Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 300 zł do Allegro (2 x 150 zł) za PKO Konto Dziecka w PKO BP.

20 zł premii za 3 płatności zbliżeniowe telefonem w PKO BP i Inteligo

Publikacja:
20 zł premii za 3 płatności zbliżeniowe telefonem w PKO BP i Inteligo
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł premii za płatności zbliżeniowe telefonem
Po drodze Wystarczy posiadać aktywną zgodę na marketing banku i wykonać min. 3 płatności zbliżeniowe telefonem na dowolną kwotę.
Z okazji Dnia Płatności Bezgotówkowych PKO BP uruchomił prostą promocję dla użytkowników aplikacji IKO. Osoby, które za pomocą tej platformy wykonają 3 płatności zbliżeniowe telefonem na dowolną kwotę, otrzymają bonus o wartości 20 zł. Z oferty można skorzystać do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli nagród.

Korzystając z okazji, jaką jest Dzień Płatności Bezgotówkowych, PKO BP postanowił zaktywizować swoich klientów i zachęcić ich do częstszego korzystania z aplikacji IKO. Jak to zwykle bywa w przypadku podobnych mini promocji, pula nagród jest limitowana i wynosi 295 000 zł (co oznacza, że szansę na zdobycie bonusu ma 14 750 uczestników). Jednak biorąc pod uwagę fakt, że z aplikacji IKO korzysta ponad 1 mln osób – nagrody mogą się rozejść wyjątkowo szybko. Jeżeli dojdzie do przedterminowego wygaszenia promocji, bank poinformuje o tym fakcie na swoich stronach internetowych: www.pkobp.pl oraz www.inteligo.pl.

Kto może wziąć udział w akcji „#WartoBezgotówkowo z IKO”?

Uczestnikiem promocji może zostać każda pełnoletnia osoba posiadająca rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP lub Inteligo, która w okresie ostatnich dwóch miesięcy (czyli od 18 sierpnia do 18 października 2017 r.) nie wykonała żadnej płatności zbliżeniowej za pośrednictwem aplikacji IKO i na dzień przystąpienia do promocji ma wyrażoną (lub wyrazi) zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (jak aktywować wymagane zgody, dowiesz się tutaj).

Co zrobić, aby otrzymać 20 zł?

Spełnienie warunków promocji nie powinno sprawić nikomu najmniejszych problemów. Aby otrzymać nagrodę, należy jedynie: wykonać 3 płatności zbliżeniowe telefonem na dowolną kwotę za pośrednictwem aplikacji IKO, do momentu wypłaty premii mieć aktywowane w aplikacji płatności zbliżeniowe i nie odwołać zgody na marketing banku.

Przekazanie nagrody

Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną gratyfikację. W zależności od tego, w którym miesiącu spełni warunki akcji, bank wypłaci mu premię w następującym terminie:

  • do 14 listopada – za spełnienie warunków w październiku;
  • do 14 grudnia - za spełnienie warunków w listopadzie;
  • do 14 stycznia - za spełnienie warunków w grudniu.

Nagroda – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie przekazana w formie przelewu na powiązany z aplikacją IKO rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w banku PKO BP.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

20 zł za płatności Blikiem w promocji „Dwudziestka z IKO”

Do 31 października 2017 r. użytkownicy aplikacji IKO mogą skorzystać z jeszcze jednej prostej promocji, w której nagrodą także jest 20 zł. Tym razem jednak akcja skierowana jest do osób, które do 29 września 2017 r. nie korzystały z kodów Blik w PKO BP. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji marketingowych oraz wykonać dwie operacje w aplikacji mobilnej IKO z użyciem kodu Blik na łączną kwotę min. 50 zł.

Promocję opisaliśmy w tym artykule.

Jak płacić zbliżeniowo telefonem za pomocą IKO?

Podstawowym warunkiem umożliwiającym otrzymanie premii jest posiadanie aktywnej aplikacji IKO oraz smartfona wyposażonego w system operacyjny Android w wersji 4.4 lub wyższej, a także opcję obsługi funkcji NFC. Konieczne będzie także posiadanie karty płatniczej Visa lub Mastercard wydanej przez PKO Bank Polski. Jeżeli nie korzystaliście dotąd z aplikacji mobilnej PKO BP, zachęcamy Was do obejrzenia tego filmiku:

Komentarz redakcji

Promocja PKO BP to doskonała okazja, aby w łatwy sposób zyskać dodatkowe 20 zł. Do tego celu potrzebny nam będzie jedynie smartfon z systemem Android oraz aktywną aplikacją IKO. Oprócz tego musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych oraz wykonać 3 płatności zbliżeniowe telefonem (obojętnie na jaką kwotę). I to w zasadzie byłyby już wszystkie warunki, którym musimy sprostać w tej promocji.

Należy przypuszczać, że ze względu na swoją prostotę akcja spotka się z dużym zainteresowaniem klientów. Przypominamy więc, że pula nagród jest ograniczona i promocja może skończyć się przed czasem.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos