Wróć

Rabat 25% do Craft.pl dla nowych posiadaczy Nest Konta w Nest Banku

Rabat 25% do Craft.pl dla nowych posiadaczy Nest Konta w Nest Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 25% rabatu do sklepów Craft.pl
Po drodze Jedynym warunkiem jest założenie Nest Konta i wrrażenie zgód marketingowych.
Odzież sportowa w niższej cenie – taki bonus dołączył do korzyści dostępnych dla nowych posiadaczy darmowego Nest Konta w Nest Banku. Po otwarciu rachunku otrzymasz bowiem 25% rabatu na zakupy w sklepie internetowym Craft.pl.

Na skorzystanie z oferty nie masz jednak zbyt dużo czasu. Choć w teorii promocja może potrwać do 10 października 2018 r., to w praktyce zakończy się ona po wyczerpaniu puli 2000 zniżek. W przypadku zakończenia akcji przed upływem wskazanego terminu bank poinformuje o tym fakcie na stronie promocji.

Uczestnikiem akcji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Co istotne, w regulaminie nie znalazł się zapis wykluczający z udziału obecnych klientów Nest Banku. Z udzielonych nam przez pracownika banku informacji wynika jednak, że promocja skierowana jest do nowych klientów, a wyłączeni z udziału w niej są obecni posiadacze Nest Konta.

Jeśli jednak nie masz w Nest Banku rachunku osobistego, to bez przeszkód możesz ubiegać się o jego otwarcie w promocji i zgarnięcie premii – 25% rabatu na zakupy w sklepie internetowym Craft.pl.

Prosta droga do zniżki na odzież sportową

By zdobyć zniżkę, konieczne jest wykonanie zaledwie kilku prostych czynności:

  1. Jak najszybciej złóż wniosek o Nest Konto za pośrednictwem strony promocji.
  2. Na etapie składania wniosku wyraź wymagane zgody marketingowe jak na obrazku poniżej:
  3. Zawrzyj umowę o rachunek. Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji: przelew weryfikacyjny, kurier, rozmowa wideo lub oddział.
  4. W ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy dokonaj aktywacji Nest Konta poprzez zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Kiedy otrzymasz rabat?

Zniżka zostanie przyznana pierwszym 2000 uczestnikom w ciągu 7 dni od momentu aktywacji konta (zalogowania do bankowości internetowej/mobilnej). Rabat otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS wysłanej na numer podany we wniosku.

Craft.pl to sklep internetowy, w którym możesz kupić odzież sportową. Jeśli biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze lub uprawiasz sporty zimowe, na Craft.pl z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zniżka jest ważna do 31 grudnia 2018 r., więc równie dobrze możesz też zrobić komuś świąteczny prezent i przy okazji zaoszczędzić.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Darmowe Nest Konto w Nest Banku

Nest Konto to propozycja bezwarunkowo darmowego rachunku. Nie zapłacisz ani za jego prowadzenie, ani za wydanie i korzystanie z karty debetowej. Otrzymujesz też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz możliwość dokonywania mobilnych płatności zbliżeniowych – Google Pay i Apple Pay.

Niewątpliwym atutem Nest Konta jest fakt, że jego posiadacze zyskują dostęp do ciekawej oferty oszczędnościowej, na czele z Nest Lokatą Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem na poziomie aż 4% w skali roku. Interesująco wygląda również propozycja konta oszczędnościowego – rachunek Nest Oszczędności oprocentowany jest na poziomie nawet 2,25%.

Bonus za samo otwarcie konta

„Rabat do Craft.pl z Nest Kontem” to niezwykle prosta promocja w sam raz dla tych, którzy nie mają ochoty „bawić się” w spełnianie skomplikowanych warunków aktywności. Bonus – 25% zniżki - przysługuje już za samo otwarcie i aktywację konta.

Co więcej, rabat jest tylko jedną z korzyści, które czekają na posiadaczy Nest Konta. Korzystanie z rachunku w podstawowym zakresie jest absolutnie darmowe, a do tego otrzymujesz dostęp do naprawdę ciekawej oferty oszczędnościowej.

Krótko mówiąc: żal nie skorzystać. Musisz się jednak pośpieszyć - liczba zniżek jest ograniczona!

Krystian

Autor tekstu o promocji