Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50% rabatu na 3 przejazdy iTaxi z Google Pay

50% rabatu na 3 przejazdy iTaxi z Google Pay
Czas trwania
Cel (zysk) Maksymalny jednorazowy rabat może wynieść 20 zł. Łącznie do zdobycia jest 60 zł.
Po drodze Wystarczy zamówić taksówkę w aplikacji iTaxi i zapłacić za przejazd Google Pay.
Zamawiając taksówkę, możesz zapłacić mniej za podróż. Korzystając z aplikacji iTaxi i płacąc Google Pay, otrzymasz 50% rabatu. W sumie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

Nowoczesne metody płatności - Apple Pay, Google Pay czy Blik - śmiało wkraczają w coraz to nowe obszary naszego życia. Korzystanie z nich jest nie tylko proste, szybkie i bezpieczne, ale na dodatek korzystne. Wiąże się bowiem często z promocjami, w których wystarczy skorzystać z jednej z wymienionych płatności, by otrzymać atrakcyjny bonus.

Oto kolejny przykład. Tym razem w kieszeni może Ci pozostać nawet 60 zł.

Brak ograniczeń

Oferta "Taniej z Google Pay w styczniu 2019" jest dostępna dla wszystkich prywatnych użytkowników aplikacji iTaxi na terenie Polski, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Obowiązuje do 31 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania puli promocyjnych kodów. Niestety, w regulaminie nie określono ich liczby.

Nie ma znaczenia, czy skorzystałeś z rabatów w poprzednich edycjach tej akcji. Nadal masz szansę na 3 przejazdy za pół ceny.

Skorzystasz z Google Pay - zapłacisz połowę

Tym razem szansa na oszczędności wiąże się z dokonaniem płatności Google Pay podczas korzystania z usług iTaxi.

Zakładamy, że posiadasz już darmową aplikację Google Pay i zarejestrowałeś w niej swoją kartę płatniczą. Jeśli nie, to właśnie od tego musisz zacząć swój udział w tej promocji.

Dalszy schemat postępowania jest bardzo prosty:

  1. Pobierz lub uruchom aplikację iTaxi (iOS/Android).
  2. Załóż konto i ustaw domyślną płatność Google Pay w aplikacji. Gdybyś o tym zapomniał - nic straconego. Możesz to zrobić nawet w trakcie przejazdu. W tym przypadku rabat też będzie uwzględniony!
  3. Otwórz menu > Znajdź „Promocje” > Wpisz kod: GOOGLEPAY2019.
  4. Zamawiaj iTaxi z obniżoną ceną aż 3 razy.

Z promocyjnego kodu można skorzystać maksymalnie 3 razy. Najwyższy jednorazowy rabat może wynieść 20 zł. Tak więc, jeśli koszt przejazdu wyniesie więcej niż 40 zł, to i tak uzyskasz tylko 20 zł rabatu.

Nic tylko korzystać

Cóż tu oceniać. Same korzyści. Warto skorzystać, choćby przy okazji karnawałowych imprez i zaoszczędzić na przejazdach taksówką.

Zwróć tylko uwagę, by na Twoim koncie w aplikacji iTaxi aktywna była opisywana promocja. Gdybyś miał uruchomiony kod promocyjny związany z inną akcją, to właśnie on zostanie uwzględniony w trakcie dokonywania płatności.

Krystian

Autor tekstu o promocji