8000 punktów (100 zł) za zarejestrowanie karty płatniczej w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Publikacja:
8000 punktów (100 zł) za zarejestrowanie karty płatniczej w programie Mastercard Bezcenne Chwile
Czas trwania
Cel (zysk) 8000 punktów (100 zł)
Uczestnik Osoba, która zarejestruje w programie Mastercard Bezcenne Chwile kartę płatniczą.
Po drodze Wystarczy zarejestrować w Bezcennych Chwilach kartę dowolnego banku uczestniczącego w tym programie oraz wykonać nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł.
Wystarczy, że zarejestrujesz w programie Mastercard Bezcenne Chwile kartę płatniczą dowolnego banku współpracującego z Mastercard i spełnisz proste warunki aktywności, a otrzymasz 8000 punktów powitalnych (co stanowi równowartość 100 zł), które będziesz mógł wymienić na nagrody z katalogu.

Zgromadzenie w programie Mastercard Bezcenne Chwile odpowiedniej liczby punktów według "standardowych" zasad, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście często są dostępne oferty specjalne, pozwalające zdobyć punkty w znacznie prostszy sposób. Na ogół propozycje dotyczą klientów konkretnego banku, ale zdarzają się też sytuacje, gdy Mastercard rozdaje punkty klientom wszystkich instytucji finansowych, które z nim współpracują. Właśnie z taką akcją mamy do czynienia w tej chwili.

Oferta specjalna "Punkty na start" trwa do 17 maja 2023 r. lub do chwili rozdania 78 333 zestawów promocyjnych, z których każdy zawiera 8000 punktów. Mastercard zobowiązał się w regulaminie promocji, że na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

17 kwietnia 2023 r. Mastercard poinformował, iż zwiększa pulę nagród do 103 333 bonusów. Według najnowszych szacunków pula nagród zostanie wyczerpana 2 maja 2023 r. i promocja zostanie zakończona.

Kto może zdobyć punkty?

Szansę na zdobycie bonusowych punktów mają osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą lub też przedpłaconą z logo Mastercard, która nie jest dotąd zarejestrowana w Bezcennych Chwilach. Nie może to być "plastik" wydany przez bank, z którego kartą już uczestniczysz w programie.

Przykład: masz "debetówkę" i "kredytówkę" banku X z logo Mastercard, ale tylko pierwszą z nich zarejestrowałeś w Bezcennych Chwilach. Zarejestrowanie drugiej karty tego banku w programie nie da Ci prawa ubiegania się o nagrodę. Nie ma za to przeszkód, byś zarejestrował w programie kartę z banku Y, z którą nie uczestniczysz dotąd w Bezcennych Chwilach.

Transakcje o wartości min. 100 zł przepustką do nagrody

Wymagania postawione przez Mastercard nie są trudne do zrealizowania:

Start
 • Krok 1

  Do 2 maja 2023 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę Mastercard.

  Jeśli już w nim uczestniczysz, podepnij do swojego profilu w programie kolejną kartę. Musi być ona wydana przez bank, z którego "plastikiem" jeszcze nie uczestniczysz w Bezcennych Chwilach.

  Pamiętaj o ograniczonej puli nagród!

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od daty rejestracji karty wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł.

 • Premia

  Bonusowe 8000 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

  Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Mission complete!

Gdzie można płacić?

Transakcje możesz wykonać w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Ważne, by zakup nie został zwrócony, nie był związany z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 5122 - kod określający m.in. właścicieli aptek,
 • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych,
 • 5813 – pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
 • 5912 – drogerie i apteki,
 • 5921 - sklepy z piwem, winem, alkoholem,
 • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
 • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
 • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
 • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
 • 6211 – maklerzy i dealerzy papierów wartościowych,
 • 6533, 6536, 6537, 6538 – transfery pieniężne,
 • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
 • 7511 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
 • 8999 – kod określający wolne zawody,
 • 9311 – podatki.

Warto skorzystać

Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje, otwiera Ci za to drogę do zdobywania punktów przy okazji każdych zakupów. Zarejestrowanie kolejnej karty to przede wszystkim szansa na bonus powitalny, a w przyszłości możliwość wzięcia udziału w promocji dedykowanej klientom banku, który wydał Ci ten "plastik".

W regulaminie znajduje się zapis wskazujący, że jeśli masz karty, których dotąd nie zarejestrowałeś w Bezcennych Chwilach, to możesz otrzymać kilka bonusów, spełniając warunki aktywności dla każdej z nich. Pamiętaj jednak, że wtedy każda nowo zarejestrowana karta musi pochodzić z innego banku (innego także od banków, których karty masz już w Bezcennych Chwilach).

Po zgarnięciu powitalnych punktów i wymienieniu ich na nagrodę z katalogu programu, możesz zapomnieć o tym, że w nim uczestniczysz lub śledzić oferty specjalne przedstawiane przez Mastercard i zbierać w łatwy sposób kolejne bonusy. Decyzja należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(35)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Piotrek
Gość

Mam takie pytanie. Swoją kartę zarejestrowałem w "Bezcennych chwilach" kilka dni temu, kiedy jeszcze obowiązywała ta promocja, ale jeszcze nie dokonałem tą kartą żadnej transakcji. Czy załapię się jeszcze na tą (już wygasłą) promocję gdy zrobię tą kartą zakupy za 100 zł?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Piotrek

Tak, załapiesz się. Termin 2 maja dotyczy samej rejestracji – jeśli zdążyłeś spełnić ten warunek wcześniej, to wciąż masz czas (30 dni, licząc od dnia rejestracji), by wykonać promocyjne transakcje.

Odpowiedz

P
Piotrek
Gość
@Michał Radzimiński

Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Cześć czy jeśli mastercard poinformował że przewidują wyczerpanie puli nagród do 18 kwietnia to oznacza że do 18 kwietnia są wypłacane nagrody czy do 18 kwietnia jest najpóźniejszy czas przystąpienia do promocji aby jeszcze na nią się załapać?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Michał

17 kwietnia Mastercard zmodyfikował swoją poprzednią informację, szczegóły znajdziesz w ramce powyżej.

Podawana w komunikatach data, to ostatni dzień na rejestrację karty w Bezcennych Chwilach. Można powiedzieć, że zapisując "plastik" w programie do tego terminu, niejako rezerwujesz sobie jedną z nagród. Otrzymasz ją po spełnieniu warunków akcji.

Odpowiedz

J
Jacek
Gość

Czy w ofercie specjalnej Punkty na start uczestniczę z automatu, czy muszę zanzaczyć, że "Zapoznałem/am się z regulaminem Oferty Specjalnej „Punkty na start”" Po zaznaczeniu, ww. niezaleznie czy jestem zaologowany odsyła mnie do strony logowania banku, po ponownym zaologowaniu jestem w moich finansach bank, stąd nie wiem czy biorę udział?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jacek

Jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w Bezcennych Chwilach, to musisz zacząć od przystąpienia do tego programu, stworzenia w nim swojego profilu; kolejny krok to zarejestrowanie w Bezcennych Chwilach.

Będąc już uczestnikiem programu Twoje działanie ogranicza się do dodania karty do swojego profilu w Bezcennych Chwilach.

Akceptacja regulaminu też jest konieczna.

Odpowiedz

J
Jacek
Gość
@Krzysztof Duliński

Nie uczestniczyłem dotąd w Bezcennych Chwilach, zarejestrowałem się w Programie Mastercard Priceless Specials, co potwierdził bank, punkty pierwsze się naliczyły. Moje pytanie dotyczy Oferty Specjalnej "Punkty na Start", czy w związku z rejestracja w Bezcennych Chwilach uczestniczę w ofercie "Punkty na Start", gdyż nie mam na ten temat żadnej informacji a za każdym razem jak klikam Zapoznałem/am się z regulaminem Oferty Specjalnej „Punkty na start” i Zarejestruj się wylogowuje mnie z banku i przekierowuje na stronę logowania, gdzie po ponownym zalogowaniu znajduję się moich finansach banku, tak jakbym się po prostu niezależnie zalogował i nie ma żadnej zmianki dotyczącej "Punktów na start". Pytałem bank, który odesłał mnie do Mastercard, zaś z Mastercard nie dostałem do tej pory żadnej odpowiedzi. Nie wiem czy składać reklamację. Z Państwa opisu nie wynika, ze trzeba jeszcze regulamin oferty "punkty na start" dodatkowo zaakceptować, a jakby wystarczyło dołączyć do programu Bezcenne Chwile, stąd może z automatu po dołączeniu do programu biorę udział w "Punkty na strat"?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jacek

Nie jestem w stanie rozstrzygnąć Twoich wątpliwości. Kontakt z obsługą Bezcennych Chwil wydaje mi się jedynym rozwiązaniem. Na e-maile odpowiadają po długim czasie lub wcale. Z moich doświadczeń wynika, że pewniejszym i szybszym sposobem kontaktu jest infolinia. Konsultanci na ogół są pomocni, potrafią sprawdzić status klienta w programie.

Odpowiedz

P
Przemek
Gość

Mam pytanie. Uczestniczyłem w programie 3 lata temu z kredytowa citib, która po niedługim czasie zamknąłem. W programie nie widnieje już od dawna ta karta. Obecnie przystąpiłem ponownie z kartą z kontem osobistym. Czy kwalifikuje się do nagrody?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Przemek

O rozstrzygnięcie wątpliwości proponuję zwrócić się do obsługi programu Bezcenne Chwile. Nie wiadomo bowiem jaki jest dokładnie Twój obecny status w programie. Jeśli poprzednio tylko zrezygnowałeś z karty, ale nie odwołałeś zgód marketingowych, to możesz nadal być traktowany jako uczestnik Bezcennych Chwil i w tej sytuacji nie możesz ponownie przystąpić do niego z kartą Citibanku. Regulamin wymaga bowiem, by rejestrowana teraz karta była wydana przez inny bank niż dotychczas zarejestrowane "plastiki" danej osoby.

