Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Nawet 3000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów BOŚ Banku

2 komentarze / opinie
Nawet 3000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów BOŚ Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile: 3000 dla nowych uczestników, 500 dla osób już uczestniczących w Bezcennych Chwilach.
Uczestnik Klient BOŚ Banku posiadający kartę płatniczą z logo Mastercard
Po drodze Nowi uczestnicy Bezcennych Chwil muszą w nim zarejestrować kartę Mastercard i wykonać choć jedną transakcję na min. 10 zł. Obecni uczestnicy Bezcennych Chwil otrzymają bonus po wydaniu kartą min. 300 zł.
BOŚ Bank świętuje 30-lecie. Z tej okazji wspólnie z Mastercard rozdaje prezenty - punkty w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Ci, którzy jeszcze w nim nie uczestniczą, mogą zgarnąć 3000 punktów powitalnych. Biorący już w nim udział mają szansę na 500 punktów.

Program Mastercard Bezcenne Chwile sprowadza się do zbierania punktów podczas codziennych zakupów, które później można wymienić na nagrody z katalogu. Uzbieranie odpowiedniej liczby punktów, nawet na niewielki upominek, jest dość pracochłonne, stąd Mastercard organizuje samodzielnie lub we współpracy z bankami promocje, w których punkty przyznawane są na specjalnych zasadach. Tym razem mogą je zdobyć klienci BOŚ Banku niezależnie od tego, czy już uczestniczą w Bezcennych Chwilach, czy przystąpią do nich dopiero teraz.

Warunki uczestnictwa

Oferta specjalna "Świętuj 30 lat z BOŚ" trwa do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród. Dla nowych uczestników programu Bezcenne Chwile (czyli osób, które nie były w nim zarejestrowane przed 1 czerwca 2021 r.) przygotowano 1950 zestawów po 3000 punktów każdy, a dla tych, którzy są już zarejestrowani w programie, czeka 500 pakietów po 500 punktów.

W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą z logo Mastercard wydaną przez BOŚ Bank.

Punkty dla nowych uczestników Bezcennych Chwil

Jeśli nie uczestniczysz dotąd w Bezcennych Chwilach, a chcesz zdobyć punkty powitalne, powinieneś wykonać następujące działania:

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) przystąp do Bezcennych Chwil i zarejestruj w nich kartę płatniczą BOŚ Banku na stronie programu lub w bankowości BOŚBank24.

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj kartą BOŚ Banku przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych o łącznej wartości min. 10 zł.

 • Premia

  Nagrodę, czyli 3000 punktów, otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia powyższych wymagań. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania, po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Mission complete!

Warunki aktywności dla zarejestrowanych w Bezcennych Chwilach

Nieco inne wymagania postawiono przed tymi, którzy już są uczestnikami programu Bezcenne Chwile.

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2021 r. (pamiętaj, że przygotowano tylko 500 pakietów nagród) wykonaj transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach karty BOŚ Banku na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

 • Premia

  Nagrodę, czyli 500 punktów, otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia powyższych wymagań. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania, po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Mission complete!

Transakcje bezgotówkowe

Jak wspomnieliśmy, płatności możesz wykonać w punktach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Nie mogą to być jednak transakcje związane z przeniesieniem sald, wykorzystaniem czeków, dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych, zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę. Niedozwolone są także płatności w punktach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o gry losowe, przekazy pieniężne oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w wykazie.

Oczywiście do limitu nie zostaną także wliczone transakcje, w przypadku których nastąpił zwrot towaru, usługi lub pieniędzy.

Jest okazja - korzystaj

Każda okazja jest dobra, by rozdawać prezenty. Co prawda upominki kojarzą nam się z czymś, co się po prostu dostaje, bez konieczności spełniania jakichś warunków (no, może z wyjątkiem bycia grzecznym w przypadku dzieci), ale nie będziemy narzekać. Skoro jest okazja coś zyskać, to po prostu trzeba skorzystać. 😀

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adam_77
Gość

Łooo. To ten bank jeszcze istnieje, a do tego ma promocję? Czyli 2021 potrafi zaskoczyć :D

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Adam_77

Oby przynosił kolejne zaskoczenia, oczywiście pozytywne ?

Odpowiedz