Wróć

Skorzystaj z karty kredytowej Citi Simplicity z RRSO 0% i uwolnij swój świat od długu

2 komentarze / opinie
Skorzystaj z karty kredytowej Citi Simplicity z RRSO 0% i uwolnij swój świat od długu
Czas trwania
Cel (zysk) 0% RRSO.
Po drodze Musisz jedynie wyrobić kartę Citi Simplicity, a Citibank pożyczy Ci pieniądze na spłatę zadłużenia w innych bankach (maksymalnie 10 000 zł).
W tej promocji nie zdobędziesz nagrody w formie premii, bonu lub moneybacku. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity, otrzymasz środki na spłatę zadłużenia w innym banku z RRSO na poziomie 0%. Tym samym będziesz mógł się pozbyć długu, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Ważna wiadomość - oferta obowiązuje do 21 maja 2019 r. Będziesz mógł z niej skorzystać, jeśli posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i od 1 czerwca 2015 r. nie byłeś posiadaczem głównej karty kredytowej w Citi Handlowym. Musisz także posiadać zadłużenie poza Citibankiem, które będzie widoczne w Biurze Informacji Kredytowej w momencie wnioskowania o kartę kredytową.

Pamiętaj także, że aby móc otrzymać kartę kredytową Citibanku, będziesz musiał spełnić określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące. Natomiast osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą udowodnić, że firma istnieje minimum 2 lata, a osiągany dochód netto to minimum 2 500 zł miesięcznie.

Dla formalności dodajmy również, że z najnowszej akcji wyłączone są osoby zawodowo związane z Citibankiem, obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz osoby ze statusem dewizowym nierezydenta.

Lista warunków

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz za darmo spłacić pożyczkę w innym banku, musisz dodatkowo spełnić następujące warunki:

  1. Wypełnij formularz na specjalnej stronie banku, podając w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i PESEL oraz zaakceptuj regulamin promocji.
  2. Przed zawarciem umowy o kartę Citi Simplicity dostarcz czytelny i aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody, zgodny z listą wymaganych przez bank dokumentów dochodowych dla poszczególnych form uzyskiwania dochodów. Wykaz dokumentów, które powinieneś dostarczyć, zależnie od Twojego źródła dochodów (np. umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura/renta), znajdziesz w załączniku do regulaminu.
  3. Przy zawieraniu umowy o kartę kredytową Citi Simplicity złóż także dyspozycję wypłaty środków z limitu karty rozkładaną na raty w ramach planu spłat ratalnych Komfort. Wypłata powinna być w formie przelewu. Maksymalna kwota, jaką możesz rozłożyć na 12 miesięcy, to 10 000 zł.
  4. Podczas składania wniosku o kartę wyraź zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi Twojego wniosku o kartę kredytową, ale i w celu przesyłania Ci i prezentowania przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, także po zakończeniu umowy o kartę kredytową.

W jaki sposób możesz uwolnić się od zadłużenia?

Twoja droga do świata bez długu sprowadza się do wykonania 3 kroków:

  1. Wypełnij formularz . Doradca Citibanku oddzwoni do Ciebie i pomoże wypełnić wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.
  2. Podczas rozmowy z doradcą podaj kwotę Twojego zadłużenia, które chcesz spłacić i numer konta, na które Citibank przeleje pieniądze.
  3. W ciągu 2 dni roboczych od dnia otwarcia karty kredytowej środki z limitu karty zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto. Będziesz z nich mógł samodzielnie spłacić swoje zadłużenie w innych bankach.

Citibank dokonał obliczeń dla reprezentatywnego przykładu. Zgodnie z nimi spłata zadłużenia w wysokości 7 500 zł oznacza, że zapłacisz 12 rat po 625 zł każda (czyli de facto oddasz sam kapitał bez odsetek).

Nagroda to brak kosztów

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki, bank obejmie wspomniane polecenie przelewu preferencyjnymi warunkami. Oprocentowanie planu spłat ratalnych Komfort wyniesie 0%. Citibank nie pobierze też prowizji za otwarcie tegoż planu i jego miesięczną obsługę przez cały okres spłaty.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank nie pobiera opłaty rocznej za kartę kredytową Citi Simplicity, a także opłat za powiadomienia sms. Dzięki usłudze CitiAlerts zawsze wiesz, jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia, a korzystając z Google Pay, czyli karty w telefonie, możesz wygodnie płacić zbliżeniowo i online.

Kartę kredytową Citi Simplicity szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.

Warto wiedzieć, że z kartą kredytową Citi Simplicity związanych jest bardzo wiele promocji. Jeśli uważasz, że opisywana akcja Cię nie interesuje, to zastanów się mimo wszystko nad wnioskowaniem o kartę Citi Simplicity w ramach innej akcji. Do zdobycia jest m.in. 400 zł na zakupy na Allegro.pl czy smartfon OPPO AX7. Więcej informacji o tych akcjach znajdziesz w osobnym tekście.

Ponadto z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz dostęp do programu Citi Specials, oferującego atrakcyjne rabaty u ponad 300 partnerów banku oraz możliwość zbierania punktów za transakcje i ich wymianę na nagrody. Możesz też uczestniczyć w loterii, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród oraz w programie poleceń.

Świat bez długu – brzmi nieźle

Trzeba przyznać, że najnowsza promocja Citibanku ma dość nietypowy charakter. Bank przygotował ofertę adresowaną wyłącznie do tych klientów, którzy chcą spłacić kredyt w innym banku, lecz nie mają na to środków. Jeżeli więc szukasz darmowej pożyczki konsolidującej, warto byś przyjrzał się bliżej tej propozycji. Weź przy tym pod uwagę fakt, że regulamin promocji nie mówi nic o okresie, przez który musisz używać karty. Po roku, po spłacie pożyczonych Ci przez Citibank pieniędzy, będziesz mógł z niej zrezygnować, gdybyś uznał, że nie jest dla Ciebie odpowiednia.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mikołaj
Gość

Czy długi muszą być w jakiś sposób udokumentowane czy wystarczy deklaracja, że chce pożyczyć określoną kwotę?

Planuję z tej promocji zrobić sobie darmową pożyczkę.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Mikołaj

Regulamin nie nakłada obowiązku udokumentowania posiadania zadłużenia w innym banku przez wnioskującego o kartę. Jest w nim jednak zapis, że dług musi być widoczny w Biurze Informacji Kredytowej. Każdy bank tam zagląda rozpatrując wniosek o jakikolwiek produkt kredytowy, by ocenić zdolność i wiarygodność kredytową klienta.
Tak więc nie da się wykorzystać tej oferty jako formy bezpłatnej pożyczki

Odpowiedz