Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

Dodatkowe 5% rabatu od Santandera podczas "Szaleństwa zakupów"

Dodatkowe 5% rabatu od Santandera podczas "Szaleństwa zakupów"
Czas trwania
Cel (zysk) 5% rabatu.
Po drodze Rabat naliczany za płatność kartą kredytową w sklepach uczestniczących w promocji.
Płacąc kartą kredytową Santandera podczas nadchodzącego „Szaleństwa zakupów”, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu. Zastanów się już dziś, co zrobić, by jak najwięcej zyskać podczas tej akcji promocyjnej.

Organizatorem „Szaleństwa zakupów” jest Burda Publishing Polska sp. z o.o. Akcja zostanie przeprowadzona w sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych w całej Polsce od 5 do 7 października 2018 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne, które ukończyły 13 rok życia (w przypadku osób małoletnich konieczna jest zgoda przedstawiciela ustawowego).

W tym czasie w wybranych sklepach i punktach usługowych będą czekały na uczestników akcji “Szaleństwo zakupów” super rabaty i niecodzienne oferty.

Szczegółowy opis akcji znajdziecie na specjalnej stronie internetowej i w znajdującym się tam regulaminie.

Zaszalej bardziej z Santanderem

Wszyscy posiadacze kart kredytowych wydanych przez Santander Bank Polska (nie ma znaczenia, jaka ona jest) będą mogli zaszaleć bardziej. Otrzymają bowiem od banku dodatkowe 5% rabatu na zakupy dokonane od 5 do 7 października 2018 r. w sklepach uczestniczących w promocji „Szaleństwo zakupów z Santander Bank Polska”. Jej regulamin znajdziecie na specjalnej stronie.

W promocji bierze udział sześć sklepów:

  • 4F (sklepy stacjonarne i internetowe).
  • DUKA (sklepy stacjonarne i internetowe).
  • eobuwie.pl (sklepy stacjonarne internetowe).
  • Smyk (sklepy stacjonarne i internetowe).
  • Ochnik (sklepy stacjonarne i internetowe).
  • YES (sklepy stacjonarne i internetowe).

Warunkiem otrzymania rabatu (w postaci zwrotu na rachunek karty kredytowej) jest oczywiście zapłacenie za zakupy kartą kredytową wydaną przez Santander Bank Polska.

Kasa wraca

Zwroty zostaną zaksięgowane na rachunku użytej karty kredytowej do 15 listopada 2018 r. W dniu przekazania nagrody uczestnik promocji musi być posiadaczem karty kredytowej, na rachunek której będzie dokonywany zwrot.

Warunkiem otrzymania zwrotu jest posiadanie wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych przez bank.

Zwroty zwolnione są od podatku dochodowego.

Cenne karty kredytowe

Santander przypomina, że korzystając z jego kart kredytowych możesz zgarnąć także dodatkowe bonusy:

Karta kredytowa 1|2|3 – nawet 760 zł zwrotu rocznie za zakupy w supermarketach spożywczych, stacjach paliw, restauracjach i fast foodach w Polsce.

Karta kredytowa World Mastercard® – zbieraj punkty w programie Priceless® Specials, korzystaj z bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego World.

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk – płać kartą i pomagaj dzieciom.

Karta kredytowa Visa Platinum – karta dla wymagających z luksusowym pakietem usług assistance i serwisem Concierge.

Karta kredytowa Mastercard® Silver – płacisz i zbierasz punkty w programie Priceless® Specials.

Promocja dla aktywnych

Akcja „Szaleństwo zakupów” skierowana jest raczej do tych, którzy aktywnie korzystają z różnego rodzaju okazji. Trzeba bowiem kupić jeden z magazynów wydawnictwa Burda, przejrzeć zawarte w dołączonym do niego dodatku kupony rabatowe oraz odszukać sklep, w którym można je zrealizować.

Znacznie mniej kłopotów sprawia skorzystanie z propozycji Santandera. Istotnym ograniczeniem jest jednak niewielka liczba sklepów, w których będzie udzielane 5% rabatu oferowanego przez bank.

Cóż, musisz dobrze przemyśleć swoją strategię zakupową, by mniej zapłacić za zakupy. Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej Santandera, to jest jeszcze czas, by się o nią postarać.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos