Wróć

3400 punktów powitalnych w Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku

Publikacja:
3400 punktów powitalnych w Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 3400 punktów powitalnych w programie Priceless Specials, który można wymienić na voucher o wartości 50 zł do wykorzystania u jednego z partnerów programu.
Uczestnik Posiadacz karty Mastercard wydanej przez Alior Bank, który nie uczestniczy w programie Priceless Specials.
Po drodze Wystarczy zarejestrowanie karty w programie Mastercard Priceless Specials i wykonanie nią w ciągu 30 dni kalendarzowych 5 transakcji bezgotówkowych.
Kolejny bank zachęca do zarejestrowania wydanych przez siebie kart z logo Mastercard w programie lojalnościowym Priceless Specials tej organizacji płatniczej. Za ten ruch i wykonanie 5 transakcji „plastikiem” proponuje 3400 punktów powitalnych, które można wymienić na voucher o wartości 50 zł na zakupy u partnerów programu.

Ta prosta i szybka akcja adresowana jest do nowych i obecnych klientów Alior Banku. Może wziąć w niej udział pełnoletnia osoba fizyczna, która jest posiadaczem karty Debit Mastercard lub „kredytówki” z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank.

Tym, którzy nie są jeszcze klientami Alior Banku, podpowiadamy, że trwa kilka innych atrakcyjnych promocji, w których mogą wziąć udział klienci tego banku. Do zdobycia jest wiele atrakcyjnych bonusów.

Bardzo mało ograniczeń

Jedyne ograniczenie dotyczące uczestnictwa w akcji „Punkty powitalne 3400” sprowadza się do tego, że bonus otrzymają tylko Ci, którzy zarejestrują się programie Priceless Specials po raz pierwszy. Inaczej mówiąc, manewr z rezygnacją z udziału w nim i ponownym przystąpieniem w ramach tej promocji nie przejdzie.

Akcja trwa do 30 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli nagród, których jest 6000. Gdy wszystkie bonusy zostaną wydane, promocja zostanie zakończona.

Twoje kroki po nagrodę

Musisz wykonać tylko dwa działania:

Start
 • Krok 1

  Do 30 listopada 2019 r. zarejestruj posiadaną kartę z logo Mastercard poprzez stronę banku, wyrażając zgodę na udział w programie Priceless Specials i akceptując jego regulamin. Twoje konto w programie zostanie uruchomione w terminie 14 dni roboczych.

  Przypominamy, że do rozdania jest 6000 nagród, więc zwlekanie z rejestracją może być ryzykowne.

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni kalendarzowych od tego ruchu, wykonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych zarejestrowanym „plastikiem” min. 5 transakcji bezgotówkowych.

 • Premia

  Nagroda, czyli 3400 punktów, zostanie dopisana do Twojego konta w programie Priceless Specials do 5 dni od chwili zrealizowania ostatniej transakcji spełniającej warunek otrzymania nagrody.

Mission complete!

O tym musisz wiedzieć

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne przez 4 miesiące od dnia ich przyznania. Możesz je od razu wymienić na jedną z nagród w katalogu programu Priceless Specials lub poczekać, aż uzbierasz ich więcej (za każde wydane 5 zł otrzymasz od 1 do 9 pkt) i dopiero wtedy wybrać to, co Ci odpowiada.

Twoja nagroda ma określoną wartość, ok. 50 zł, ale nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Skoro dają, warto skorzystać

Jeśli posiadasz kartę Alior Banku z logo Mastercard (albo jesteś zdecydowany po nią sięgnąć) i nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Priceless Specials, nie zastanawiaj się długo. Zrób, co trzeba i odbierz punkty powitalne. Potem, płacąc za zakupy u partnerów programu, zbieraj kolejne punkty i decyduj, na co je wymienisz. Bez wysiłku i wykonywania skomplikowanych czynności zyskasz dodatkowe bonusy. Pamiętaj tylko, że punkty powitalne i te, które zgromadzisz później, mają określony termin ważności.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
PP
Gość

Jestem już w programie zapisany w innym banku. Pytanie , czy ta promocja z Aliora może mnie objąć ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@PP

Niestety, nie skorzystasz z tej promocji. W regulaminie jest bowiem taki zapis:

Promocja skierowana jest do Uczestników Programu, którzy dokonują pierwszej rejestracji w Programie. Dla uniknięcia wątpliwości, z Promocji nie mogą skorzystać Uczestnicy, którzy byli zarejestrowani w Programie przed dniem 1.06.2019, ale zrezygnowali z udziału w Programie, a teraz ponownie chcą się zarejestrować.

Odpowiedz

K
Krakk
Gość

Gdzie na stronie banku znajdę rejestracje karty w tym programie?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Krakk

Szczegółową instrukcję dotyczącą zarejestrowania karty w Mastercard Priceless Specials znajdziesz tutaj https://www.aliorbank.pl/priceless-specials.html

Odpowiedz