Do 555 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+. Ponadto 8% na Lokacie Mobilnej

Publikacja:
Do 555 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+. Ponadto 8% na Lokacie Mobilnej
Czas trwania
Cel (zysk) 555 zł w formie zwrotu za opłacanie abonamentu Canal+.
Uczestnik Nowy klient banku Credit Agricole, czyli osoba, która nie miała w tym banku konta osobistego od 1 września 2021 r.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest założenie rachunku wraz z kartą, wykonanie w każdym miesiącu min. 6 transakcji oraz opłacanie z nowo otwartego konta abonamentu Canal+.
Credit Agricole postanowił przedłużyć swoją ofertę dla abonentów Canal+. Po raz kolejny możliwa do uzyskania premia wynosi 555 zł. Wystarczy, że założysz jedno z kont objętych ofertą specjalną, wykażesz się umiarkowaną aktywnością i będziesz opłacał abonament Canal+.

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji?

Niestety, jeśli chcesz skorzystać z tej oferty – obowiązującej do 30 października 2022 r. – musisz posiadać wykupiony abonament platformy cyfrowej Canal+. Ponadto nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Credit Agricole od 1 września 2021 r.

Do 555 zł zwrotu za abonament

Jeśli spełniasz powyższe warunki, możesz zyskać premię związaną z opłacaniem abonamentu Canal+ z nowo otwartego ROR-u. Bank zwróci Ci część lub całość kwoty, którą płacisz za usługi tej platformy (maksymalnie 55 zł w miesiącu), pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu wywiązałeś się z warunku aktywności. Zwrot będzie naliczany przez 24 miesiące lub do osiągnięcia sumy zwrotu w wysokości 555 zł.

Jeśli powyższe zdanie jest dla Ciebie niejasne, już spieszymy z wyjaśnieniami. Załóżmy, że Twój abonament w Canal+ wynosi 60 zł. W tym przypadku bank w każdym miesiącu zwróci Ci maksymalnie 55 zł, co oznacza, że pełną premię zgarniesz już po 10 miesiącach.

Co musisz zrobić, aby zdobyć nagrodę

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Start
  • Krok 1

    Do 30 października 2022 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z kartą debetową.

    Rachunek możesz założyć również w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24 lub przez aplikację CA24 Mobile (w tym ostatnim przypadku należy podać kod promocji CANALPLUS). Pamiętaj, by przy okazji otwarcia konta wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

  • Krok 2

    Również do 30 października 2022 r. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji, podając w nim swoje dane osobowe (w tym PESEL) oraz numer rachunku, na który przekazujesz opłatę za abonament platformy CANAL+.

  • Krok 3

    Od chwili przystąpienia do promocji opłacaj abonament Canal + ze swojego nowo otwartego konta w Credit Agricole.

  • Krok 4

    W kolejnych miesiącach (w każdym z miesięcy z osobna), licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj min. 6 transakcji kartą / Blikiem lub płatności mobilnych.

    Bonus będzie Ci przysługiwał przez 24 miesiące, chyba że wcześniej osiągniesz maksymalny pułap zwrotu wynoszący 555 zł.

  • Premia

    Nagroda będzie wypłacana na Konto dla Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki (opłacenie abonamentu + transakcje kartą).

Mission complete!

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe informacje

Wyjaśniamy kwestię terminów. Załóżmy, że otworzyłeś konto w połowie września 2022 r. W takiej sytuacji warunek transakcji spełnij po raz pierwszy najpóźniej w październiku. Jeśli w tym samym czasie opłacisz abonament, do końca listopada otrzymasz premię. Wszystkie te czynności powtarzaj przez kolejne miesiące.

Dobra informacja jest taka, że jeśli w którymś miesiącu zapomnisz o spełnieniu warunków, nie stracisz premii w pozostałych miesiącach.

Warto wiedzieć

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. W tej promocji warto doprecyzować, co bank rozumie przez "płatności mobilne".

Płatności mobilne

Płatności mobilne dotyczą transakcji w sklepach stacjonarnych lub internetowych dokonanych przy użyciu telefonu (Google Pay, Apple Pay), zegarka (Garmin Pay) lub opaski (Fitibit Pay). Bank zaznacza, że w promocji nie uzna płatności w punktach o określonych w regulaminie kodach MCC (np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowych przekazów pieniężnych) oraz transakcji doładowania portfeli cyfrowych i rachunków, np. Revoluta, SkyCash czy PayPal. Wykluczone są też wypłaty z bankomatów i przelewy na telefon Blik.

Pamiętaj o formularzu

Przypominamy, że warunkiem otrzymania premii jest wypełnienie i przesłanie formularza z numerem rachunku, na który opłacasz abonament Canal+.

Formularz w promocji "Przełącz się na korzyści Canal+" w banku Credit Agricole

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). Pierwsze z nich otwierane jest za darmo, a związanych z nim opłat możesz uniknąć, realizując warunki aktywności.

  • Konto
    0 zł / 10 zł

  • Karta
    0 zł / 10 zł

  • Bankomaty
    0 zł / 9 zł

  • Przelew internetowy
    0 zł

Z kolei Konto dla Ciebie VIP to oferta przeznaczona dla bardziej majętnych klientów. Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku, jeśli zapewnisz odpowiednie wpływy lub utrzymasz wymagane średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w Credit Agricole. W zamian otrzymasz jednak bezpłatną kartę wielowalutową, brak prowizji za korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz darmowe przelewy Express Elixir.

Konto dla Ciebie VIP

Credit Agricole
  • Konto
    0 zł / 50 zł

  • Karta
    0 zł
  • Bankomaty
    0 zł

  • Przelew internetowy
    0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie płatności w walucie obcej i darmowe przelewy natychmiastowe.

Lokata Mobilna w specjalnej ofercie

Dodatkową zachętą do nawiązania współpracy z Credit Agricole może być Lokata Mobilna w specjalnej ofercie dla nowych klientów.

Ciekawa oferta, ale możesz skorzystać z innej

W tej nieco specyficznej akcji możesz zgarnąć nawet 555 zł premii, przy czym całość przyznawana jest w formie zwrotu za rachunki Canal+. Jeśli korzystasz z usług tego operatora, oferta może Ci przynieść wymierne korzyści.

Natomiast jeśli wykupiłeś abonament na innej platformie, a mimo to chciałbyś założyć Konto dla Ciebie, możesz wziąć udział w równoległej akcji, w której także czeka na Ciebie premia w wysokości aż 555 zł.

Co więcej - nie jest to jedyna promocja, w której możesz zdobyć ciekawą nagrodę. Przejrzyj wszystkie pozostałe oferty i sam się przekonaj 😀

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wujek Mietek
Gość

Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem regulaminy konta i promocji C+:

- aby otrzymać premię C+ potrzebne są tylko transakcje

- żeby nie płacić za konto potrzebny wpływ min. 1000 zł z niepowiązanego konta i reszta warunków


Zgadza się? Głównie chodzi mi o te wpływy

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Wujek Mietek

Jeśli chodzi o wpływ, który zwalnia z opłaty za konto i kartę, to może on pochodzić z Twojego konta w innym banku. W promocji Canal+ nie ma warunku wpływu, jest on natomiast w innych akcjach (np. z 555 zł premii), jednak tam już wpływ nie może nastąpić z konta uczestnika w innym banku.

Odpowiedz

S
Seba
Gość
@Aldona Derdziak

Czy przelać 55pln na konto canal plus co miesiąc robiąc nadpłatę, bo abonament mam ok 30pln i zamknąć konto ca za 11 miesiacy ?

Odpowiedz

R
Roszponka
Gość
@Seba

Wiesz co, ciekawy pomysł ? Bankowi to chyba obojętne, nie sprawdzi jaki masz faktycznie abonament, ale czy Canal+ nie zdziwi się wysokimi wpłatami i nie spróbuje oddać Ci kasy... Warto by ich o to zapytać, co zrobią jak będą nadpłaty...

Odpowiedz

W
Wujek Mietek
Gość
@Aldona Derdziak

Właśnie dostałem pierwszą premię za C+! Dzięki za pomoc.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Wujek Mietek

Gratulacje! :)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Ale prosto zdobyć te zwroty. W poprzedniej promocji, w której jestem trzeba zapewnić wpływ 1000 zł (i nie może być konto własne w innym banku) + 300 zł kartą. Więc zrobienie 6 płatności za bułki to naprawdę dobre warunki.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Pod tym względem promocja jest faktycznie korzystna. Tyle, że nie każdy jest abonentem Canal+, dla wielu ten warunek będzie nie do przejścia ?

Odpowiedz

J
Janusz
Gość
@Katarzyna

Ale i tak musisz zapewnić taką kwotę wpływu, żeby nie zapłacić za konto, więc to bez większego znaczenia. Osobiście drugi raz korzystam z promocji c+ :)

Odpowiedz