Odpowiedz

K
karol
Gość

Jestem w programie bezcennie chwile, od dawna mam zarejestrowaną kartę z banku A. Jeśli dodam kartę z banku B i kartę z banku C i każdą zapłacę po >100pln - otrzymam dwie nagrody?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@karol

Tak, zgadza się.

Odpowiedz

E
Ernest
Gość

Witam. Czy zakup kolejowego biletu miesięcznego regio wlicza się do promocji? Kod mcc 4112?

Odpowiedz

G
Gonzo
Gość
@Ernest

Chłopie, ogarnij się. Widzisz ten kod na wykazie zabronionych miejsc? Jak go nie widzisz, znaczy, że taka płatnośc spełnia wymogi. Po co o to pytać. Jak masz wątpliwosci to zajrzyj do regulaminu.

Odpowiedz

P
Pawel
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Poprawcie sobie oznaczanie promocji per bank, bo zaznaczylem, ze chce promocje dostepne dla CA i pokazalo mi ta od mastercarda, ale po wpisaniu 8 cyfr karty na stonie, mam info ze ten bank nie uczestniczy w tym programie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Pawel

Dziękujemy za sugestie, niestety obecnie nie jest to możliwe z przyczyn technicznych. Wiąże się to m.in. z faktem, że są banki, które są partnerami Bezcennych Chwil, ale w programie uczestniczą tylko ich wybrane "plastiki", czy wręcz tylko jedna karta.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Może to być 5 transakcji po 20 zł czy jedna na np 101 zł?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Krzysztof

Może to być kilka transakcji na łączną kwotę min. 100 zł.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy wymagane transakcje o wartości 100 zł mogą być zrealizowane poprzez Portfel Google?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Michał

IMO tak, w Citi kiedyś tak płaciłem i punkty wpadały.

Odpowiedz

A
Anna
Gość

Nie do końca widzę to w regulaminie - czy mogę przystąpić z aktywną jeszcze kartą, wydać te 100zł i zamknąć kartę (zrezygnować z niej) przed upłynięciem tych 30dni oczekiwania na nagrodę? Innymi slowy czy karta musi być również aktywna w dniu przyznania bonusowych punktów czy wówczas punkty już nie przyjdą?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Anna

Teoretycznie jest to możliwe, ale odradzam takie działanie. Wynika to z faktu, że po złożeniu wypowiedzenia umowy karty rozpocznie się proces jej dezaktywacji. Stosowne informacje trafią w pewnym momencie też do Mastercard, który odznaczy w systemie Bezcennych Chwil wycofanie wymaganych zgód, zaznaczy, że karta jest w okresie wypowiedzenia i może się okazać, że w dniu przekazania punktów zostanie ona potraktowana jako nieistniejąca. Dlatego zalecane jest spokojne poczekanie na punkty, szybkie ich wykorzystanie, gdy pojawią się na koncie w Bezcennych Chwilach i dopiero potem złożenie wypowiedzenia umowy karty.

Odpowiedz

A
Anna
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję serdecznie za odpowiedź!

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Krzysztof Duliński

Ahh szkoda bo wczoraj wypowiedziałem dwie karty i mam miesiąc wypowiedzenia

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

A jeżeli odbiorę już nagrodę w Bezcennych Chwilach np. kartę do allegro to wtedy przed jej faktycznym wykorzystaniem (jakieś zakupy na allegro) mogę zamknąć kartę debetową?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Jeśli otrzymasz już kod, to nie ma przeszkód.

Odpowiedz

P
Paula
Gość

Jeżeli zarejestrowałam kartę VeloBanku do Bezcennych chwil przed 20 dni przed promocją z 8000 pkt to rozumiem, że nawet jeżeli usunę kartę i dodam na nowo nie otrzymam punktów powitalnych. Jaki jest okres karencji w Bezcennych Chwilach w ramach karty z jednego banku?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Paula

Niestety nie otrzymasz punktów w tej sytuacji. Co do karencji, w promocjach Bezcennych Chwil nie ma takiego warunku, zwykle akcje po prostu obejmują klientów danego banku bądź konkretne karty.

Odpowiedz

P
Paula
Gość
@Aldona Derdziak

Wiec jezeli zamkne konto i otworze ponownie w tym samym banku tylko z inna karta otrzymam punkty w programie bezcenne Chwile

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Paula

Nie, bo punkty na start możesz dostać tylko, jak pierwszy raz zarejestrujesz kartę danego banku.

Odpowiedz

P
Przemek
Gość

A mogę podpiąć 2 karty z różnych banków ?

Odpowiedz

D
Dawol
Gość
@Przemek

Tak możesz

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Czy można zarejestrować kartę Velobanku jeśli kilka lat temu została zarejestrowana w programie karta Getinu?

Odpowiedz

D
Dawol
Gość
@Adam

Wpisz 8 cyfr pierwszych swojej karty na stronie bezcennych chwil możesz to sprawdzić

Odpowiedz