Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Karnety sportowe o wartości 378 zł z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

Karnety sportowe o wartości 378 zł z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 6 karnetów elekronicznych do obiektów sportowych o łącznej wartości 378 zł.
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne w promocji oraz aktywnie korzystać z rachunku przez 6 miesięcy: zapewnić wpływ na konto 1000 zł, dokonać transakcję kartą na min. 200 zł i wykonać przelew w GO Mobile.
BGŻ BNP Paribas ponownie „puszcza oko” do tych, którzy dbają o swoją formę. W kolejnej edycji promocji z Kontem Optymalnym możesz wygrać 6 miesięcznych karnetów upoważniających do korzystania z 3500 obiektów sportowych w całej Polsce! Nie zwlekaj – bank rozda karnety tylko 1500 uczestnikom.

Skoro liczy się czas, to od razu przejdźmy do rzeczy. Z promocji organizowanej przez Ad Astra Sp. z o.o. możesz skorzystać do 15 lipca 2018 r., choć ze względu na ustalony limit rejestracji (1500) zalecane jest podjęcie szybkiej decyzji.

Dwuletni okres karencji

Oferta skierowana jest do nowych klientów – takich, którzy w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o Konto Optymalne nie byli posiadaczami lub współposiadaczami rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest pełnoletniość i pełna zdolność do czynności prawnych.

Nagroda: 6 miesięcznych karnetów o wartości rynkowej 63 zł każdy do wykorzystania w obiektach sportowych współpracujących z OK System - łączna wartość karnetów to zatem aż 378 zł! Karnet upoważnia do skorzystania z obiektów dwa razy w tygodniu.

Korzystaj aktywnie z konta

Chcesz wiedzieć, jak zgarnąć wszystkie karnety? Oto instrukcja:

  1. Wejdź na stronę promocji i wypełnij formularz rejestracyjny. Zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych oraz na wymianę informacji między nim a bankiem (także tych objętych tajemnicą bankową).
  2. Po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji w promocji (komunikat na ekranie komputera + wiadomość e-mail), kliknij w udostępniony link promocyjny. Zostaniesz przekierowany do strony, na której złożysz wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą. Pamiętaj, by dane we wniosku o konto były identyczne z tymi, które podałeś w momencie rejestracji w promocji!
  3. Do 31 lipca 2018 r. podpisz z bankiem umowę za pośrednictwem kuriera.
  4. W sierpniu 2018 r.:
    • zanotuj na rachunku wpływy o łącznej wysokości min. 1000 zł (nie mogą one pochodzić z innych Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas oraz z wpłat gotówkowych);
    • dokonaj transakcji kartą na łączną kwotę min. 200 zł, pamiętając o ograniczeniach związanych z kodami MCC (szczegóły w regulaminie); weź również pod uwagę, że organizator nie uznaje płatności przez Internet;
    • wykonaj przynajmniej 1 przelew za pomocą aplikacji GOmobile.

Po spełnieniu tych warunków organizator przyzna Ci pierwszy karnet, z którego będziesz mógł skorzystać w październiku. Aby go odebrać, musisz do 26 września 2018 r. założyć swój panel użytkownika OK System (na tej stronie). Jeśli dokonasz tego w późniejszym terminie, Twój karnet zostanie uruchomiony dopiero w kolejny piątek następujący po dniu założenia panelu użytkownika.

Co z pozostałymi karnetami?

Kolejne 5 karnetów otrzymasz za spełnienie tych samych warunków aktywności (pkt. 4) w kolejnych miesiącach, czyli od września 2018 r. do stycznia 2019 r. Wszystkie one będą widoczne na Twoim koncie w OK System. Karnet za aktywne korzystanie z konta we wrześniu wykorzystasz w listopadzie, za aktywność w październiku otrzymasz karnet do wykorzystania w grudniu itd.

Uwaga! Jeśli nie spełnisz warunków aktywności w sierpniu i nie otrzymasz karnetu za ten miesiąc, stracisz także prawo do nagrody w kolejnych miesiącach. Z kolei niespełnienie warunków w którymś z miesięcy wrzesień 2018 r. – styczeń 2019 r. nie skutkuje utratą prawa do ubiegania się o premię w pozostałych miesiącach.

O przyznaniu karnetu zostaniesz poinformowany w wiadomości e-mail najpóźniej 18. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wymaganych warunków. Pierwszy karnet otrzymasz w terminie do 20 września 2018 r. w formie wiadomości SMS, kolejne pojawią się na panelu użytkownika OK System do 25. dnia danego miesiąca.

Wartość karnetów jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas – czy warto?

Absolutną podstawą w kontekście otrzymania nagród w promocji jest otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Czy jego parametry są korzystne?

Konto Optymalne charakteryzuje się brakiem opłat za prowadzenie konta i korzystanie z karty, oferuje także bezprowizyjne wypłaty gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą). Niestety, za wypłatę z pozostałych maszyn w kraju bank pobierze prowizję 5 zł.

Kolejnym plusem oferty jest fakt, że wraz z kontem zyskujesz dostęp do aplikacji mobilnej GOmobile, do której można się logować za pomocą odcisku palca. Aplikacja przyda Ci się do spełnienia jednego z warunków aktywności w promocji (przelew). BGŻ BNP Paribas umożliwia swoim klientom korzystanie z elektronicznego portfela Masterpass, a także dokonywanie transakcji Blik oraz mobilnych płatności zbliżeniowych (Google Pay, a od niedawna również Apple Pay).

Nieco gorzej niż w poprzedniej edycji

Udział w kolejnej edycji promocji możemy śmiało polecić osobom, które dbają o formę (lub dopiero chciałyby o nią zadbać). Możliwość bezpłatnego korzystania z obiektów sportowych przez pół roku to nie lada gratka dla tych, którzy preferują aktywną formę spędzania czasu.

Z drugiej strony trochę szkoda, że w bieżącej edycji możesz zgarnąć jedynie 6 miesięcznych karnetów. Ostatnio do zyskania było ich aż 12, więc – jak by na to nie patrzeć – wartość premii jest obecnie dwukrotnie niższa.

Jeśli jednak taka nagroda Ci odpowiada, to zalecamy pośpiech. Jeśli nie – zawsze możesz otworzyć Konto Optymalne poza promocją i zyskać premię za płatności Apple Pay. Wybór należy do Ciebie.

Krystian

Autor tekstu o promocji