Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

50 zł do Allegro za ubezpieczenie dziecka w bankowości elektronicznej mBanku

Publikacja:
50 zł do Allegro za ubezpieczenie dziecka w bankowości elektronicznej mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do Allegro.
Uczestnik Posiadacz rachunku osobistego (także jako współwłaściciel) w mBanku.
Po drodze Należy wykupić ubezpieczenie NNW dla swojego dziecka/dzieci i nie odstąpić od niego w ciągu 30 dni.
Wykupując ubezpieczenie NNW dziecka w bankowości elektronicznej mBanku, nie tylko zatroszczysz się o bezpieczeństwo pociechy, ale i zyskasz 50 zł do Allegro. Tym samym połączysz przyjemne z pożytecznym, co z pewnością przyniesie Ci wiele satysfakcji.

Specjalne rabaty za wykupienie polisy ubezpieczeniowej w bankowości elektronicznej to już niemal standard, taka opcja oferowana jest przez bardzo wiele banków dla ich klientów. Coraz częściej pojawiają się też promocje związane z ubezpieczeniami, w których za objęcie ochroną domu/mieszkania, samochodu czy dziecka można zyskać premię gotówkową lub voucher zakupowy. Jedną z instytucji, które regularnie przygotowują tego typu akcje, jest mBank.

Trwająca do 22 września 2022 r. promocja "Witaj szkoło z ubezpieczeniem NNW dla dziecka" przynosi nagrodę w postaci 50 zł do wykorzystania na Allegro. Spójrzmy na warunki ubezpieczenia i działania niezbędne do zdobycia bonusu.

Ubezpieczenie NNW dziecka

Polisę możesz wykupić dla dziecka w wieku od roku do 20 lat. Do wyboru masz 3 warianty, w których zakres ochrony jest identyczny (pobyt w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby, odszkodowanie w razie złamania lub urazu albo oparzenia dziecka, pomoc assistance), ale wysokość ochrony uzależniona jest od wybranej opcji.

Więcej informacji o zakresie ochrony i zasadach wypłacania świadczeń znajdziesz na stronie banku.

Warunki uczestnictwa

We wspomnianej akcji mogą uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają w mBanku (także jako współposiadacz) rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN.

Być może nie współpracujesz jeszcze z mBankiem, ale zainteresował Cię pomysł ubezpieczenia dziecka z pomocą mBanku. Jesteś nawet w lepszej sytuacji niż obecni jego klienci, gdyż zakładając wybrane konto w promocji i realizując warunki aktywności, zdobędziesz atrakcyjną nagrodę dla siebie.

Jak zdobyć bon do Allegro?

Czas powiedzieć, co trzeba zrobić, by otrzymać 50 zł do Allegro. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Do 22 września 2022 r. złóż za pośrednictwem bankowości elektronicznej mBanku wniosek o ubezpieczenie NNW dla swojego dziecka.

 • Krok 2

  Spraw, by na Twoim koncie w ciągu 30 dni od zawnioskowania o ubezpieczenie były środki umożliwiające bankowi pobranie 1. i 2. składki.

 • Informacja

  Nie odstępuj od zawartej umowy ubezpieczenia przez 30 dni od daty jej podpisania. Jeśli to zrobisz, stracisz prawo do nagrody.

 • Premia

  E-kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro zostanie przesłany sms-em na numer telefonu, jaki podałeś mBankowi. Otrzymasz go w ciągu 30 dni od daty pobrania przez bank drugiej składki.

Mission complete!

Regulamin pozwala, byś wykupił dla jednego swojego dziecka dwie polisy, ale i tak otrzymasz tylko jedną nagrodę. Dwa vouchery możesz zgarnąć tylko wtedy, gdy ubezpieczysz dwoje dzieci.

Kod do Allegro będzie ważny przez 12 miesięcy od daty jego przekazania. O zasadach korzystania z kart podarunkowych na tym portalu pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Nagroda, jaką zgarniesz w tej promocji, jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Ubezpieczenie z nagrodą

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego z pewnością będziesz zachęcany w przedszkolu lub szkole, do której uczęszcza Twoja pociecha, do wykupienia dla niej ubezpieczenia. Zauważ, że zawierając tam polisę, nie zyskasz niczego poza ochroną dziecka. Podpisując umowę za pośrednictwem mBanku, zgarniesz dodatkowo 50 zł do Allegro.

Decyzja, którą opcję wybierzesz - jak zawsze - należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos