.

Odpowiedz

B
Blikoman
Gość

czy mozna w tej promocji zrobić przelew Blikiem do odbiorcy firmowego?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Blikoman

Z definicji Przelewu na telefon Blik zamieszczonej w regulaminie wynika, że dopuszczalne jest przekazanie pieniędzy do odbiorcy będącego przedsiębiorcą.

Odpowiedz