Wróć

HIT: wyrób darmową kartę Citi Simplicity i odbierz od Citibanku Smartfon OPPO AX7 o wartości 799 zł!

30 komentarzy / opinii
HIT: wyrób darmową kartę Citi Simplicity i odbierz od Citibanku Smartfon OPPO AX7 o wartości 799 zł!
Czas trwania
Cel (zysk) Smartfon OPPO AX7 o wartości 799 zł brutto.
Po drodze Należy dość aktywnie korzystać z karty kredytowej. Konieczne jest m.in. zalogowanie do bankowości internetowej oraz wykonanie transakcji na łączną kwotę min. 4000 zł.
Promocyjna machina Citibanku działa niestrudzenie. Do 7 (!) aktualnie dostępnych ofert specjalnych bank właśnie dorzucił kolejną. Tym razem nagrodą za wyrobienie karty Citi Simplicity jest smartfon OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł brutto. Co więcej, pula nagród nie jest limitowana, tak więc każdy uczestnik ma szansę na zdobycie tej cennej nagrody (oczywiście po spełnieniu kilku warunków).

Atrakcyjne promocje związane z kartami kredytowymi Citi Handlowego nikogo już nie dziwią. Marketingowcy Citibanku nie ustają w wysiłkach, by namówić klientów do wyrobienia karty Citi Simplicity i co rusz proponują oferty specjalne, w których można otrzymać ciekawe nagrody. Tak jest i w tym przypadku.

W najnowszej akcji bank przewidział jednak nagrodę wyjątkową, bo rzeczową, w postaci smartfona OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł brutto. Dodajmy w tym miejscu, że smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a do tego nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Bank zaprasza nowych klientów

Najnowsza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które od 1 stycznia 2017 nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. W akcji nie mogą wziąć udziału nierezydenci Polski oraz osoby zawodowo związane z bankiem.

Dodajmy w tym miejscu, że uczestnicy promocji muszą spełnić także określone kryteria dochodowe i wiekowe (te warunki są stawiane wszystkim klientom wnioskującym o kartę kredytową, także tym, którzy ubiegają się o produkt poza akcją).

W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 20 listopada 2019 r.

Wyrób kartę, bądź aktywny i odbierz nagrodę

Jeśli masz ochotę na nowego smartfona w promocji Citibanku, powinieneś wykonać kilka prostych kroków. Oto one:

Start
 • Krok 1

  Do 20 listopada 2019 r. wypełnij i prześlij do banku dedykowany formularz kontaktowy zamieszczony na tej stronie internetowej, a następnie podpisz umowę o kartę.

  Przed zawarciem umowy przekaż bankowi wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody (ich listę znajdziesz w załączniku do regulaminu).

 • Krok 2

  W ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 3

  Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe swoją nową kartą o łącznej wartości min. 4000 zł.

 • Informacja

  O spełnieniu warunków przyznania nagrody zostaniesz powiadomiony w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką informację otrzymasz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty.

 • Premia

  Smartfon zostanie wysłany przesyłką kurierską na Twój adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości o wypełnieniu wymagań akcji.

Mission complete!

Terminy spełniania poszczególnych kroków mogą brzmieć nieco zawile, posłużmy się więc konkretnym przykładem. Jeśli podpiszesz umowę o kartę we wrześniu, to na transakcje kredytówką i zalogowanie się do bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie) masz czas do końca grudnia. 

Bank zaznacza, że na wysyłkę nagrody ma 60 dni, ale z komentarzy do poprzedniej edycji promocji wynika, że realizuje ją już w dwa tygodnie.

Warto pamiętać!

Weź pod uwagę, że organizator będzie uznawał wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, dokonywane w punktach handlowo- usługowych, jak również płatności dokonane bez fizycznego użycia karty (w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, elektronicznie lub poprzez Citibank Online).

Pod uwagę nie zostaną jednak wzięte przelewy z rachunku karty, tzw. transakcje szczególne oraz transakcje zwrócone. Do “transakcji szczególnych” bank zalicza następujące operacje:

 • wypłatę środków pieniężnych z limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcje w urzędzie pocztowym,
 • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

I jeszcze jedna bardzo ważna informacja - na dzień przekazania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna!

Kilka słów o nagrodzie

Chińska marka Oppo pojawiła się w Polsce w styczniu 2019 r. Oppo szczyci się posiadaniem 32 tys. patentów, 6 centrów badawczych i obecnością na blisko 40 rynkach w różnych częściach świata.

Smartfon OPPO AX7 cechuje się dobrymi parametrami przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dane techniczne urządzenia prezentują się następująco: duża bateria o pojemności 4230 mAh, ekran o przekątnej 6,2 cala z charakterystyczną i stylową "łezką", 4 GB pamięci RAM, 64 GB miejsca na dane oraz trzy aparaty fotograficzne - aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpx i tylne kamery wyposażone w sensory 13 Mpx + 2 Mpx.  Warto też zwrócić uwagę na wytrzymałą obudowę i ekran pokryty szkłem Gorilla® Glass, które zwiększa odporność na zadrapania. Więcej informacji o urządzeniu prezentuje poniższa recenzja filmowa:

Czy warto wybrać kartę Citi Simplicity?

Obecnie karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możesz z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo: okres bezodsetkowy wynosi 56 dni i należy do najdłuższych oferowanych przez banki).

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

10%, min. 20 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Atrakcyjna nagroda – ale dla aktywnych

Niewątpliwym atutem najnowszej promocji jest wysokość nagrody - rzadko kiedy bank rozdaje smartfony o wartości prawie 800 zł. Trudno jednak nie zauważyć, że w zamian oczekuje od Ciebie sporej aktywności - zdobycie bonusu wiąże się z transakcjami kartą o łącznej wartości min. 4000 zł. Na ich wykonanie będziesz miał jednak prawie 4 miesiące, to zaś powinno trochę ułatwić Ci sprawę (będziesz mógł rozłożyć wymaganą płatność ''na części" i wywiązać się z warunku, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne).

Oczywiście, jeśli należysz do osób, które nie rozstają się ze swoją „kredytówką” i używają jej na co dzień do opłacania zakupów – ta oferta nie powinna sprawić Ci problemów. Jeśli jednak nieczęsto sięgasz po swój „plastik” (lub nie planujesz w niedalekiej przyszłości większych zakupów), to może się zdarzyć, że warunki akcji okażą się dla Ciebie zbyt trudne.

W tej sytuacji rozważ udział w innej akcji związanej z kartą kredytową Citi Simplicity. Najlepszymi na ten moment alternatywami są:

 • 400 zł na Allegro za wykonanie transakcji na łączną kwotę 1500 zł
 • 400 zł do Leroy Merlin za wykonanie transakcji na łączną kwotę 2000 zł

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(30)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
lukasz
Gość

U mnie tak samo, tyle, że warunki spełnione w listopadzie. E-mail o ich spełnieniu przyszedł 11 grudnia, natomiast 2 dni temu, gdy termin wysyłki zbliżał się ku końcowi, dostałem taką samą wiadomość jak Pawel, że mogę wybrać sobie telefon. I u mnie tak samo, jest, że mają 60 dni na wysłanie telefonu od momentu dokonania wyboru (czyli jak ktoś poczeka z decyzją, to jeszcze bardziej mu się opóźni wysyłka). Liczę jednak na to, że tym razem telefony zostaną szybko wysłane, może mieli braki tych oppo ax7 i z tego względu dali wybór. A jeżeli przyjdzie czekać kolejne 2 miesiące na telefon, to uważam, że bank poleciał sobie w kulki.

Odpowiedz

P
Pawel
Gość

Co z tego jak trwa to wieki .Raz , że na akceptację wniosku kazali czekać ponad 2 tygodnie , to warunki spełnione w Październiku , Mail z potwierdzeniem spełnienia warunków w grudniu 2019 , Mamy Luty . Telefonu ciągle brak . Wczoraj przyszedł SMS , że mogę sobie wybrać AX7 lob Oppo A5 . Ciekawe jest , że pod polem wyboru widniała informacja o kolejnych 60 dniach jakie rezerwują sobie na wysyłkę . A on już powinien być u Mnie .
Nie polecam promocji - Zaś sama karta - względnie OK

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Pawel

Jeśli warunki spełniłeś w październiku, to wiadomość o spełnieniu warunków powinna przyjść do końca listopada.
Dziwne, że po wysłaniu potwierdzenia w grudniu, zamiast przesłać telefon, wysłali SMS-a z możliwością wyboru modelu.

Może spróbuj zareklamować oba terminy?

Odpowiedz

L
lukasz
Gość
@najlepszekonto.pl

Przemyślałem sprawę i dzisiaj napisałem reklamację, bo rzeczywiście bank zachowuje się nie fair w tej sytuacji i nie przestrzega zapisów własnego regulaminu. A jeżeli będzie czekał, z wysyłką to przyjdzie mi czekać prawie pół roku na telefon od momentu spełnienia warunków promocji. Może bym nic do nich nie pisał, ale tak się złożyło, że mam teraz niesprawny telefon i się tak z nim męczę od stycznia i jeżeli przyjdzie mi jeszcze czekać dwa miesiące na nagrodę, to przyjdzie mi kupić nowy telefon, a co za tym idzie, nagroda w tej promocji stanie się dla mnie zbędna.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@lukasz

Dodatkowym argumentem jest utrata wartości nagrody. Wiemy, jak szybko starzeje się elektronika, szczególnie na początku roku, gdy wychodzą nowe modele z danego rocznika.

PS napisz proszę, jak skończyła się sprawa.

Odpowiedz

P
Pawel
Gość
@najlepszekonto.pl

Oczywiście Bank ma 30 dni na odpowiedź . Bazując na dotychczasowych kontaktach z citi odpowiedzą dnia 30-ego ...

Telefonu oczywiście nadal brak

Odpowiedz

L
lukasz
Gość
@Pawel

Przyszedł dzisiaj telefon:D

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@lukasz

To świetnie! Miłego użytkowania :)

Odpowiedz

P
Pawel
Gość
@lukasz

Mam i ja - OPPO A5

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Pawel

Gratulujemy i cieszymy się wraz z Wami! :)

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

a czy ktokolwiek dostał już telefon ???

Odpowiedz

N
Nigguś
Gość

Czy jest jakiś jeden sprytny sposób by zaliczyć 4tyś w prosty sposób? Nikt nie wymyślił jeszcze aplikacji która pobiera kasę z karty kredytowej jako opłata jakaś i odrazu przelewa np na drugi rachunek w innym banku?:(
Czy jest opcja np wyrobienia jakiejś karty prepaid/revolut i doładowanie jej tak by zaliczyć 4tyś? A takim sposobem mamy na nowej karcie 4tyś do wydania w rok np

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Nigguś

Niestety nie ma takiego sposobu. Transakcje muszą być bezgotówkowe (zapłata za towary/usługi), nie przejdą tu przelewy z rachunku karty czy doładowania e-portfeli. 4 tys. zł można wydać np. na elektronikę albo AGD, w okresie przedświątecznym może się to udać :)

Odpowiedz

N
Nigguś
Gość
@najlepszekonto.pl

Czy poniższy opis doładowania nie zaliczy się jako zwykła operacja bezgotówka? Coś jak płatność kartą w jakimkolwiek sklepie internetowym? Czy to się zaliczy jako przelew z rachunku karty (Nie znam definicji, co się zalicza do tego)?

"Otwórz aplikację Revolut i kliknij przycisk Dodaj pieniądze. Wpisz poprawne dane karty, w tym 16-cyfrowy numer karty, datę ważności, kod CVC i kod pocztowy do rozliczeń"

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Nigguś

Trudno przewidzieć, jak taką transakcję oceni bank i jak będzie ona widniała na wyciągu z karty. Może to być zakwalifikowane jako

"Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie."

a to już nie spełni warunków promocji.

