Wróć

Sprzęt sportowy dla laureatów wielkanocnego konkursu banku PKO BP

2 komentarze / opinie
Sprzęt sportowy dla laureatów wielkanocnego konkursu banku PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Sprzęt sportowy
Uczestnik Osoba posiadająca profil na Facebooku lub Twitterze.
Po drodze Należy wykonać pisankę w barwach klubu Ekstraklasy, która zyska uznanie komisji konkursowej.
Zbliżają się Święta Wielkanocne, więc PKO BP przygotował okolicznościowy konkurs dla wszystkich chętnych, w szczególności dla kibiców piłkarskich. Zadanie sprowadza się do wykonania pisanki w barwach ulubionego klubu Ekstraklasy. Po raz kolejny jest więc okazja, by wykazać się kreatywnością. Do wygrania mniejsze i większe piłki oraz sprzęt sportowo-turystyczny.

Odkąd bank PKO BP został sponsorem piłkarskiej Ekstraklasy, mocno wykorzystuje wynikający z tego potencjał marketingowy. Organizuje specjalne promocje dla kibiców, oferuje im unikalną kartę płatniczą, a także przygotowuje liczne konkursy. Właśnie trwa kolejny pod krótkim i zwięzłym hasłem "Wielkanoc", w którym do zdobycia są repliki piłki adidas uniforia, mini piłeczki, mini bramki, lunchboxy i worki sportowe. Za chwilę przekonasz się, że zasady zabawy są bardzo proste, a na ich zrealizowanie masz czas do 31 marca 2021 r.

Kto może wziąć udział?

Choć organizatorem konkursu jest bank PKO BP, to nie musisz być jego klientem, by móc walczyć o nagrodę. Wystarczy, że jesteś osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadasz miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz profil na Facebooku lub Twitterze.

Co zrobić, by zdobyć nagrodę?

Musisz spełnić dwa warunki - zrealizować zadanie konkursowe i to w taki sposób, by wzbudzić uznanie komisji konkursowej. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Wykonaj własnoręcznie pisankę w barwach wybranego klubu PKO Bank Polski Ekstraklasy.

 • Krok 2

  Do 31 marca 2021 r. do 23:59 zamieść zdjęcie swojej pracy pod postem konkursowym na: Facebooku (@PKOBankPolskiGrajmyRazem) lub na Twitterze (@grajmy_razem).

 • Informacja

  Wyłonienia laureatów dokona w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia konkursu komisja konkursowa powołana przez organizatora. Informacja o zwycięzcach zostanie zamieszczona na profilu PKO BP w obu wspomnianych serwisach.

 • Premia

  Jeśli znajdziesz się w gronie zwycięzców, to zostaniesz poproszony w wiadomości prywatnej przesłanej na Facebooku lub Twitterze o przekazanie w ciągu 5 dni roboczych informacji niezbędnych do dokonania przez bank rozliczeń z urzędem skarbowym (nie musisz się nimi martwić) oraz przesłania nagrody. Zostaną one wysłane w ciągu 30 dni roboczych, licząc od daty otrzymania przez organizatora konkursu niezbędnych danych.

Mission complete!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją jego regulaminu. Mówi on, że musisz być wyłącznym autorem przesłanej pracy i posiadać do niej pełnię praw autorskich. Praca konkursowa nie może naruszać praw i dóbr osobistych osób trzecich.

Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, będzie to równoznaczne z faktem, że bank uzyska bezterminowe prawo posługiwania się zdjęciem Twojej pisanki w miejscach wymienionych w regulaminie konkursu.

Delikatne zadanie

W najnowszym konkursie zorganizowanym przez PKO BP trzeba się wykazać nie tylko kreatywnością, ale i zręcznością, zdolnościami manualnymi, bo jajko nie należy do przedmiotów, na których łatwo można dać upust fantazji twórczej. Wierzymy, że sprostasz zadaniu i Twoje dzieło znajdzie się wśród nagrodzonych. Trzymamy kciuki. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
V
Vader
Gość

Będzie można wybrać nagrode, czy bank będzie rozdzielał po swojemu?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Vader

Zapis regulaminu dotyczący nagrody brzmi dokładnie tak:

Nagroda – piłka replika adidas uniforia rozmiar 5, mini piłeczka PKO BP, mini bramka, lunchbox, worek sportowy

z kolei na profilu na Facebooku jest taki zapis:

do wygrania jest 16 zestawów z gadżetami: repliki piłki Adidas Uniforia, mini piłeczki, mini bramki, lunchboxy i worki sportowe!

Wskazuje to, że każdy laureat otrzyma identyczny pakiet nagród.

Odpowiedz