Promocja z punktami w programie Bezcenne Chwile została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne promocje w Getin Banku.

12 000 punktów powitalnych (150 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartami debetowymi od Getin Banku

Aktualizacja:
12 000 punktów powitalnych (150 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartami debetowymi od Getin Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 12 000 punktów na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile, równowartość 150 zł.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Getin Banku, który nie zarejestrował jej jeszcze w programie Bezcenne Chwile.
Po drodze Po rejestracji w programie Mastercard Bezcenne Chwile należy wykonać za pomocą karty wymagane transakcje.
Posiadacze kart płatniczych z logo Mastercard wydanych przez Getin Bank, którzy nie uczestniczą dotąd w programie Bezcenne Chwile, mają szansę na zgarnięcie 12 000 punktów, czyli równowartości 150 zł, na bardzo prostych warunkach! Trzeba się jednak spieszyć, bo pula nagród jest ograniczona.

Zdobycie odpowiedniej liczby punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, by można je było wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście transakcje u partnerów Bezcennych Chwil pozwalają zbierać je szybciej i na dodatek co pewien czas są organizowane promocje, dzięki którym możesz zgarnąć pokaźny bonus.

9 października zakończyła się akcja, w której było do zdobycia 8000 punktów. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Promocja i jej uczestnicy

Posiadacze kart Mastercard wydanych przez Getin Bank, którzy są osobami fizycznymi z pełną zdolnością do czynności prawnych, mogą wziąć udział w promocji zachęcającej do udziału w Bezcennych Chwilach. Akcja "Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A." dotyczy tylko kart debetowych Getin Banku, trwa do 31 grudnia 2022 r. i przewidziano w niej jedynie 4300 nagród po 12 000 punktów (150 zł). Mogą w niej brać udział osoby, które nie uczestniczą dotąd w programie Bezcenne Chwile z kartą Getin Banku.

Przejdźmy do ustalenia, co dokładnie trzeba zrobić, by zdobyć punkty powitalne.

Co zrobić, by zdobyć punkty?

Zadania, jakie postawił przed Tobą Getin Bank, nie są trudne do zrealizowania:

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2022 r. otwórz Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową. Jeśli już jesteś klientem banku i posiadasz wymienione produkty, możesz od razu przejść do Kroku 2.

 • Krok 2

  Do 15 stycznia 2023 r.:

  • przystąp do Mastercard Bezcenne Chwile na stronie tego programu (pamiętaj o wyrażeniu zgody na udział w nim i akceptacji jego regulaminu oraz wymaganych zgód). Jeśli już w nim uczestniczysz, pomijasz ten punkt.
  • zarejestruj w Bezcennych Chwilach kartę debetową od Getin Banku.
 • Krok 3

  W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu / rejestracji w nim karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą zarejestrowana w Bezcennych Chwilach na łączną kwotę min. 100 zł.

 • Premia

  Bonusowe punkty otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków promocji. Przyznane Ci punkty będą ważne jedynie przez 1 miesiąc od daty ich przypisania do Twojego konta w programie.

Mission complete!

Płatności musisz dokonać w złotych polskich.

Transakcje możesz realizować w punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych. Ważne, by nie były to miejsca posiadające kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o wszelkie płatności związane z przekazami pieniężnymi, grami hazardowymi, podatkami, składkami ubezpieczeniowymi czy zakupem losów. Warunków akcji nie spełnią też doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, w tym portfela elektronicznego SkyCash, oraz wypłaty gotówki.

Każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jeden bonus, niezależnie od liczby posiadanych kart debetowych od Getin Banku.

Otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Proste Zasady w Getin Banku

Tym, którzy jeszcze nie posiadają karty debetowej od Getin Banku, szczególnie polecamy otwarcie Konta Proste Zasady. Zdobycie punktów powitalnych w Bezcennych Chwilach czy udział w innych promocjach organizowanych przez bank, np. dotyczących atrakcyjnego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, nie są bynajmniej jedynymi argumentami przemawiającymi za skorzystaniem z ROR w Getinie.

Oferta nieaktywna
VeloBank
 • Konto
  0 zł / 9 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Oferta dla oszczędzających wygląda następująco:

Proste zasady, prosta promocja, łatwa premia

Trudno o lepszą zachętę do przystąpienia do programu Mastercard Bezcenne Chwile niż 12 000 punktów na start. Przyznasz, że wykonanie w ciągu 30 dni transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł nie jest warunkiem wygórowanym, wręcz przeciwnie, to banalnie proste zadanie.

Dla osób, które już posiadają kartę debetową od Getin Banku, to dobra okazja do łatwej premii; dla pozostałych – kolejny, solidny argument do otwarcia Konta Proste Zasady. Jednym słowem: warto.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(27)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Artur
Gość

Mam pytanie spełniłem wszystkie warunki ale dostałem 8000 tys.pkt a nie 12000 dlaczego???

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Artur

A kiedy rejestrowałeś kartę w Bezcennych Chwilach? I czy przy tych punktach widnieje jakaś informacja?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Czy promocja 12 000 punktów na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile jest aktualna?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kamil

Rano zauważyłem, że akcja nie pojawia się już na stronie banku. Właśnie dostałem potwierdzenie z Getin Banku, że pula nagród została wyczerpana i promocja została zakończona.

Odpowiedz

A
Agnieszka
Gość

Czy promocja dalej obowiązuje pomimo restrukturyzacji Getin Banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Agnieszka

Restrukturyzacja nie ma wpływu na bieżące funkcjonowanie banku, korzystanie z jego produktów i ofert promocyjnych.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Odnośnie do promocji z 12 000 punktów napisaliście:

Mogą w niej brać udział osoby, które nie uczestniczą dotąd w programie Bezcenne Chwile z kartą Getin Banku.

Tymczasem regulamin promocji mówi tak:

Jeżeli jesteś już uczestnikiem/uczestniczką programu, to zarejestrujesz kartę do swojego rachunku programu jako kolejną kartę,

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Michał

Tak, można być uczestnikiem programu, ale nie z kartą Getin Banku - to dotyczy promocji z 12 tys. punktów. Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 8 tys. pkt, to wcześniej nie mogłeś dodać karty Getin Banku do Bezcennych Chwil (musi to być pierwszy raz).

Odpowiedz

J
Jarosław
Gość

Konto można otworzyć zdalnie czy konieczna wizyta w oddziale? Ostatnio jak miałem być w placówce to już nie było miejsca w środku.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jarosław

Jak najbardziej, konto można otworzyć zdalnie.

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

Podaliście błędne informacje,jak kliknę otwórz konto proste zasady wraz z kartą debetową,ukazuje się formularz po wypełnieniu którego zadzwonił do mnie pracownik banku.W trakcie rozmowy okazało się że formularz dotyczy otwarcia konta z kartą kredytową.Proszę to poprawić.

Mieczysław Różycki

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@MIECZYSŁAW Różycki

To dziwne, że konsultant chciał Pana namówić na kartę kredytową. Link pochodzi ze strony banku, niestety nie mamy wpływu na to, co się na nim znajduje.

Odpowiedz

B
Bea
Gość

Dzisiaj odebrałam 3 vouchery ?

Odpowiedz

J
Julia
Gość
@Bea

A kontaktowałaś się z bezcennymi chwilami, lub sprawdzałaś czy karta napewno była usunięta z systemu? Bo ja właśnie mam taką samą sytuację i mimo, że już dawno temu rejestrowałam tam kartę getin, to ona ciągle tam była. Ale jak zrobiłam opcję usuń konto w BCh, to dopiero za 30 dni, się usunie. I właśnie mam teraz dylemat czy czekać te,... no już 25 dni zostało.

Odpowiedz

B
Bea
Gość
@Julia

Ja miałam kartę usuniętą, ale o takie odlaczenie do nich trzeba wystąpić, bo samo odhaczenie zgód w B.Ch. nie sprawi że karta zniknie z systemu, a tylko tyle że nie bedzie uczestniczyć w programie.

Odpowiedz

J
Julia
Gość
@Bea

Muszę jednak do nich napisać ☹️ dzięki ?

Odpowiedz

B
Bea.
Gość

Obecnie mam tylko jedna kartę debetową banku S. w programie BEZCENNE CHWILE, ale kiedyś miałam zarejestrowaną kartę debetową Getinu, jednak usunęłam ją z programu po tym jak ją zgubiłam.

Teraz chętnie bym wzięła udział w promocji i zarejestrowała w programie kartę debetową Getin, ale czy kwalifikuję sie do wziecia udziału w promocji z "plastikiem" Getinbanku, skoro kiedyś już karta Getinu (ta zagubiona) uczestniczyła już w programie B.Ch. ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bea.

W promocji dla klientów Getin Banku nie powinno być z tym problemu, bo teraz zapewne otrzymasz kartę o innym numerze niż ta zagubiona. Mimo wszystko sugeruję kontakt z operatorem Bezcennych Chwil, by sprawdzić, jak wygląda sytuacja od strony systemu, poprosić o usunięcie danych zaginionej karty, jeśli one nadal tam figurują i dopiero później starać się o wydanie nowej karty.

Natomiast w akcji Mastercard (tej z 8000 punktów) nie możesz wziąć udziału, gdyż nie można przystąpić do niej z kartą banku, którego "plastik" już był zarejestrowany w Bezcennych Chwilach.

Odpowiedz

B
Bea.
Gość
@Krzysztof Duliński

Wszystko jasne, ślicznie dziękuję :)

Odpowiedz

D
Darek
Gość

Nie mogę zarejestrować karty,na koniec nie przychodzi sms na nr telefonu

Odpowiedz

B
Bea.
Gość
@Darek

Mam to samo, karta może brać udział w programie, wpisuję jej numer, datę ważności, moją datę urodzenia, zaznaczam zgody i w ostatnim etapie gdy ma przyjść sms z hasłem - nic nie przychodzi. Poszło zgłoszenie, bo nikt w banku nie wie dlaczego tak się dzieje..jedni mówią że to wina nowych kart Mastercard, inni że to błąd techniczny, ale to tyle, nikt nie potrafi tego rozplątać a ja wciąż nie mogę dodać karty Getinu do programu..

Odpowiedz

D
Darek
Gość
@Bea.

Po kontakcie z infolinią Bezcennych Chwil pani podpowiadała problem z Secure3D,autoryzacją internetowych transakcji,dzisiaj wykonałem transakcje kartą w sklepach i w powiadomieniach Getin zmieniłem autoryzację mobilną na sms.Kartę dziś udało się zarejestrować.

Odpowiedz

B
Bea
Gość
@Darek

Darek, DZIĘKUJĘ CI!!!!! (sto wykrzykników) to faktycznie było problemem! w aplikacji zmieniłam autoryzację z mobilnej na SMS i cud... SMS z banku dotarł i zarejestrowalam kartę w B.Ch ☺ Matko droga, kogo oni tam zatrudniają...zeby pracownicy w placówkach i infolinii znając problem nie potrafili go rozwiązać (?) ech DZIEKI SERDECZNE DAREK JESZCZE RAZ ? pozdrawiam Bea.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bea

Bardzo nas cieszy taka współpraca i życzliwość między Czytelnikami ?

Odpowiedz

B
Bea
Gość
@Krzysztof Duliński

?

Odpowiedz

A
Alex
Gość

Czy Getin daje obecnie premię za konto?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Alex

Obecnie w Getin Banku nie ma premii za założenie konta osobistego czy udział w programie poleceń. Oprócz powyższej promocji dotyczącej punktów powitalnych w Bezcennych Chwilach można zyskać atrakcyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym https://www.najlepszekonto.pl/elastyczne-konto-oszczednosciowe-getin-bank i różnych lokatach https://najlepszelokaty.pl/lokaty-getin-bank

Odpowiedz