Odpowiedz

K
kamila
Gość

Dramat ten bank .dwukrotnie składane wnioski 14 10 do dziś żadnej informacji zwrotnej .Ani mejla ani smsa ani telefonu.Dopiero jak sama zadzwoniłam info było że jest odmowa przyznania karty z limitem 4 tys. W Usa w 2008 roku City karty kredytowe i pożyczki udzielał bez żadnej zdolności na zasadzie chcesz Bmw bierz kluczyki podpisz kwit jakoś spłacisz.i kryzys gotowy ..Nie potrzebuję tych pieniędzy , chciałam po prostu zdobyć telefon.Wyłudzono skany dokumentów tożsamości wyciągi z banku potwierdzające dochody..rozumiem że teraz na topie jest SpOŁEczność pobierająca 500 plus z kredytami na 30 lat kupująca pseudoapartamenty z silki...moje dziecko dawno jest dorosłe.
Kupiłam przez 18 lat dwa lokale z garażami za gotówkę w dużym mieście
Praca na czas nieokreślony ,dochody 2 osobowej rodziny z pit przekraczają w ciągu roku 110 tys ,nieruchomości warte ok 800 tys zero kredytów hipotecznych
Jest pożyczka na remont lokalu na 4 lata z ratą 2100 netto (praktycznie kupując samą wannę promocję spełniłabym w jeden dzień spłacając zadłużenie i rezygnując z karty) aktywa moje na dziś (gotówka + pap.wartościowe) przekraczają 130 tys...i ja nie jestem wiarygodna.Dziękuję City :) grunt to uczciwość i transparentność .Jestem niewiarygodna.

Odpowiedz

A
artur świderski
Gość

Czy sprytny bill jeszcze działa w tego typu akcjach ? Czy zaliczy jako pośrednik?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@artur świderski

SB jest traktowany podobnie jak opłata rachunków kartą w Żabce. Nie jest to "Transakcja szczególna" wg regulaminu Citibanku, więc powinno przejść. Historycznie przechodziło ;)

Odpowiedz

G
gutierez69
Gość

Czy oplaty typu czynsz platne przelewem z konta/karty wlicza sie w ta promocje?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@gutierez69

Niestety nie - przelewy z rachunku karty nie zostaną uznane jako transakcja spełniająca warunek promocji.

Odpowiedz

M
Michał Szymański
Gość

Witam,
Złożyłem wniosek o kartę w tej promocji z telefonem, dostałem jednak dokumenty z warunkami promocji z voucherem do allegro. Czy jak wydam 4tys to uda się otrzymać telefon czy może będę musiał sprostować ta sytuację w banku?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Michał Szymański

Proponujemy byś wyjaśnił tę sprawę z bankiem od razu. Być może pomyłkowo przypisali Cię do innej akcji, a może po prostu włożyli zły regulamin do koperty.

Odpowiedz

S
slawek
Gość

Witam, a co z transakcjami za pośrednictwem PayPal lub PayU? Też są uznawane za transakcję szczególne? W punkcie o transakcjach szczególnych jest mowa o podmiotach świadczących usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych. Podejrzewam, że dotyczy to wymiany środków w trakcie wspomnianej wymiany walut, ale chciałem się upewnić.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@slawek

Zgodnie z informacją uzyskaną od banku transakcje kartą podpiętą do PayU czy PayPala spełnią warunki promocji, o ile będą to transakcje bezgotówkowe.

Odpowiedz

S
slawek
Gość
@najlepszekonto.pl

Wielkie dzięki! Tak przy okazji chciałem dodać, że od jakiegoś czasu korzystam z waszej strony i muszę przyznać, że jest na prawdę super. Bez waszej pracy dużo trudniej byłoby zorientować się w obecnych promocjach, czy to szukając dobrego konta dla siebie, czy polując na jakąś promocję :). No i w komentarzach zawsze można znaleźć pomoc!
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@slawek

Dziękujemy za miłe słowa :) To dla nas dodatkowa motywacja do utrzymywania jak najwyższego poziomu tekstów.

Odpowiedz

K
Kamil88
Gość

Cześć, mogę od razu wydać ponad 4000 zl za jednym razem na zakup kafelek do łazienki i opłacenie ich kartą? Czy muszę co miesiąc coś płacić?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil88

Tak. Regulamin wymaga jedynie, by do końca 3 miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę wydać nią 4.000 zł Możesz to zrobić podczas jednej płatności i czekać na nagrodę.
Na wiosnę, w podobnej akcji z bonami do Biedronki, załatwiłem sprawę 2 transakcjami :)
Powodzenia. Z przyjemnością przeczytamy Twoją opinię o otrzymanym Oppo.

Odpowiedz

R
Radek
Gość

Czy transakcje kartą na Allegro się wliczają w ramach tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Radek

Tak, transakcje internetowe (np. na Allegro) są uwzględniane.

Odpowiedz