Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

15% rabatu za płatność Blikiem na FemiStories

15% rabatu za płatność Blikiem na FemiStories
Czas trwania
Cel (zysk) 15% rabatu na zakupy bez względu na ich wartość.
Uczestnik Klient sklepu internetowego FemiStories mający możliwość zapłaty Blikiem.
Po drodze Wystarczy opłacić zamówienie Blikiem.
Kto powiedział, że zakupy nie mogą być tańsze, o ile wybierzesz odpowiedni sposób zapłaty? Tym razem możesz zapłacić 15% mniej za najnowszą kolekcję popularnej marki odzieżowej FemiStories. Warunkiem otrzymania rabatu jest skorzystanie z Blika.

Wielokrotnie już pokazywaliśmy, że wybór odpowiedniej metody płatności, np. Apple Pay czy Google Pay, może się wiązać z atrakcyjnymi bonusami. Niekiedy trzeba skorzystać z konkretnej karty, np. Visa lub Mastercard, albo „plastiku” konkretnego banku. Wiele akcji wiąże się z wykorzystaniem Blika. Właśnie ruszyła kolejna.

Bonus dla każdego

W powyższym stwierdzeniu nie ma przesady. W trwającej do 8 listopada 2020 r. promocji dodatkowe 15% rabatu uzyska każdy, kto zapłaci Blikiem za zakup odzieży z kolekcji FemiStories.

Jak zapłacić taniej?

Warunki uzyskania 15% zniżki są niezwykle proste:

Start
  • Krok 1

    Do 8 listopada 2020 r. wejdź na stronę www.femistories.com i wybierz interesujące Cię artykuły. Promocją objęte są także wyroby ze specjalnej kolekcji dla dziewczynek.

  • Premia

    Rabat w wysokości 15% zostanie naliczony automatycznie, gdy jako metodę płatności wybierzesz Blika.

Mission complete!

Regulamin nie wymaga składania zamówienia na określoną kwotę, zniżka dotyczy wszystkich transakcji w okresie promocji. Co więcej, rabat możesz zyskać wielokrotnie. Jakby tego było mało, to akcja łączy się z innymi ofertami specjalnymi dostępnymi w tym sklepie internetowym.

Ciesz się zakupami

Zakupy cieszą. Zakupy z rabatem cieszą bardziej. Zgadzasz się z naszą opinią?

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji