Wróć

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku Pocztowego

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku Pocztowego
Czas trwania
Cel (zysk) 1600 punktów w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej z logo Mastercarda wydanej przez Bank Pocztowy.
Po drodze Nagroda jest przyznawana za sam fakt zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile.
Dzięki rejestracji karty płatniczej z logo Mastercard wydanej przez Bank Pocztowy w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) może zyskać 1600 punktów „na start”. Na co można je wykorzystać? Na przykład na 2 bilety do kina.

Program lojalnościowy Mastercarda, znany dotąd pod trudną do wymówienia nazwą Priceless Specials, od niedawna funkcjonuje jako Bezcenne Chwile. Przy okazji zmieniono też zasady gromadzenia punktów, wprowadzono nowe kategorie nagród, na które można je wymienić. Szczegółowe informacje o programie znajdziesz w naszym tekście.

Kto zdobędzie punkty?

Odpowiedź jest krótka – pełnoletni klient Banku Pocztowego posiadający kartę debetową Mastercard z logo Poczty Polskiej, który zarejestruje ją do 30 listopada 2019 r. w programie Bezcenne Chwile.

Co trzeba zrobić?

Tu też niewiele jest do powiedzenia. Wymagania są następujące:

Start
  • Krok 1

    Do 30 listopada 2019 r. zarejestruj wspomnianą kartę debetową w Bezcennych Chwilach (d. Priceless Specials) za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Pocztowego. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu programu i wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Bank Pocztowy oraz Mastercarda. Chodzi o to, by operator karty mógł analizować Twoje wydatki i dzięki temu przesyłać Ci spersonalizowane oferty promocyjne dotyczące zbierania punktów i wymieniania ich na nagrody u partnerów Bezcennych Chwil.

  • Premia

    Nagrodę - 1600 punktów - otrzymasz na konto w programie w ciągu 5 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań akcji. Od tej daty będziesz miał 4 tygodnie na ich wykorzystanie.

Mission complete!

Od Ciebie zależy, co wybierzesz z katalogu programu. Zdobyte punkty mają określoną wartość, ale nie musisz się z tego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Skoro dają, warto wziąć

Jak widzisz, Twoje działanie ograniczy się do zarejestrowania karty Mastercarda wydanej przez Bank Pocztowy w programie Bezcenne Chwile. Zajmie Ci to ledwie 2-3 minuty, a zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu zaraz po ich otrzymaniu.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji