Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Allegro za Konto dla Młodych lub 100 zł za Konto Dziecka w PKO BP.

100 zł do Empik.com w wakacyjnej promocji aplikacji IKO banku PKO BP

6 komentarzy / opinii
100 zł do Empik.com w wakacyjnej promocji aplikacji IKO banku PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Empik.com
Uczestnik Klient banku PKO BP, który dotąd nie korzystał z aplikacji IKO.
Po drodze Warunkiem zdobycia nagrody jest wykonanie 2 transakcji Blikiem na łączną sumę min. 30 zł oraz zalogowanie się raz do aplikacji IKO.
Wystarczy, że wykonasz 2 transakcje Blikiem, korzystając z aplikacji mobilnej IKO, a otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com. Musisz jednak działać szybko, bo do zdobycia jest jedynie 580 nagród.

Zaczęły się wakacje, więc czas na miłe i przyjemne promocje, w których niewiele trzeba się wysilić, by zdobyć nagrodę. Najnowsza propozycja PKO BP idealnie spełnia te warunki.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja „Wakacje z IKO II” ma trwać do 31 lipca 2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, bo bank rozda tylko 580 nagród. W promocji mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadacze rachunków osobistych w PKO BP (konto Inteligo nie spełnia warunków regulaminu) posiadający adres zamieszkania na terenie Polski, którzy dotąd nie zarejestrowali w systemie banku aplikacji mobilnej IKO.

W regulaminie promocji bank nie określił, jakie konkretnie konto trzeba posiadać, by zawalczyć o nagrodę. Jest tylko zapis, że może to być rachunek indywidualny lub wspólny.

Niestety regulamin uniemożliwia szybkie nawiązanie współpracy z PKO BP, by móc wziąć udział w tej akcji. Znajduje się w nim bowiem zapis, że w promocji mogą uczestniczyć klienci banku, którzy otworzyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP przed 29 czerwca 2021 r.

Zapłać Blikiem, zgarnij premię

Zadanie, jakie bank postawił przed uczestnikami akcji, jest banalnie proste:

Start
 • Krok 1

  Do 31 lipca 2021 r.

  • wypełnij formularz przystąpienia do promocji i wyślij go;
  • zweryfikuj w bankowości internetowej iPKO, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) drogą telefoniczną oraz w formie sms-ów i korespondencji e-mail, a także czy w iPKO figurują Twoje poprawne dane osobowe, tj. dokument tożsamości, adres e-mail i tradycyjny.
 • Krok 2

  Także do 31 lipca 2021 r.:

  • pobierz, aktywuj i zaloguj się pierwszy raz do aplikacji mobilnej IKO banku PKO BP
  • wykonaj przynajmniej 2 transakcje Blikiem (z wyjątkiem przelewów na telefon oraz wypłat z bankomatów i wpłat) na łączną kwotę min. 30 zł;
 • Informacja

  Do momentu otrzymania nagrody musisz posiadać aktywną aplikację IKO i konto osobiste, nie możesz też odwołać udzielonych zgód marketingowych.

 • Premia

  Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com otrzymasz w powiadomieniu PUSH w aplikacji mobilnej IKO lub na adres e-mail do 20 sierpnia 2021 r

Mission complete!

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Nagrody będą przyznawane według kolejności spełnienia przez uczestników akcji wszystkich warunków jej regulaminu. Voucher możesz wykorzystać do 16 grudnia 2021 r. zgodnie z zasadami obowiązującymi na Empik.com.

Premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

2 transakcje Blikiem i nagroda będzie Twoja

Bardzo proste zasady i szybko przekazana nagroda – takie akcje lubimy najbardziej, stawiamy więc „plus” dla PKO BP za ten pomysł. Płatności Blikiem z pewnością nie sprawią Ci kłopotów. Chyba trudniej będzie zdecydować, na co wydać 100 zł na Empik.com. Ruszaj do działania, bo, jak wspomnieliśmy, premię otrzyma tylko 580 osób, które jako pierwsze spełnią warunki aktywności.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Piotr
Gość

Regulamin mówi że aplikacja IKO nie mogła być zainstalowana w dniu 28.06. Moim zdaniem mogę brać udział w promocji jeśli miałem ją zainstaliwaną wcześniej i odinstalowałem przed 28.06. Jak sądzicie?

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Piotr

Nic nie ryzykujesz, ale moim zdaniem może nie przejść.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@bankowicz

"Uczestnik Promocji – osobę fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, mającą adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, nieposiadającą zarejestrowanych Aplikacji mobilnych IKO w systemach Banku na dzień 28.06.2021 r., która w dniu wydania Nagrody będzie posiadaczem Konta wraz z aktywną Aplikacją mobilną IKO na telefonie, a także działa jako konsument w rozumieniu art. 221 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny."

Dlaczego? Przecież jasno piszą o zarejestrowanej aplikacji na konkretny dzień.

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Piotr

Piszą, ale im raczej zależy, aby to była aplikacja raz zainstalowana, a nie na klientach, którzy kiedyś mieli, zrezygnowali, a teraz znowu instalują :)

Patrząc tylko na definicję, masz rację i może to być podstawa do ewentualnej reklamacji.

Odpowiedz

W
Weronika
Gość

W maju skorzystałam z promocji 150 zł i 100 zł dla dziecka. Czy mogę brać udział?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Weronika

Możesz, jeśli wcześniej nie aktywowałaś aplikacji IKO.

Odpowiedz