Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

100 zł na zakupy w H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

100 zł na zakupy w H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) e-karta o wartości 100 zł do sieci sklepów H&M.
Po drodze Należy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj aktywować aplikację GOmobile i w maju wykonać 1 przelew z konta oraz 3 transakcje bezgotówkowe kartą.
100 zł w postaci e-bonu do wykorzystania w sklepach H&M – oto nagroda w promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas. Nagroda nie należy do najwyższych, ale i oczekiwania banku wobec uczestników tej akcji nie są specjalnie wygórowane. Voucher będzie do Twojej dyspozycji już w czerwcu.

Spodziewaliśmy się, że wraz ze zmianami w swojej ofercie BNP Paribas zacznie promować nowe produkty. Liczyliśmy też, że w związku z tym pojawią się atrakcyjne nagrody. W pierwszej kwestii bank nas nie zawiódł, natomiast odnośnie premii jesteśmy nieco rozczarowani. Dotąd bonusy proponowane przez BNP Paribas były dużo wyższe.

Nie narzekajmy, ale przyjrzyjmy się zasadom promocji „Szykownie z kontem”. Podobnie jak inne akcje dotyczące produktów BNP Paribas, przygotowała ją firma Ad Astra sp. z o.o. Do rozdania jest tylko 600 nagród. Starania o bonus możesz rozpocząć do 28 kwietnia 2019 r.

Uczestnicy promocji

Akcja „Szykownie z kontem” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Uczestnik promocji nie może już być stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Załóż rachunek, wykaż się aktywnością

Zasady akcji są naprawdę łatwe do zrealizowania. Sprowadzają się do wykonania następujących kroków:

 1. Do 28 kwietnia 2019 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji.
  Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez bank organizatorowi informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
 2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Posłuży Ci on do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 28 kwietnia 2019 r.
  Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Do 13 maja 2019 r. masz czas, by podczas wizyty kuriera podpisać umowę rachunku wraz z wymienionymi wyżej produktami.

100 zł na zakupy w H&M

Nagrodą w promocji „Szykowne zakupy z kontem” jest e-bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M. Twoje obowiązki przedstawiają się następująco:

 • Do 31 maja 2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Zwracamy uwagę, że na telefonach z systemem Android wymagana jest wersja od 5 wzwyż, a na produktach z iOS – od 10 w górę.
 • W maju wykonaj:
  • min. 1 przelew z Konta Otwartego na Ciebie, korzystając z bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej,
  • min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową.

Informacja o przyznaniu premii

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 21 czerwca 2019 r., a e-bon najpóźniej do końca tego miesiąca. Będzie on ważny do 1 lutego 2020 r. Możesz go wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych H&M, jak i w Internecie.

Szczegółowe zasady realizacji e-bonów w tej sieci określa regulamin korzystania z kart podarunkowych.

100 zł będzie w całości do Twojej dyspozycji. Otrzymana nagrodą nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

Kilka słów wyjaśnienia

Skoro opisaliśmy już warunki udziału w promocji i zasady przekazania nagrody, to zwrócimy Twoją uwagę jeszcze na kilka spraw, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu wymagań tej akcji.

Przelew w bankowości elektronicznej

Kluczowa rzecz to właściwe zrozumienie pojęcia „przelew”. Warunki promocji spełni transakcja z Twojego Konta Otwartego na Ciebie wykonana w bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz operacje z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i im podobnych.

Transakcja bezgotówkowa

Kolejna ważna rzecz to pojęcie transakcji bezgotówkowej. Zgodnie z regulaminem są to operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej, będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełniają natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń znajdującej się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów, ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas bardzo niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona 3 zł miesięcznie, ale możesz opłaty uniknąć, wykonując nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji na temat oferty BNP Paribas znajdziesz w tym artykule.

Szybki bonus

Narzekaliśmy nieco na wysokość premii w tej promocji, ale po przemyśleniu sprawy uznajemy, że jest ona adekwatna do wymaganego przez bank zaangażowania. Po pierwsze, do zdobycia e-bonu o wartości 100 zł do H&M wystarczy tylko aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile, wykonanie jednego przelewu w bankowości elektronicznej oraz 3 transakcji bezgotówkowych kartą. Po drugie, wszystko to trzeba zrobić w maju i już w czerwcu otrzymasz nagrodę. Nie ma więc długiego oczekiwania na premię.

A co Ty myślisz o tej propozycji BNP Paribas? Dasz się skusić, by móc ruszyć na przedwakacyjne zakupy? Pamiętaj, że do rozdania jest tylko 600 nagród!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji