Wróć

2000 zł na promocję swojej działalności z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santanderze + do 1000 zł w innych akcjach

Publikacja:
2000 zł na promocję swojej działalności z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santanderze + do 1000 zł w innych akcjach
Czas trwania
Cel (zysk) Bon o wartości 2000 zł na promowanie firmy w serwisie Sprzedajemy.pl.
Uczestnik Klient firmowy Santander Bank Polska.
Po drodze Wystarczy założyć Konto PRO w serwisie Sprzedajemy.pl.
Nawet najwspanialszy pomysł biznesowy nie przyniesie zysków, jeśli nie będą o nim wiedzieli potencjalni klienci. Teraz możesz otrzymać nawet 2000 zł na promowanie swojej firmy. Łącząc udział w tej akcji z innymi promocjami dotyczącymi Konta Firmowego Godnego Polecenia z oferty Santandera, możesz zyskać dodatkowo 1000 zł!

Stara zasada biznesowa głosi, że najpierw trzeba zainwestować pewną kwotę, by móc osiągać zyski. Inwestycja to nie tylko zakup samochodu, maszyn czy towaru, to także wydatki na dotarcie z informacją o ofercie do potencjalnych klientów. Bywa, że nakłady na ten cel są wysokie i nie zawsze skuteczne.

Nagrody do zdobycia

Naprzeciw tym problemom wychodzi Santander Bank Polska, oferując posiadaczom Konta Firmowego Godnego Polecenia nawet 2000 zł na reklamę ich usług w serwisie Sprzedajemy.pl w ramach dwóch akcji specjalnych: „Sprzedajemy z premią” i „Otwórz sklep”.

W pierwszej z nich otrzymasz przez 10 miesięcy po 100 zł na promowanie ogłoszeń na Sprzedajemy.pl. W drugiej możesz zgarnąć w każdym z 10 miesięcy dodatkowe 100 zł na ten sam cel, ale musisz być nowym posiadaczem Konta PRO w tym serwisie. Bonus specjalny to 3 miesiące bezpłatnego korzystania z Konta PRO.

Formalnie organizatorem obu akcji jest spółka Sprzedajemy.pl, właściciel serwisu o tej samej nazwie, a Santander jest ich partnerem.

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z Santanderem, możesz sprawdzić, czy bank ma dla Ciebie jakąś propozycję "na start". Obecni klienci też powinni spojrzeć na aktualną ofertę banku, bo często organizuje on akcje specjalne także dla nich.

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem akcji może być pełnoletnia osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą i posiadająca polski dowód osobisty. Konieczne też jest, byś był:

 • klientem firmowym Santandera lub w okresie promocji otworzył Konto Firmowe Godne Polecenia (także w wersji Premium);
 • współpracował z serwisem Sprzedajemy.pl i posiadał tam Konto PRO lub założył je w trakcie trwania akcji specjalnej.

Jak zdobyć 2000 zł?

Wszystko, co musisz zrobić, sprowadza się do dopełnienia kilku formalności:

Start
 • Krok 1

  Sprawdź, czy posiadasz wyrażone zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych ze strony Santander Bank Polska.

 • Krok 2

  Do 31 marca 2021 r. wypełnij i wyślij formularz promocyjny. Pamiętaj, by zaakceptować w nim regulamin akcji, wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (chodzi o potwierdzenie, że spełniłeś wymogi regulaminowe i zasłużyłeś na nagrodę) oraz przetwarzanie danych osobowych na potrzeby promocji.

  Formularz promocyjny dotyczący akcji "Sprzedajemy z premią" do Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santanderze
 • Krok 3

  Także do 31 marca 2021 r. załóż Konto PRO w serwisie Sprzedajemy.pl. Jeśli jesteś już jego posiadaczem, to pomijasz ten krok.

 • Krok 4

  Po zaakceptowaniu regulaminu promocji i wysłaniu formularza promocyjnego na ekranie komputera zobaczysz specjalny kod, który musisz wpisać w swoim panelu użytkownika serwisu Sprzedajemy.pl i aktywować do 31 marca 2021 r.

 • Premia

  Dzięki temu przez 10 miesięcy od momentu skorzystania z kodu Twoje Konto PRO będzie zasilane kwotą 100 zł. Pierwsza wypłata nastąpi do 3 dni roboczych, każda kolejna do końca kolejnego miesiąca. Przekazane Ci środki będą ważne bezterminowo, o ile będziesz terminowo opłacał abonament za Konto PRO.

 • Premia

  Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Konta PRO w serwisie Sprzedajemy.pl, na takich samych zasadach otrzymasz przez 10 miesięcy dodatkowe 100 zł na promowanie swojej działalności i nie będziesz przez 3 miesiące ponosił opłat abonamentowych.

Mission complete!

Zasada przekazywania comiesięcznej premii brzmi nieco skomplikowanie, więc przedstawmy to na przykładzie. Załóżmy, że aktywowałeś Konto PRO 1 grudnia 2020 r. Pierwsze jego zasilenie kwotą 100 zł nastąpi najpóźniej 4 grudnia, a kolejne do końca stycznia 2021 r.

To też musisz wiedzieć

W promocji możesz wziąć udział tylko raz bez względu na liczbę Kont PRO w serwisie Sprzedajemy.pl i rachunków firmowych w Santanderze.

Comiesięczną premię otrzymasz tylko wtedy, gdy będziesz terminowo uiszczał opłatę za Konto PRO. Do momentu wypłaty ostatniej raty nagrody nie możesz zamknąć Konta PRO i odwołać udzielonych zgód.

Wartość nagrody otrzymanej w ramach promocji związana jest z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, więc musisz ją wykazać po stronie przychodów swojej firmy.

Wysokość abonamentu za Konto PRO uzależniona jest od wybranego pakietu (Podstawowy, Optymalny, Premium, które różnią się między sobą limitem ogłoszeń i usługami dodatkowymi) oraz branży, w jakiej działa ogłoszeniodawca. Szczegółowe informacje zawarte są w cenniku Konta PRO.

Rozwijaj firmę z mniejszymi kosztami

Jak widzisz, możesz otrzymać całkiem pokaźne środki na promowanie swojej działalności. Zauważ, że będą one ważne bezterminowo, więc będziesz mógł je wykorzystać w dogodnym dla siebie momencie, gdy uznasz, że przyniesie Ci to najwięcej korzyści.

Maksymalna łączna premia, jaką możesz zgarnąć od Santandera, jeśli nie jesteś jeszcze jego klientem jest naprawdę imponująca! Takie kumulacje to naprawdę rzadkość, więc dobrze przemyśl tę propozycję.

Ci, którzy już korzystają z usług tego banku, też nie powinni narzekać. 2000 zł na promocję to całkiem pokaźne zasilenie budżetu marketingowego.

Życzymy, by ogłoszenia przyniosły efekt, a Twoja firma rosła w siłę i wyprzedzała konkurentów.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos