Wróć

60 zł do wykorzystania na platformie Netflix za założenie IKE lub IKZE w Alior Banku

Publikacja:
60 zł do wykorzystania na platformie Netflix za założenie IKE lub IKZE w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości 60 zł do wykorzystania na platformie Netflix.
Uczestnik Osoba, któa nie posiada dotąd IKE lub IKZE.
Po drodze Premię otrzyma 100 osób, które jako pierwsze założą w oddziale Alior Banku IKE lub IKZE, wpłacą na konto emerytalne min. 1000 zł i wypełnią formularz rejestracyjny.
Założenie Indywidualnego Konta Emerytalnego lub Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego w placówce Alior Banku i wpłacenie na rachunek min. 1000 zł pozwoli Ci zdobyć voucher o wartości 60 zł do wykorzystania na platformie Netflix. Możesz też zmniejszyć podatek za rok 2022.

Z jednej strony słyszymy zachęty specjalistów, by jak najwcześniej zacząć myśleć o emeryturze i rozpocząć oszczędzanie na IKE lub IKZE, nie wzbraniać się przed udziałem w Pracowniczych Programach Emerytalnych (PPE) czy Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) Z drugiej strony docierają do nas wieści o spadkach wartości środków zgromadzonych w tych formach oszczędzania w związku ze spadającymi notowaniami giełdowymi. Mimo to warto pomyśleć o przyszłości; trzeba pamiętać, że inwestycja emerytalna ma wymiar wieloletni. Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia inwestycyjnego samodzielne odłożenie środków na emeryturę będzie jeszcze trudniejsze.

Zachętą do podjęcia decyzji może być jakiś bonus „na start”. Propozycje tego typu pojawiają się co pewien czas w różnych podmiotach. Tym razem przedstawiamy ofertę przygotowaną przez spółkę Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, w której do rozdania jest tylko 100 nagród.

Uczestnicy promocji

W trwającej do 31 grudnia 2022 r. promocji „Spokojna jesień z filmami” mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które do wspomnianej daty w wybranej placówce Alior Banku podpiszą umowę o IKE lub IKZE prowadzone przez Alior Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty.

Jak zdobyć voucher do Netflixa?

Organizator nie wymaga regularnego oszczędzania przez kilka miesięcy, wystarczy jedna wpłata. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2022 r. udaj się do wybranego oddziału Alior Banku prowadzącego obsługę produktów inwestycyjnych i podpisz umowę o prowadzenie IKE lub IKZE.

 • Krok 2

  Dokonaj wpłaty min. 1000 zł na założone konto emerytalne. Pieniądze muszą wpłynąć na rachunek najpóźniej 9 stycznia 2023 r.

 • Krok 3

  Także do 31 grudnia 2022 r. zgłoś swój udział w promocji, wypełniając formularz rejestracyjny na jej stronie internetowej. Zwróć uwagę na poprawne wpisanie danych i pamiętaj o akceptacji regulaminu akcji.

 • Premia

  Elektroniczny voucher o wartości 60 zł do wykorzystania na platformie Netflix otrzymasz w ciągu 30 dni od wykonania wszystkich opisanych wyżej działań na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Przypominamy, że do rozdania jest jedynie 100 nagród.

Mission complete!

Choć możliwe jest posiadanie zarówno IKE jak i IKZE, to w promocji możesz wziąć udział tylko raz i tym samym otrzymać tylko jedną nagrodę.

W regulaminie nie określono terminu ważności vouchera ani zasad jego wykorzystania. Informacje takie zapewne znajdą się w wiadomości z informacją o przyznaniu nagrody.

Czas na decyzję

Jeśli chcesz połączyć przyjemne (oglądanie filmów na Netflixie) z pożytecznym (rozpoczęcie oszczędzania na emeryturę) musisz się pospieszyć, bo bank przygotował tylko 100 nagród. Z regulaminu jasno wynika, że otrzymają je osoby, które najszybciej zrealizują wszystkie wymagania promocji. Nie zwlekaj więc z podjęciem decyzji. Może ułatwi Ci ją informacja, że wpłaty na IKZE mogą być odliczone od dochodu w rocznym zeznaniu podatkowym, co pozwala odzyskać część zapłaconego podatku dochodowego.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos