Wróć

300 zł za otwarcie eKonta w mBanku + 250 zł w programie poleceń

43 komentarze / opinie
300 zł za otwarcie eKonta w mBanku + 250 zł w programie poleceń
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł premii gotówkowej + bon 50 zł do Biedronki
Po drodze Należy założyć ekonto w mBanku, wykazać się aktywnością na rachunku oraz polecać rachunek znajomym.
Tak atrakcyjnej promocji nie było od dawna. Na nowych klientów mBanku czeka szczodra pula nagród: premia pieniężna w wysokości 100 zł, bon zakupowy o wartości 50 zł do sklepów Biedronka oraz 250 zł za skuteczne rekomendowanie eKonta. Ponadto uczestnik najnowszej akcji może skorzystać z równoległej oferty specjalnej, w której nagrodą jest kolejne 150 zł w gotówce. Sprawdźmy zatem, jak możemy zgarnąć nawet 550 zł nagrody.

Rekordowa kumulacja promocji!

mBank - we wspólnej akcji z firmą Rankomat - właśnie odpalił ofertę specjalną powiązaną ze swoim flagowym rachunkiem osobistym, czyli eKontem. Za otwarcie rachunku w akcji promocyjnej „Twoje konto z Bonusem i Premią” i spełnienie banalnie prostego warunku aktywności możesz zdobyć jednocześnie: 100 zł premii pieniężnej oraz 50 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Co więcej - jeszcze zanim wywiążesz się z warunków akcji "Twoje Konto z Bonusem i Premią", możesz zacząć polecać eKonto swoim znajomym i w ten sposób zarobić kolejne 250 zł.

Sumując wyżej wspomniane nagrody, otrzymamy aż 400 zł premii – to brzmi całkiem nieźle, jednak bank postanowił jeszcze bardziej podbić stawkę. W regulaminie promocji umieścił taki oto zapis

Uczestnik bez względu na udział w akcji promocyjnej „Twoje konto z Bonusem i Premią” ma prawo do skorzystania z dostępnych w tym samym okresie odrębnych promocji organizowanych przez bank, w tym również „eKonto z premią – IV edycja.

Oznacza to, że łącząc za sobą obie oferty, masz szansę, by otrzymać aż 550 zł – i to praktycznie bez większego wysiłku!

Kto może wziąć udział w promocji?

Zapewne nie zaskoczy Cię informacja, że z promocyjnej oferty "Twoje Konto z Bonusem i Premią" mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Jeśli więc jesteś osobą pełnoletnią, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie i miejsca zamieszkania na terytorium Polski ORAZ po 1 stycznia 2017 roku nie byłeś posiadaczem (ani współposiadaczem) jakiegokolwiek rachunku osobistego ani konta oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 prowadzonego przez mBank, możesz śmiało wziąć udział w najnowszej akcji.

Zgłoszenie do promocji jest możliwe do 31 marca 2019 roku.

Co trzeba zrobić, aby zarobić 150 zł?

Chcesz wiedzieć, jak zgarnąć premię gotówkową i bon do Biedronki, czyli w sumie zarobić 150 zł? Oto krótka instrukcja:

 1. Do 31 marca 2019 r. zarejestruj się w serwisie promocji. Podaj wymagane dane i zaakceptuj regulamin.
 2. Potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na adres e-mail, który podałeś w formularzu.
 3. Do 31 marca 2019 r. złóż wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową - wyłącznie poprzez profil uczestnika w serwisie promocji (serwis przekieruje Cię na stronę internetową mBanku). Pamiętaj, że adres e-mail podany we wniosku o konto musi być identyczny z tym, który podałeś na profilu uczestnika w serwisie promocji.
 4. Do dnia 15 kwietnia 2019 r. zawrzyj umowę o eKonto wraz z kartą (i nie rozwiązuj jej do dnia przekazania nagród, czyli do końca czerwca 2019 r.).
 5. Do 31 maja 2019 r. wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Organizator będzie honorował płatności kartą i Blikiem dokonane w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, a także przelewy inicjowane przez uczestnika (nie uwzględni jednak transakcji anulowanych).

I ostatnia podpowiedź - nawet jeśli złożysz większą liczbę wniosków o otwarcie eKonta, a następnie założysz kilka takich rachunków, będzie Ci przysługiwała tylko jedna premia (100 + 50 zł).

Formalności związane z przekazaniem nagrody

O przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony najpóźniej 24 czerwca 2019 r. w wiadomości e-mail. Zostaniesz w niej poproszony o wypełnienie formularza, w którym będziesz musiał podać swój numer PESEL oraz numer nowo otwartego rachunku. Uwaga! Na wypełnienie i wysłanie formularza za pośrednictwem strony promocji masz tylko 7 dni! Termin liczy się od dnia otrzymania e-maila z informacją o nagrodzie, Jeśli nie dopełnisz tej formalności, tym samym stracisz prawo do odebrania premii.

Bon zakupowy do sieci sklepów Biedronka zostanie przesłany drogą elektroniczną na Twój adres e-mail, natomiast premia pieniężna zostanie przelana na Twoje nowo otworzone konto. Obie nagrody - zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych - trafią do Ciebie najpóźniej do 30 czerwca 2019 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Poleć konto 5 osobom i zdobądź 250 zł

Jak już wspomnieliśmy, po podpisaniu umowy o eKonto możesz od razu wziąć udział w programie poleceń i powalczyć o kolejne profity. W tym celu musisz podczas rejestracji odebrać indywidualny kod polecający, który potem przekażesz swoim znajomym (kod znajdziesz w zakładce „Program Polecający" w serwisie promocji). Maksymalnie możesz zarekomendować konto 5 osobom.

Pamiętaj jednak, że tylko wtedy otrzymasz swoją nagrodę (czyli 50 zł za jedną rekomendację), jeśli zostaną spełnione dwa ważne warunki:

 • po pierwsze, Twój znajomy poda kod polecający podczas składania wniosku o eKonto, a następnie wywiąże się ze wszystkich opisanych powyżej warunków. Oznacza to, że musi złożyć wniosek o rachunek najpóźniej do końca marca, a następnie do 31 maja 2019 r. wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
 • po drugie – także Ty musisz wywiązać się z wymogów akcji. Mówiąc innymi słowy, jeśli nie spełnisz warunków uprawniających do otrzymania premii gotówkowej oraz bonu do Biedronki, stracisz również możliwość otrzymania premii za rekomendowanie rachunku.

Nagroda za wszystkie zakończone sukcesem rekomendacje zostanie wypłacona razem z premią gotówkową najpóźniej do 30 czerwca 2019 r.

A może masz ochotę na kolejne 150 zł?

Skoro bank dopuszcza możliwość łączenia promocji, grzechem byłoby nie skorzystać z tak dogodnej okazji. Tym bardziej że w równoległej akcji mBanku możesz zdobyć nie tylko 2 premie pieniężne (100 + 50 zł), lecz również promocyjne oprocentowanie na koncie do autooszczędzania w wysokości 2,5% do kwoty 20 tys. zł. I choć zdobycie tych nagród jest nieco trudniejsze, warto przyjrzeć się bliżej tej propozycji.

Akcję „eKonto z premią – IV edycja” opisaliśmy szczegółowo w tym miejscu. Natomiast poniżej rozpisaliśmy poszczególne kroki, które pozwolą Ci połączyć obie promocje i zgarnąć pełną pulę, czyli 550 zł.

Jak zarobić łącznie 550 zł - krok po kroku

Jeśli pragniesz zdobyć premie dostępne w ramach obu promocji, musisz dokładnie zaplanować wszystkie działania i pamiętać o wyznaczonych przez bank terminach. W naszej tabelce znajdziesz podpowiedź, co konkretnie musisz zrobić i w jakiej kolejności.

Nazwa czynności

Termin wykonania

Złóż internetowy wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową w promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" oraz o rachunek Moje cele.

Najpóźniej do 31 marca 2019 r.

Podpisz z bankiem umowę o nowe konto i kartę.

Najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2019 r.

Odbierz linka polecającego i poleć rachunek w promocji 5 znajomym.

Jak najszybciej po podpisaniu umowy, najpóźniej do 31 marca 2019 r.

Wpłać na eKonto osobiste jednorazowo min. 1000 zł.

W ciągu 7 dni od otwarcia eKonta osobistego w promocji „eKonto z premią – IV edycja”

Wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych

Jeżeli zakładałeś konto:

 • w lutym → najpóźniej do 31 marca 2019 r.;
 • w marcu → od 1 do 30 kwietnia 2019 r.

(ze względu na wymogi stawiane w promocji „eKonto z premią – IV edycja)

Zapewnij kolejny wpływ na eKonto osobiste w wysokości min. 1000 zł.

Jeżeli zakładałeś konto:

 • w lutym → od 1 do 30 kwietnia 2019 r.;
 • w marcu → od 1 maja 31 maja 2019 r.

(ze względu na wymogi stawiane w promocji „eKonto z premią – IV edycja)

Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych

Jeżeli zakładałeś konto:

 • w lutym → od 1 do 30 kwietnia 2019 r.;
 • w marcu → od 1 do 31 maja 2019 r.

(ze względu na wymogi stawiane w promocji „eKonto z premią – IV edycja)

Wpisz w formularzu rejestracyjnym promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią" numer PESEL oraz numer nowo otwartego rachunku.

W ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości o przyznaniu nagród w promocji Twoje Konto z Bonusem i Premią".

Uwaga! Premie związane z promocją „eKonto z premią” zostaną naliczone przez bank automatycznie – aby je otrzymać, nie musisz nic robić.

Jeśli chcesz zgarnąć pełną pulę, to we wniosku o konto zaznacz chęć otwarcia rachunku regularnego oszczędzania Moje cele. Tak, jak pokazujemy na poniższym obrazku:

Rachunek regularnego oszczędzania Moje cele

Czy warto założyć eKonto w mBanku?

Warto w tym miejscu uchylić rąbka tajemnicy i wyjaśnić kulisy tak nietypowej hojności banku. 18 lutego 2019 r. mBank wprowadził do swojej oferty nową wersję eKonta i natychmiast zaczął aktywnie promować odświeżony rachunek. Poniżej przedstawiamy jego najważniejsze parametry.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta – bezwarunkowo;
 • 7 zł za korzystanie z karty debetowej, ale opłaty tej unikniesz, jeżeli wykonasz kartą przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu – obojętnie, na jaką kwotę;
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych dla kwot od 100 zł (poniżej tej kwoty zapłacisz 1,30 zł prowizji);
 • 0 zł za przelewy standardowe;
 • 5 zł za przelewy ekspresowe;
 • 0 zł za zlecenie stałe;
 • 0 zł za wpłacanie gotówki poprzez wpłatomaty własne mBanku, Planet Cash i Cashline, 0,2% min. 2 zł za wpłatomaty Euronetu.

Trzeba przyznać, że odświeżona oferta mBanku prezentuje się całkiem atrakcyjnie; zakładając eKonto, możesz zyskać bardzo tani i łatwy w codziennym "bankowaniu" rachunek. Z analizą eKonta osobistego zapoznasz się tutaj.

Komentarz redakcji

Naszym zdaniem, najnowsza promocja mBanku ma spory potencjał, aby zainteresować nowych klientów. 150 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków to okazja, którą zdecydowanie warto rozpatrzyć (tym bardziej że zdobycie pełnej premii sprowadza się do wykonania zaledwie 5 transakcji bezgotówkowych - mogą być to przelewy lub płatności kartą bądź Blikiem).

Przystępując do promocji, zyskasz także szansę na zdobycie dodatkowych bonusów za skuteczną rekomendację rachunku, a także będziesz mógł skorzystać z równoległej oferty. Dodatkowo otrzymasz nowoczesne i funkcjonalne konto i ciekawą ofertę oszczędnościową.

Kumulacje promocji, w których można zdobyć tak wiele tak niskim kosztem, nie zdarzają się często. Słowem – jeśli chcesz bez wysiłku zarobić 550 zł – rozważ swój udział w najnowszej akcji i połącz ją z pozostałymi propozycjami.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(43)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
E
earthalign
Gość

Dzień dobry czy to musi być jeden przelew o wartości 1000 zl w pierwszym tygodniu, czy mogą byc 2 o wartosci 500zl?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@earthalign

Powinien to być jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Dzień dobry!
W ostatnim punkcie tabeli "kroków do wykonania" jest napisane "Wpisz w formularzu rejestracyjnym promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią" numer PESEL oraz numer nowo otwartego rachunku.".
Gdzie mogę znaleźć ten formularz rejestracyjny?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Adam

Link do formularza znajdziesz w mailu od organizatora z informacją o przyznaniu premii.

Odpowiedz

A
aster
Gość

Dzień dobry, przed chwilą kurier przywiózł umowę do podpisania, i po chwili dostałem sms że konto już jest aktywne, żeby spełnić wszystkie warunki do wypłaty premii muszę:

1.wpłacić do 09.04 1000zł (7 dni) i do końca maja 5 płatności kartą ?

2.w czerwcu wpłacić 100zł i do końca czerwca 5 płatności kartą ?

Dobrze myślę czy coś pokręciłem

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@aster

Zgadza się, tylko wpływ w czerwcu powinien wynosić 1000 zł, a nie 100 zł .

Odpowiedz

A
abrakadabra
Gość

Dzień dobry, przed chwilą kurier przywiózł umowę do podpisania, zakładając że konto stanie się aktywne 04.04.2019r. to żeby spełnić wszystkie warunki do wypłaty premii muszę:

1.wpłacić do 10.04 1000zł (7 dni) i do końca maja 5 płatności kartą ?

2.w czerwcu wpłacić 100zł i do końca czerwca 5 płatności kartą ?
Dobrze myślę czy coś pokręciłem

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@abrakadabra

Zgadza się, tylko wpływ w czerwcu powinien wynosić 1000 zł, a nie 100 zł :)

Odpowiedz

A
aford
Gość

czy trzeba zaznaczać przy zakładaniu konta wszystkie zgody (marketingowe od mbanku, axa, mokazje)??

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@aford

Nie dopatrzyliśmy się takich wymogów przy tej promocji.

Odpowiedz

D
Damian Pulczyński
Gość

Czy przelew na telefon (BLIK) również jest liczony jako transakcja bezgotówkowa w ramach promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Damian Pulczyński

Naszym zdaniem - nie. Według regulaminu transakcja bezgotówkowa powinna dotyczyć zakupu w sklepie stacjonarnym lub internetowym, zatem przelew Blik nie spełnia tego warunku.

Odpowiedz

A
americanstyle
Gość

Po założeniu konta z czego lepiej skorzystać do polecania konta innym: z linka polecjącego czy PolecamBank 1/2019 ? Czy da się to połączyć dla jednej osoby/potencjalnego podpisującego ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@americanstyle

Ciekawe pytanie. Jeśli chcesz działać jako osoba polecająca konta, to możesz to zrobić zarówno w tej promocji, jak i w PolecamBank, ale niezależnie - czyli 5 osobom w ramach promocji i kolejnym 5 osobom w ramach PolecamBank.

Odpowiedz

D
Damian Musiałowicz
Gość

Witam . Czy żeby dostać obie premie czyli 150 zł w gotówce i drugie 100 zł w gotówce i 50 w bonie musi ktoś przyjąć ling polecający ? I czy na konto moje cele muszą wpłynąć jakieś pieniądze ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Damian Musiałowicz

Aby otrzymać premie, wystarczy spełnić główne warunki ich przyznania - program poleceń działa tu niezależnie i te premie nie zależą od tego, czy osoba polecona przyjmie Twój link polecenia. Co do rachunku Moje Cele, to bank nie wskazuje, aby trzeba było go zasilać, jednak jeśli chcesz otrzymać 2,5% na tym koncie, to warto wpłacić tam jakieś środki.

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość

Założyłem konto z linku podanego w tabelce. Zaznaczyłem okienko "Moje Cele". Czy teraz wystarczy, że przez dwa kolejne miesiące od podpisania umowy (kwiecień, maj) wpłacę na konto 1000 zł w Kwietniu i 1000 zł w Maju oraz w obu miesiącach wykonam 5 transakcji kartą a otrzymam bonus o łącznej wartości 300 zł?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Mateusz

Jest jeszcze konieczność zapewnienia tzw. "szybkiego wpływu" (zgodnie z promocją "eKonto z premią IV) w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta osobistego - brak tego warunki uniemożliwi Ci otrzymanie 150 zł premii od mBanku. Jeśli założyłeś już eKonto, masz na to bardzo mało czasu.

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość
@najlepszekonto.pl

Wysłałem dopiero wniosek. Dostałem sms, że kurier się ze mną skontaktuje w celu dostarczenia umowy. Czy ten czas już mi leci, czy dopiero po podpisaniu umowy mam 7 dni?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Mateusz

Szybki wpływ powinien nastąpić w ciągu 7 dni od otwarcia konta, zatem jest jeszcze czas :)

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość
@najlepszekonto.pl

Później tylko 5 transakcji, kolejny wpływ w Maju i kolejne 5 transakcji i warunki spełnione? Dobrze to rozumiem? Wolę się zawsze upewnić, niż później żałować, że nie spełniłem jakiegoś prostego warunku.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Mateusz

Tak, Twoje rozumowanie jest poprawne. Zawsze lepiej się upewnić :)

Odpowiedz

D
Dawid Jania
Gość

Czy zakładając konto z mojego linka polecającego osoba, która zakłada konto powinna rejestrować się z linku wygenerowanego z mojego konta czy z linku z tej strony?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Dawid Jania

Zgodnie z regulaminem Ty - jako polecający - generujesz link polecenia w serwisie promocji i podajesz go znajomemu (poleconemu). Twój znajomy powinien z otrzymanego przez Ciebie linka zarejestrować się w promocji i założyć eKonto.

Odpowiedz

D
Dawid Jania
Gość
@najlepszekonto.pl

Dziękuje za odpowiedź, dopytam jeszcze czy zakładając konto z mojego linku, osoba zakładająca będzie miała możliwość uzyskania maksymalnej premii w wysokości 550zł lub bez poleceń 300zł ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Dawid Jania

Dokładnie tak - osoba polecona przez Ciebie będzie mogła uzyskać nagrody zarówno w tej promocji (100 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki + ewentualne 250 zł za polecenia), jak i w promocji mBanku (150 zł w gotówce).

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Czy punkty handlowo-usługowe jeśli chodzi o płatności Blikiem zaliczają się do np. Allegro? Czy musza być to jakieś sklepy stacjonarne bądź markety? Dziękuje :)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Dawid

Regulamin wymaga wykonania do 31 maja 2019 r. przynajmniej pięciu transakcji bezgotówkowych. Dalej jest podana taka ich definicja:

przez transakcje bezgotówkowe rozumie się bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez Internet, w tym przelewy inicjowane przez Uczestnika oraz płatności BLIK, zaksięgowane przez Bank na eKoncie

Wynika z tego, że transakcje Blikiem są OK, że można też płacić za zakupy internetowe.

Odpowiedz

P
paweł
Gość

Posiadam konto firmowe w mbanku czy się kwalifikuję?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@paweł

Tak. Jak najbardziej :-))

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Czy osoby,które otworzyły konto z linku polecającego mogą również wziąć udział w całości promocji z 550 zł?
Czy wpłacone min. 1000 zł jako warunek spełnienia promocji musi przebywać na koncie mbanku do końca promocji czy można wypłacić/przelać te pieniądze na rachunek w innym banku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Karol

1. Tak - osoby, które otworzą konto z linku polecającego (wygenerowanego przez osobę, która bierze udział w tej promocji) także biorą udział w opisywanej promocji i mogą zgarnąć pełną pulę.
2. Pieniądze można przelać na rachunek w innym banku w dowolnym momencie po zaksięgowaniu wpływu 1000 zł na koncie.

Odpowiedz

P
Pax
Gość

Czy można zastrzec kartę po jej otrzymaniu i realizować warunki płacąc Blikiem?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Pax

Odradzamy zastrzeganie karty. Co prawda nie jest to równoznaczne z wypowiedzeniem czy rozwiązaniem umowy, czego zabrania regulamin, ale może wzbudzić "podejrzenia" banku. Karta będzie darmowa po wykonaniu nią choćby jednej transakcji w miesiącu, więc dla świętego spokoju chyba lepiej ją posiadać do momentu wypłaty premii.

Odpowiedz

N
Nicolas Masquerade
Gość

Czy jeżeli nie zaznaczyłem we wniosku „Moje Cele” mogę to zrobić u kuriera, lub po otworzeniu już konta założyć taki rachunek internetowo i będzie się wciąż kwalifikowało do promocji? Lub ewentualnie, czy mogę założyć drugi promocyjny wniosek a pierwszego zwyczajnie nie podpisać u kuriera? Chodzi oczywiście o otrzymanie tych drugich 150zł wynikających z aktywności (wpływ 1000zł i 5 przelewów przez dwa miesiące) Bardzo bym prosił o odp, bo pewnie kurier pojawi się w ciągu 1-2 dni.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Nicolas Masquerade

W regulaminie, w części "Jakie są warunki uczestnictwa w Promocji?" czytamy w pkt. 5:

Przy otworzeniu eKonta promocyjnego uruchomisz produkt Moje cele.

I teraz tak - może to oznaczać, że rachunek Moje cele jest konieczny tylko po to, aby bank mógł naliczyć 2,5% do 20 000 zł (opcja logiczna). Z drugiej strony może to też być haczyk - nie ma Moje cele, nie ma premii 150 zł. Spróbujemy się dowiedzieć, która z tych opcji jest prawdziwa, ale zdajemy sobie sprawę, że w Twoim przypadku czas gra rolę.

Jeśli chcesz mieć pewność, że premia Cię nie ominie, to wycofaj wniosek o rachunek. Nie czekałbym z tym na kuriera. Wcześniej próbowałbym zadzwonić na infolinię mBanku i prosić o anulowanie złożonego wniosku.

Odpowiedz

N
Nicolas Masquerade
Gość
@najlepszekonto.pl

Dziękuję serdecznie za odp.

Przed napisaniem tutaj dzwoniłem, ale zostałem poinformowany o braku możliwości anulowania (sami nie wiedzieli czemu i sugerowali nie podpisywanie) a tym bradziej modyfikacji.

Spróbuje dokonać zmiany przy kurierze (jeżeli będzie takie pole), lub już po założeniu konta, uruchomię na nim niezwłocznie „Moje cele”, wolę nie ryzykować z podpisywaniem drugiego wniosku, bo jeszcze wyłączą mnie z obu promocji.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Nicolas Masquerade

Pewnie już zlecili wysyłkę kurierem, bo dosyć sprawnie z tym działają. Jak będziesz miał czas to napisz, jak sprawa się dalej potoczyła.

Odpowiedz

N
Nicolas Masquerade
Gość
@najlepszekonto.pl

Oczywiście, pzd.

Odpowiedz

N
Nicolas Masquerade
Gość
@najlepszekonto.pl

Umowa podpisana, w dokumentach nie dało się już nic zrobić, ale po zalogowaniu uruchomiłem „moje cele” zobaczymy, czy będzie to miało pozytywny skutek. Ostatecznie dowiemy się w kwietniu.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Nicolas Masquerade

Jakby co, to można próbować reklamować, ale trzymamy kciuki, aby nie było takiej konieczności :)

Odpowiedz

G
Grażka
Gość

Czy pełnomocnik do rachunku mBanku może skorzystać z promocji ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Grażka

Zapisy regulaminu wskazują, że nie ma przeciwwskazań, by pełnomocnik mógł skorzystać z promocji.
Paragraf 3, punkt 3B stanowi:

są nowymi klientami Banku, tj. począwszy od 01.01.2017 r. nie byli lub nadal nie są posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego przez Bank lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.


Wyraźnie jest mowa o posiadaczach i współposiadaczach rachunków.
Naszą interpretację potwierdziliśmy w mBanku

Odpowiedz