600 zł premii moneyback za VeloKonto w VeloBanku + 100 zł w Bezcennych Chwilach + 50 zł w programie poleceń + 8% dla oszczędności

Publikacja:
600 zł premii moneyback za VeloKonto w VeloBanku + 100 zł w Bezcennych Chwilach + 50 zł w programie poleceń + 8% dla oszczędności
Czas trwania
Cel (zysk) 750 zł: 50 zł w programie poleceń + 600 zł premii moneyback + 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile.
Uczestnik Osoby, które od 31 października 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w VeloBanku żadnego konta osobistego. Zastrzeżenie to dotyczy również posiadaczy Konta Proste Zasady Getin Banku.
Po drodze Należy otworzyć VeloKonto i aktywnie posługiwać się kartą i/lub Blikiem.
VeloBank – następca Getin Noble Bank S.A. – uruchomił swoją pierwszą promocję dla nowych klientów. Za otwarcie VeloKonta i aktywne korzystanie z karty lub Blika można w niej zyskać nawet 600 zł premii w postaci moneybacku. Premię możesz powiększyć o 50 zł uczestnicząc w programie poleceń oraz o równowartość 100 zł rejestrując kartę w Bezcennych Chwilach. Do tego otrzymasz wysoko oprocentowane Elastyczne Konto Oszczędnościowe oraz równie atrakcyjną VeloSkarbonkę.

W październiku Getin Bank został poddany przymusowej restrukturyzacji, a jego miejsce zajął VeloBank, który właśnie ujawnił szczegóły swojej oferty. Konto Proste Zasady zostało zastąpione przez VeloKonto, a bank odpalił pierwszą promocję nowego rachunku.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta w VeloBanku, możesz zyskać 10% zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu 6 kolejnych cykli rozliczeniowych (maks. do 100 zł za cykl, razem nawet 600 zł). Pod uwagę brane są transakcje kartą oraz Blikiem w punktach handlowo-usługowych (stacjonarnych i internetowych).

Promocja „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022” trwa do 31 marca 2023 r.

Trwa również 1. edycja programu poleceń pod hasłem "Doceniam Velo - polecam Velo", dzięki któremu nowi klienci mogą zdobyć dodatkowo 50 zł za otwarcie VeloKonta z kodem polecenia otrzymanym od znajomego.

Z kolei w trwającej do 17 maja 2023 r. akcji "Punkty na start" związanej z programem Mastercard Bezcenne Chwile można zgarnąć 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł. Trzeba się jednak spieszyć, bo w tej promocji jest ograniczona pula nagród.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do nowych klientów, tj. osób, które od 31 października 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w VeloBanku żadnego konta osobistego. Oznacza to, że jeśli jesteś posiadaczem Konta Proste Zasady otwartego w Getin Banku, którego następcą jest VeloBank, i chciałbyś teraz przekształcić je na nowy rachunek, nie będziesz mógł skorzystać z oferty.

Oprócz tego uczestnicy akcji muszą być pełnoletni, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać status rezydenta.

Jak zgarnąć premię?

Trzeba przyznać, że warunki stawiane przez organizatora nie są trudne do spełnienia. Aby otrzymywać premię moneyback, musisz wykonać następujące czynności:

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej do 31 marca 2023 r. zawnioskuj o VeloKonto (najlepiej to zrobić w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką). W tym celu zaznacz odpowiednią pozycję we wniosku:

  Zakładanie Elastycznego Konta Oszczędnościowego i VeloSkarbonki w VeloBanku

  Nie zapomnij o wyrażeniu zgód marketingowych oraz tej na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

 • Krok 2

  Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń (50 zł), to we wniosku o otwarcie VeloKonta wpisz kod polecenia otrzymany od znajomego. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: E591TN

 • Krok 3

  Aktywnie korzystaj z karty i/lub Blika podczas codziennych zakupów, a bank zwróci Ci 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych. Maksymalnie możesz zyskać 100 zł w ciągu jednego cyklu rozliczeniowego obejmującego okres 30 kolejnych dni kalendarzowych.

 • Krok 4

  Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Premia

  Bank wypłaci Ci nagrodę na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które zrobiłeś/aś w okresie trwania promocji.

  Maksymalnie możesz otrzymać 600 zł, po 100 zł w ciągu kolejnych 6 cykli rozliczeniowych.

Mission complete!

+ 50 zł w programie poleceń

Jak wspomnieliśmy, swój zysk możesz zwiększyć o 50 zł uczestnicząc w programie poleceń. Jego warunki są bardzo łatwe - wystarczy, że w trzech kolejnych miesiącach po otwarciu VeloKonta zapewnisz na nie jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł.

Jako klient VeloBanku będziesz mógł polecać jego produkty i zgarniać z tego tytułu kolejne premie.

+ równowartość 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Jeśli nie współpracowałeś dotąd z VeloBankiem i tym samym nie masz wydanej przez ten bank karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile, to masz szansę na zdobycie 8000 punktów powitalnych, które stanowią równowartość 100 zł.

O czym warto wiedzieć

VeloKonto i VeloSkarbonka muszą być otwarte w tej samej relacji właścicielskiej. Oznacza, że jeśli zdecydujesz się na indywidualne VeloKonto, musisz też założyć indywidualną VeloSkarbonkę. Natomiast jeśli otworzysz wspólny rachunek osobisty, również VeloSkarbonka musi być wspólna.

Warto w tym miejscu wyjaśnić, co bank rozumie przez "okres trwania promocji". W praktyce jest to 180 dni liczonych od momentu otwarcia albo otwarcia i aktywacji VeloKonta (np. w sytuacji, gdy konieczne było spotkanie z kurierem). Okres ten dzieli się na sześć 30-dniowych cykli rozliczeniowych, w których naliczany jest moneyback.

Bank definiuje „transakcje Blikiem" jako płatności przez Internet i płatności bezgotówkowe w terminalach, które umożliwiają taką operację. Natomiast "transakcją bezgotówkową" jest każda operacja wykonana kartą lub Blikiem – tak więc mogą być to również płatności telefonem, a także transakcje w sklepach internetowych.

Jeśli w okresie trwania promocji zamkniesz VeloKonto lub VeloSkarbonkę bądź też wypowiesz zgody marketingowe, nie otrzymasz nagrody.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

VeloKonto – garść przydatnych informacji

Rachunek jest bezwarunkowo darmowy w prowadzeniu. Korzystanie z karty kosztuje 7 zł / mies., jednak będziesz mógł uniknąć tej opłaty, wykonując w danym miesiącu 5 transakcji kartą lub Blikiem.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Ważne: Można zamówić 4 karty do konta za darmo.

Ciekawe produkty oszczędnościowe w pakiecie z Velokontem

VeloSkarbonka to atrakcyjnie oprocentowany rachunek do automatycznego oszczędzania. Zgromadzone na nim środki są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 100 000 euro.

Konto oszczędnościowe VeloSkarbonka

VeloBank
 • Oprocentowanie
  6,5%

 • Opłata za konto
  0 zł
 • Konto osobiste
  TAK

 • Konto oszczędnościowe
  NIE

Otwarcie VeloKonta pozwoli Ci uzyskać również promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

 • Oprocentowanie
  7% / 6,3%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł / do 300 tys. zł
 • Konto osobiste
  NIE
Oferta na nowe środki. Oprocentowanie 7% dotyczy nowych klientów zakładających EKO online.

Świetny pakiet: 750 zł premii i 8% na koncie oszczędnościowym

Obecnie niewiele banków oferuje premie moneyback i choćby tylko z tego powodu oferta VeloBanku jest warta rozważenia. Warunki udziału w akcji nie są skomplikowane, a bonus prezentuje się bardzo przyzwoicie (mało który bank oferuje aktualnie tak wysoką premię za korzystanie z ROR-u).

Do tego otwierając Velokonto w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym, upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu – otrzymasz wysokie odsetki od ulokowanych środków i nagrodę w formie zwrotu na konto. Pamiętaj jednak, że w tej promocji liczy się aktywność i systematyczność. Im więcej wydasz kartą, tym wyższa będzie Twoja premia, a pełny moneyback – czyli 600 zł – otrzymasz za aktywne korzystanie z karty i/lub Blika przez pół roku. Do tego 100 zł w Bezcennych Chwilach i 50 zł w programie, co w sumie daje nawet 750 zł premii!

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(87)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Karol
Gość

Do mnie właśnie zadzwonili z banku z informacją, że jak przekształcę konto Getin Proste Zasady w Velokonto, to również otrzymam wspomniane 10% moneybacku przez 6 miesięcy. To jako ciekawostka :)

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Karol

To ciekawe, bo jak zmieniałam typ konta w listopadzie, to w ogóle o tym nie było mowy. Może coś zmienili w podejściu, aby zachęcić klientów..

Odpowiedz

P
Polo
Gość

Czy założenie konta przez selfie bierze udział w promocji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Polo

Regulamin nie wymaga konkretnej formy otwarcia konta, więc tak.

Odpowiedz

P
Przemek
Gość

Właśnie założyłem konto, ale link z Waszego opisu naprowadza na otwarcie konta oszczędnościowego, przy którym nie ma wzmianki o tej promocji. Znalazłem odpowiednią stronę ale jedyna opcja założenia konta (z opisem promocji) to ta z wizytą kuriera. Bardzo pomieszane.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Przemek

Link z opisu daje możliwość wnioskowania zarówno o konto oszczędnościowe, jak i cały o pakiet (z kontem osobistym) – druga z opcji otwiera drzwi do skorzystania z promocji VeloKonta.

Odpowiedz

A
alejaja
Gość

Witam, czy jak założę konto przez selfie, to potem muszę się udać do banku?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@alejaja

Nie widzimy takiego wymogu. Podczas zakładania rachunku bank powinien Cię o tym poinformować, jeśli będzie taka konieczność.

Odpowiedz

S
Szymon
Gość

W który miejscu trzeba wpisać kod polecenia? Założyłem przez wasz link, ale nie było nigdzie opcji wpisania kodu polecenia.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Szymon

Zaznaczyłeś we wniosku, że z EKO zakładasz także konto osobiste?

Odpowiedz

A
alejaja
Gość

czy jak wpłacę blikiem kasę na bukmachera, to też dostanę zwrot?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@alejaja

Nie ma wyłączeń niby.. Spróbuj raz i zobacz, czy dostaniesz zwrot.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy da się zarejestrować w programie Bezcenne Chwile kartę wirtualną?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Michał

Na stronie programu możesz sprawdzić, czy kartę się da podpiąć - wystarczy wpisać część jej numeru. Ale szczerze, to nie spotkałem się z tym, by można było zarejestrować wirtualną.

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość

Czy muszę iść do banku potwierdzić swoją tożsamość ? W niektórych promocjach było to wymagane

Dziękuję

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Mateusz

Nie, wizyta w banku nie jest konieczna. W opcji z wnioskiem internetowym tożsamość weryfikuje kurier przy okazji dostarczenia umowy do podpisu.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość

Założyłam konto w lutym, czy zwroty zaczną się liczyć od marca? I czy zwrot następuje natychmiast czy na koniec każdego miesiąca?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kasia

180-dniowy okres promocji liczony jest od dnia otwarcia konta. Zwrot wypłacany jest w ciągu 2 dni od zaksięgowania danej transakcji.

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość

Czy można zrobić przelew blikiem na telefon do innej osoby i będzie to zaliczone do zwrotu za płatności

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Dariusz

Przelew to przelew, a transakcja Blikiem to transakcja Blikiem. Nie przejdzie.

Odpowiedz

E
Ewa
Gość

Ilu klientów miał Velo 31.10.2022 i ilu chce pozyskać dzięki opisanej promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Ewa

Nie ma dokładnych liczb na ten temat, sam VeloBank także nie ujawnia swoich celów marketingowych.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

A czy mogę skorzystać z promocji jeśli mam aktualnie lokatę w VeloBank ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kamil

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Zawarta w regulaminie ich definicja wygląda tak:

Jesteś nowym klientem / nową klientką, jeśli nie miałeś/aś konta osobistego od 31.10.2022 r. do dnia, w którym przystąpisz do promocji.

Wynika z tego, że przeszkodą w przystąpieniu do promocji jest tylko posiadanie w VeloBanku po wskazanej dacie konta osobistego.

Odpowiedz

M
Magdalena
Gość

Chciałam skorzystać z promocji 600 zł 8% na EKO, ale czekam aż zamknie się obecne konto oszczędnościowe. Czy w takim przypadku jeśli promocja na 8% będzie nadal aktualna, to mogę nie wpłacić pieniędzy na konto EKO i zrobić to np za 2 miesiące?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Magdalena

8% na EKO nalicza się od wpłaty nowych środków. Jeśli wpłacisz pieniądze dopiero za 2 miesiące, to będzie obowiązywało oprocentowanie z danej edycji.

Odpowiedz

M
Małgorzata
Gość

Witam. W jaki sposób bank rozlicza te 10% za płatności BLIKiem i kartą? Oddzielnie, razem, od razu, czy po jakimś czasie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Małgorzata

W cyklach miesięcznych - za każde 30 dni premia wypłacana jest w ciągu 2 dni od zaksięgowania transakcji.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Cześć, mam dwa pytania.

1. Czy wszystkie transakcje kartą zaliczają się do promocji? Czy jakieś kody MMC są wyłączone? Czy mogę raz w miesiącu doładować Revolut na 1 000 zł i zgarnąć 100 zł moneybacku?

2. Czy powyższe doładowanie Revoluta zalicza się do transakcji zwalniających z opłaty za kartę?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Łukasz

1. Nie widzę wyłączeń, piszą po prostu o transakcjach bezgotówkowych.

2. I tu jest podobnie.

Ja bym próbował i w razie czego powołał się na zapis regulaminu, który wyłączeń nie zawiera.

Odpowiedz

M
mariusz
Gość
@Łukasz

a jak mowicie od doladowaniu revoluta, to wybieracie opcje 'latwy przelew bankowy' czy 'karta kreydowa lub debetowa'

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@mariusz

Karta.

Odpowiedz

K
Konrad
Gość

Czy te pieniądze z velo skarbonki mogę wypłacić na konto osobiste? Nie ponosząc utraty promocji czy dalszych zwrotów? Czy można je bez problemu przelać na konto główne??? Z gór dzięki za odpowiedź

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Konrad

Tak, tym bardziej, że premia zostanie wypłacona właśnie na VeloSkarbonkę. Przelewy wewnętrzne przez bankowość elektroniczną będą bezpłatne.

Odpowiedz

K
Konrad
Gość

W jaki sposób ta premia będzie wypłacona czy każdy przez okres korzystania z banku i płatności kartą debetową dostanie na końcu te 600 zł czy to jest promocja na zasadzie ile wydasz w ciągu miesiąca tyle dostajesz zwrotu tych 10 procent transakcji bo nie rozumiem tego jeśli tak to trzeba wydać za 1 tys miesięcznie łącznie 6 tysięcy żeby dostać te 6 stów to bardzo zła promocja już dużo banków robiło lepsze gdzie wystarczy coś tam z translacja i kasa wpada a tu wydać 6 tysięcy... ? Czy to prawda czy nie niech mi ktoś to wytłumaczy ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Konrad

Premia zależy od wartości dokonanych przez Ciebie transakcji bezgotówkowych i wynosi 10% tej kwoty, maksymalnie 100 zł miesięcznie. Jeśli w miesiącu wydasz np. 1000 zł, to Twoja premia wyniesie 100 zł, jeśli wydasz mniej, będzie to odpowiednio mniejsza kwota.

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość

Od kiedy liczy się początek promocji? Data podpisania umowy (konto zakładane poprzez kuriera) czy aktywacja konta?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Dariusz

Na Twoje pytanie odpowiada pkt 5 Regulaminu:

Okres trwania promocji zaczyna się od dnia, w którym otworzysz i aktywujesz VeloKonto.

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za odpowiedź,

Konto otworzyłem 28 grudnia prze kuriera. Dokumenty szybko dotarły do Banku i moje konto zostało w pełni aktywowane. Jednak do końca grudnia nie dokonałem żadnych płatności. Czy w takiej sytuacji utracę z możliwość uzyskania jednej 100 zł. premii?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Dariusz

Nie, gdyż premia naliczana jest w ramach 6 cykli. Pierwszy zaczyna się w dniu dopełnienia formalności i trwa 30 dni. Potem następują kolejne i każdy z nich też ma 30 dni. W regulaminie znajdziesz przykłady przygotowane przez bank.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@Krzysztof Duliński

Czy na pewno? W regulaminie jest schemat graficzny ("Przykład 2" - str. 2). Wynika z niego, że pierwszy okres trwa tylko do 1-go dnia następnego miesiąca. Wynika z tego, że otwierając (i aktywując) konto dzisiaj (28.01) mam tylko kilka dni na skorzystanie z pierwszego cyklu. Czy to nie jest jakiś błąd w regulaminie?

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość
@Łukasz

Tym się właśnie sugerowałem pisząc pytanie...

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Łukasz

Decydujące znaczenie ma data otwarcia konta; to od tego dnia zaczyna się pierwszy 30-dniowy cykl, w którym można otrzymać moneyback. Po jego zakończeniu zacznie się drugi cykl, także 30-dniowy, a po jego zakończeniu kolejny. I tak, aż minie 6 cykli po 30 dni każdy.

Otwarcie VeloKonta 10 stycznia oznacza, że pierwszy 30-dniowy okres kończy się 8 lutego. Dzień otwarcia = dzień nr 1, czyli w tym wypadku dzień nr 1 to 10.01. A 8.02 to dzień nr 30.

9.02 to dzień nr 1 kolejnego 30-dniowego okresu.

Interpretacja potwierdzona przez bank.

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

Witam, Właśnie zalożyłem konto oszczędnościowe w Millennium i tam promocja trwa jeszcze ok 90 dni. CZy moge założyć konto w VELOBANKU, korzystac z cashbacku a środki na 8 procent wpłacić dopiero w marcu?

Odpowiedz

I
Irka
Gość
@Andrzej

Jak wpłacisz w marcu, to na EKO może być już inny procent, bo ta promocyjna oferta jest ważna tylko do 12 stycznia. Potem mogą zmienić oprocentowanie albo w ogóle nie odpalić nowej edycji :-)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Andrzej

Zapewne pytasz o promocję oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Trudno dziś powiedzieć jakie będą warunki dotyczące tego rachunku w marcu. Bank dostosowuje swoją ofertę do bieżącej sytuacji na rynku finansowym.

Udział w promocji VeloKonta nie ma związku z promocją EKO. Ta druga zawsze rządzi się swoim regulaminem.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy doładowanie Revoluta blikiem lub inne doładowanie blikiem fintechem będzie kwalifikowało do promocji?

Odpowiedz

E
Eric
Gość
@Michał

Przecież Revoluta nie można doładować Blikiem, poza tym nie znam fintechu, który to umożliwia. Co innego doładowanie kartą. Takich transakcji regulamin nie wyklucza, ale jak jest w praktyce, to nie wiadomo.

Odpowiedz

A
Anna
Gość

Żałosną jest zasada "dla nowych klientów", bo przecież najgorsze, co można zrobić, to lekceważyć lojalnych. Poza tym, nauczyliśmy się być "nowymi" klientami skacząc z banku do banku, zamykając i otwierając to tu, to tam. W sumie: bez sensu!

Odpowiedz

Z
Zbysek
Gość
@Anna

Pełna zgoda: totalnie bez sensu.

Ale jak tylko tak można załapać się na promocje, to trzeba się dostosować - kończy się promocja to zamykamy konto i przeczekujemy okres karencji...

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Anna

Nic nie wiesz. Spiochy i tak beda siedziec w starym banku, a nowi klienci jedynie tak sa przyciagani. Nie wszyscy zyja promocjami. Dla 90% osob 200 zl za zamykanie i otwieranie konta to zbyt duzy wysilek. Gdyby tak nie bylo, banki nie robilby promocji...

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość


W Velo Banku posiadam jedynie Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Czy zakładając dodatkowo VeloKonto będzie mi przysługiwać promocja: 600 zł premii moneyback (10% zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM, max. 100 zł w ciągu każdych 30 dni, max. przez 180 dni)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Krzysztof

Jeśli posiadasz tylko konto oszczędnościowe, to według regulaminu możesz skorzystać z promocji.

Odpowiedz

P
popek
Gość

Hej,

Czy mogę zrezygnować z karty po założeniu konta i założyć kartę wirtualną? Jest taka możliwość? Szczerze mówiąc obawiam się tej opłaty 7zł na miesiąc i chciałbym jej uniknąć wszelkim kosztem... Co polecacie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@popek

Niestety VeloBank nie ma w ofercie kart wirtualnych.

Odpowiedz

M
Monika
Gość
@popek

Kartę wirtualną ma Bank Pocztowy

Odpowiedz

B
Balthasar
Gość

Jedna z najlepszych promocji.

Po wypelnieniu wniosku,juz nastepnego dnia byl kurier Inpost z umowa i karta debet (jest sms w razie czego z telefonem do kuriera).

Trzeba pochwalic bank.Nagrody sa wyplacane blyskawicznie po 2 dniach na konto Skarbonka z wys oproc. tylko do 3000,ale zawsze to extra 16 zł net/mies.

Bardzo proste warunki do spelnienia. Super przejrzysty regulamin. Ten bank przebił chyba wszystkie inne banki.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Czy promocja też będzie rozliczona z premią dla osób które były współposiadaczem konta w getinie a teraz przeszły do velo bank także jako współposiadacz konta?

Odpowiedz

J
Jurand
Gość
@Krzysztof

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Samo przejście do Velobanku nie daje podstaw do otrzymania kasy. Musisz być nowym klientem, czyli nie współpracować z VeloBankiem po 31 października 2022 r.

Z tego co widzę, to zakładając nowe konto może być ono rachunkiem wspólnym.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość
@Jurand

Chodzi mi o to że byłem współposiadaczem konta z żoną w getin banku. Teraz jak wszystko przeszło do Velobanku to czy jeżeli dalej tam będę współposiadaczem to czy jak otworzę sobie nowe konto tylko na siebie to kwalifikuję się do promocji?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Krzysztof

A dalej masz konto z żoną w Velo? Jeśli tak, to się nie kwalifikujesz do promocji.

Odpowiedz

G
getoff
Gość

Po upaństwowieniu bank jest iście po PRLowsku zarządzany - w stylu - "wyślij chłopa do biura, to wypije atrament".

Wniosek niby można złożyć w nowoczesnej formie - korzystając np. z pośrednictwa usługi mObywatel czy e-dowodu. I wydawałoby się, że takie zaufane uwierzytelnienie - jak by nie patrzeć pochodzące od organów państwa - powinno wystarczyć. Ale nie - kontrola jest najwyższą formą zaufania, więc i tak z umową przyjedzie kurier....


Odpowiedz

D
Damian
Gość
@getoff

a moze pewne akty prawne i unijne procedury nie pozwalaja na to? wiesz czy tylko tak marudzisz?

Odpowiedz

J
Janusz
Gość
@Damian

PEKAO do założenia konta nie wymaga wizyty w placówce, ani nie wysyła umowy kurierem.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

W jaki sposób można założyć konto, żeby skorzystać z promocji, czy moze być w oddziale?

Odpowiedz

Beata Szymańska
Członek załogi
@Marcin

Z informacji uzyskanej od konsultanta wynika, że można skorzystać z promocji otwierając konto w oddziale. Trzeba tylko wyraźnie zaznaczyć, ze chcemy wziąć udział w promce, otworzyć VeloSkarbonkę oraz wyrazić zgody marketingowe.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość

Dlaczego jak wchodzę, żeby otworzyć to konto, to otwiera się strona do otwarcia konta oszczędnościowego, a nie zwykła konto?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kasia

Z naszego linka oprócz VeloKonta zakładasz także konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 8%. Jeśli nie będziesz go jednak potrzebować, możesz je zamknąć w każdej chwili.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość

Czy zamykał ktoś konto po rebrandingu? Oferują coś na utrzymanie?

Odpowiedz

R
Rafał
Gość
@Bartek

Podbijam pytanie ?

Odpowiedz

M
Marek
Gość

Mam pytanie odnośnie zgód marketingowych. Według regulaminu:

1) zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

2) zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

3) zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing lub prawnie uzasadniony interes administratora danych).

W czasie zakładania konta nie udzieliłem zgody na: "Zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z Bankiem". Czy w takim wypadku będę spełniał warunki promocji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Marek

Moim zdaniem tak. Jak napisałeś, regulamin mówi o konieczności wyrażenia zgód marketingowych na rzecz banku. Nie wspomina o zaakceptowaniu działań marketingowych ze strony podmiotów współpracujących z nim. Na dodatek "bank" jest zdefiniowany konkretnie jako VeloBank SA., podobnie "administrator danych".

Odpowiedz

T
Tom
Gość

Czy są limity promocyjnych wniosków?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Tom

Nie, nie ma tu limitu.

Odpowiedz

M
Maciej B
Gość

Otworzyłem, ale już na początku problemy, z racji tego że kiedyś miałem konto w Getin Banku, to dostęp do bankowości internetowej miałem zablokowany, odblokowanie tylko przez infolinię.

Po aktywacji rachunku kolejny problem - nie mogę przelać natychmiastowego z Santander, wysłałem bluecash i niby wyszedł, a na koncie nie ma. Będę dzownił ponownie na infolinię.. Dodatkowo martwi mnie że nigdzie, dosłownie nigdzie nie ma informacji o tym moneybacku, chyba że to każdy z automatu otrzymuje?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Maciej B

Na stronie banku jest regulamin promocji i jest on wiążący. Jeśli założyłeś rachunek zgodnie z jego zapisami i spełnisz warunki, powinieneś otrzymać premię.

Odpowiedz

R
Rafa
Gość

Planuję przekształcić Konto Godne Polecenia w nowy rachunek Velo licząc, że bank potraktuje je jako nowe konto i naliczy moneyback. Szanse na zwrot małe, ale ryzyko żadne, bo nowe konto oferuje lepsze warunki.

Odpowiedz

D
Dokładny
Gość
@Rafa

Szanse faktycznie marne, bo Konto Godne Polecenia było kiedyś w Santanderze. W Getinie mieli Konto Proste zasady ?

Odpowiedz

J
Jan#Słowik
Gość

Okresy rozliczeniowe są liczone od daty założenia konta czy kalendarzowo?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jan#Słowik

Okresem rozliczeniowym jest każdy z sześciu 30-dniowych okresów po otwarciu VeloKonta, przy czym moneyback przysługuje dopiero od dnia, w którym spełnione zostały wszystkie wymagania regulaminu. Zgodnie z przykładem zawartym w tym dokumencie, jeśli ROR otworzysz 3 grudnia, ale pozostałe wymogi spełnisz dopiero 10 grudnia (głównie chodzi o wyrażenie zgód marketingowych), to właśnie od tej daty może być naliczany moneyback. Pierwszy okres rozliczeniowy w Twoim przypadku skończy się 1 stycznia 2023 r.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Blik na telefon się liczy?

Nagroda jest wypłacana dopiero po 6 m- cach?

Czy stare konta w Getinie też są wyłączone z promocji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Adam

W regulaminie brak jest szczegółowych wytycznych dot. Blika. Zapisano jedynie, że mają to być transakcje wykonane na terminalach płatniczych lub w Internecie. Wynika z tego, że przelew na telefon nie zostanie zaakceptowany.

Tak, jak napisaliśmy w harmonogramie, nagroda jest wypłacana na bieżąco, do 2 dni po zaksięgowaniu transakcji na rachunku.

W promocji biorą udział tylko transakcje zrealizowane kartą lub Blikiem w ramach VeloKonta, czyli rachunku, który właśnie pojawił się na rynku.

Odpowiedz

R
Rafa
Gość
@Krzysztof Duliński

Skoro w promce można płacić Blikiem to czy trzeba wyrabiać kartę, czy nie? Wolałbym jej nie brać, wtedy konto będzie bezwarunkowo za free.

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Rafa

W regulaminie nie ma nigdzie napisane, że posiadanie karty jest konieczne do otrzymania premii, zatem moim zdaniem nie musisz jej zamawiać.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

W regulaminie nie widzę żadnych wykluczeń co do realizacji transakcji za pomocą karty. Czy to oznacza, że wszystkie transakcje powinny być wliczane do cashbacku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Piotr

VeloBank nie wskazał w regulaminie tej akcji "zakazanych" kodów MCC punktów sprzedaży ani też w inny sposób nie określił miejsc, gdzie nie można wykonywać transakcji bezgotówkowych.

Odpowiedz

B
Balthasar
Gość
@Krzysztof Duliński

Zgadza się.Upewniałem się na infolinii.Bez żadnych ograniczeń MCC.To nie jest często spotykane.Super !

Odpowiedz