Wróć

Bank Citi Handlowy dodał do tej promocji specjalny bonus - zwolnienie z opłat za wydanie i obsługę karty Citi Simplicity po spełnieniu znacznie łatwiejszych warunków aktywności niż standardowo. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Słuchawki OPPO Enco W31 White o wartości ok. 399 zł i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku

6 komentarzy / opinii
Słuchawki OPPO Enco W31 White o wartości ok. 399 zł i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Słuchawki OPPO Enco W31 White.
Uczestnik Osoba, która nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2019 r.
Po drodze Do końca miesiąca następującego po tym, w którym została podpisana umowa, należy przynajmniej raz zalogować się w bankowości elektronicznej i do końca 3. miesiąca po wydaniu karty wykonać nią transakcje na łączną kwotę min. 1500 zł.
Bank Citi Handlowy po raz kolejny zachęca do sięgnięcia po kartę kredytową Citi Simplicity. Za wydanie nią w ciągu 3 miesięcy 1500 zł proponuje słuchawki OPPO Enco W31 White. Nagroda zapewne ucieszy miłośników muzyki, ale może też być prezentem, który zdobędziesz dla kogoś bliskiego. W ramach promocji przez rok możesz się też wykazywać mniejszą niż standardowo wymagana aktywnością w korzystaniu z "kredytówki", a i tak nie zapłacisz opłat miesięcznych za jej wydanie i obsługę.

Przez pewien czas panował promocyjny zastój dotyczący „kredytówki” Citi Simplicity z oferty Citibanku. Bank zapewne szukał pomysłu na jej pozycjonowanie względem wprowadzonej do oferty Citibank-BP Motokarty. Chyba go znalazł, bo ostatnio nie można narzekać na brak promocji dotyczących Citi Simplicity. W opisywanej akcji do zdobycia są słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 White oraz zwolnienie z comiesięcznej opłaty za kartę.

Długie godziny słuchania

Na stronie OPPO znajdziemy informację, że ten model zapewnia szybkie, stabilne i płynne połączenie ze źródłem dźwięku, dzięki czemu sygnał trafia do obu uszu jednocześnie z niewielkim opóźnieniem. Producent zwraca też uwagę na inteligentne sterowanie dotykowe słuchawkami, ich odporność na kurz i wodę oraz możliwość słuchania muzyki nawet przez 15 godzin, jeśli korzysta się z etui do ładowania.

Jak sprawdziliśmy, słuchawki standardowo kosztują ok. 399 zł, a w ramach promocji dostępne są u producenta w cenie 299 zł.

Kto może zdobyć słuchawki?

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Wykluczenie obejmuje także nierezydentów oraz obywateli i rezydentów podatkowych USA.

Przyznanie karty uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Przy jej weryfikacji mają zastosowanie m.in. podstawowe reguły obowiązujące w Citibanku. Mówią one, że wnioskujący musi mieć minimum 18 lat, osiągać dochód netto w wysokości przynajmniej 1200 zł i pracować w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku przedsiębiorców wymagane jest prowadzenie działalności gospodarczej od 2 lat i dochód netto nie mniejszy niż 2500 zł.

Aktywne korzystanie z karty gwarancją zdobycia nagrody

Warunki zdobycia słuchawek są bardzo typowe dla promocji kart kredytowych.

Start
 • Krok 1

  Do 15 stycznia 2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie promocji i zawrzyj z bankiem Citi Handlowy umowę o tę „kredytówkę”.

 • Krok 2

  W ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty poświadczające Twoje dochody. Informacje o tym, co jest wymagane zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

 • Krok 3

  Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, choć raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 4

  Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wydaj otrzymaną „kredytówką” min. 1500 zł. Nie mogą to być transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi), zwrócone ani też przelewy z rachunku karty.

 • Informacja

  O przyznaniu Ci nagrody zostaniesz powiadomiony w serwisie Citibank online do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się ze wszystkich wymagań regulaminu.

 • Premia

  W ciągu 60 dni od przesłania powyższej informacji Citibank wyśle słuchawki na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

 • Krok 5

  Przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego z nich (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), dokonaj "kredytówką" lub nośnikiem zbliżeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł.

 • Premia

  Jeśli zrealizujesz powyższy warunek, bank zwolni Cię z opłat miesięcznych za wydanie i korzystanie z karty (każda z nich wynosi 12 zł), które standardowo anulowana są w przypadku wydania kartą min. 1000 zł.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Niestety nie masz możliwości wyboru koloru słuchawek i otrzymasz je tylko wtedy, gdy Twoja karta będzie aktywna.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Brak spełnienia warunków aktywności zwalniających z opłat za kartę w jednym z miesięcy, nie pozbawi Cię prawa do tego bonusu w kolejnych okresach. Pamiętaj, że tę nagrodę możesz otrzymać tylko w 12 okresach rozliczeniowych po podpisaniu umowy o kartę.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity daje dostęp do wielu bonusów, ale trzeba pamiętać o związanych z nią opłatach:

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

10%, min. 20 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Zaletą najnowszej propozycji Citibanku jest znaczące złagodzenie na rok warunków wymaganej aktywności, by karta była bezpłatna.

Należy jednak pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż karta debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Dodatkowa premia za darmowe konto osobiste!

Nie tylko karta kredytowa jest aktualnie objęta promocją. Jeśli założysz bezwarunkowo bezpłatny rachunek osobisty w Citibanku, możesz zyskać dodatkowe bonusy.

Warto się zastanowić

Zwracamy uwagę, że na zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1500 zł masz 3 miesiące, możesz więc rozłożyć sobie wydatki na 3 okresy po 500 złotych, co pozwoli Ci jednocześnie spełnić warunki aktywności dające prawo do zwolnienia z opłat za kartę. Pamiętaj, że warunkiem ich anulowania jest wydanie "kredytówką" w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł.

Co prawda najlepsze nagrody to te gotówkowe, ale i ciekawymi produktami warto się zainteresować. Pomyśl więc, czy słuchawki będą Ci przydatne, czy będziesz mógł bez problemu zrealizować warunki promocji i jaki masz plan „na później” – zrezygnować z karty, czy wydawać nią co miesiąc tyle, by nie płacić za jej obsługę.

Podjęcie decyzji może ułatwi Ci informacja o ciekawych akcjach adresowanych do posiadaczy kart kredytowych Citibanku.

Jeśli nie korzystałeś dotąd z „kredytówki”, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?”

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Szymon
Gość

Czy ktoś rzeczywiście "upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu" i polecając komuś kartę kredytową citi otrzymał premię za polecenie, a osoba polecona jednocześnie otrzymała premię na start, np. słuchawki (albo inną)? Czy jest pewność, że te dwie promocje się łączą, bo ich regulaminy na mój chłopski rzut oka sugerują coś innego, ale nie wiem, bo nie próbowałem przejść "na próbę" przez formularz rejestracyjny. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Szymon

Regulamin na to pozwala. Po skorzystaniu z linka polecającego przez osobę poleconą zobaczy ona stronę, na której będzie mogła wybrać jedną z dostępnych aktualnie nagród. Po podjęciu przez poleconego decyzji, system poprowadzi go dalej przez wniosek o wydanie karty.

Więcej szczegółów w komentarzu pod tym tekstem:

https://www.najlepszekonto.pl/polec-znajomemu-karte-kredytowa-citi-handlowy-wrzesien-2020#comment-8f084a80974d85f38ff4afdbc6bef9a1

Odpowiedz

J
Junior
Gość

Warunki specjalnego zwolnienia z opłat dotyczą też karty dodatkowej?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Junior

Tak, regulamin mówi, że bank zwróci opłaty zarówno za kartę główną, jak i wydaną do niej kartę dodatkową.

Odpowiedz

E
Emeryt
Gość

Może się będziecie śmiać z mojego pytania, ale czy emeryt moze wnioskować o tę kartę i zdobyć takie słuchawki?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Emeryt

Nie ma głupich pytań, są tylko niemądre odpowiedzi. ?

A wracając do Pana pytania - emeryt oczywiście może się ubiegać o kartę kredytową i wziąć udział w tej promocji. Zgodnie z informacją w regulaminie, emeryt, w celu udowodnienia swoich dochodów, musi przekazać wyciąg z rachunku bankowego z minimum jednym wpływem z tytułu emerytury/renty w ostatnich 3 m-cach. Wyciąg z rachunku i jeden dokument alternatywny (decyzja o przyznaniu/waloryzacji renty/emerytury) są z kolei obowiązkowe w przypadku emerytury zagranicznej.

Życzę powodzenia!

Odpowiedz