Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 2200 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium.

2500 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium + dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku

Publikacja:
2500 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium + dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku
Czas trwania
Cel (zysk) 2500 zł premii: 500 zł za założenie firmy z Bankiem Millennium + 500 zł za płatności bezgotówkowe na stacjach paliw + 500 zł za skorzystanie z leasingu + 500 zł za zawarcie umowy kredytowej + 500 zł za terminal.
Uczestnik Przedsiębiorca (obecny lub przyszły) prowadzący JDG, który nie współpracował z Bankiem Millennium od 1 stycznia 2020 r. do dnia przystąpienia do promocji.
Po drodze W ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta należy zapewniać wpływy, wykonywać przelewy do ZUS i płatności kartą na stacjach paliw. Dodatkowe premie przysługują za terminal, a także za wzięcie leasingu i/lub kredytu.
Bank Millennium oferuje 2000 zł dla przedsiębiorców i dorzuca dwuletnie zwolnienie z opłaty za jego prowadzenie. Warunkiem zdobycia premii jest dość aktywne korzystanie z rachunku: dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw, zawarcie umowy leasingu, zaciągnięcie kredytu firmowego oraz skorzystanie z terminala płatniczego. Za każde z tych działań można zdobyć 500 zł. Osoby, które założą z bankiem działalność gospodarczą, zyskają dodatkowe 500 zł, a ci, którzy zdecydują się też na rachunek osobisty kolejne 400 zł.

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców dotyczącej rachunku firmowego jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (2500 zł) wiąże się także z podpisaniem umów o dodatkowe produkty z ich dostawcami współpracującymi z bankiem.

Nagroda dzieli się na pięć części:

 • 500 zł za otwarcie konta i firmy z poziomu bankowości elektronicznej;
 • 500 zł za dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw;
 • 500 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 tys. zł;
 • 500 zł za skorzystanie z oferty kredytu firmowego (nieodnawialnego) na kwotę min. 30 tys. zł;
 • 500 zł za zawarcie z bankiem i firmą PayTel umowy trójstronnej o terminal płatniczy.

Akcja „Wybierz konto firmowe z premią" trwa do 30 czerwca 2023 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 7500 kont otwartych w okresie promocji.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Powinieneś wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u.

Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 27 kwietnia, to od 1 maja 2023 r. do końca kwietnia 2025 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 20 zł / mies.).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają klienci Banku Millennium, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie – warto więc skorzystać, póki jest okazja.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Opisywana promocja jest skierowana do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Jeśli nie zdążyłeś jeszcze założyć firmy, to nawet lepiej – masz wówczas szansę na pełny bonus.

Jeszcze jedno ważne zastrzeżenie – możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że w okresie od 1 stycznia 2020 r. do dnia przystąpienia do akcji nie współpracowałeś z Bankiem Millennium jako przedsiębiorca.

Jeśli jesteś nowym klientem Banku Millennium, to możesz zacząć od otwarcia konta osobistego. Pamiętaj, że w przypadku wyboru tej ścieżki po otwarciu konta Millennium 360o powinieneś udać się do dowolnego oddziału banku w celu potwierdzenia swojej tożsamości, następnie założyć Profil Zaufany za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, a na końcu otworzyć firmę z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych.

Jak zyskać 5 x 500 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na 5 części, każda z nich wymaga innej aktywności i daje szansę na otrzymanie 500 zł. Spójrz, co musisz zrobić, by zdobyć te bonusy:

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej do 30 czerwca 2023 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku i wyraź zgody marketingowe.

 • Krok 2

  Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes aktywuj aplikację mobilną banku.

 • Krok 3

  W każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zrealizuj przelewy do ZUS, korzystając ze specjalnej formatki w Millenecie lub w aplikacji mobilnej a także zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości:

  • min. 1000 zł, jeśli Twoja firma działa krócej niż 6 miesięcy lub
  • min. 3000 zł, jeśli prowadzisz firmę dłużej.

  Uwaga: decyduje czas działania firmy w stosunku do pierwszego dnia miesiąca, w którym otworzyłeś konto.

 • Informacja

  Wypełnienie powyższych zadań jest niezbędne do ubiegania się o jakąkolwiek nagrodę.

 • Krok 4

  Jeśli nie zarejestrowałeś jeszcze firmy w CEIDG, to do 30 czerwca 2023 r. możesz to zrobić w serwisie internetowym Millenet lub w aplikacji mobilnej.

  Bank nagrodzi Cię za to bonusem o wartości 500 zł.

 • Krok 5

  W kolejnych 6 miesiącach po podpisaniu umowy wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą Visa na stacjach paliw.

  Bank zwróci Ci 5% wydatków, maksymalnie 500 zł.

 • Krok 6

  Jeśli chcesz otrzymać kolejne premie po 500 zł, to do 31 stycznia 2024 r.:

  • podpisz z Millennium Leasing umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł
  • zawrzyj z bankiem umowę kredytu firmowego na kwotę min. 30 tys. zł.
 • Krok 7

  W celu otrzymania następnej premii w wysokości 500 zł:

  • do 31 lipca 2023 r. zawrzyj z Bankiem Millennium i firmą PayTel umowę trójstronną o terminal płatniczy lub umowę o Millennium POS;
  • do 31 sierpnia 2023 r. zapewnij wpływ na Konto Mój Biznes z tytułu rozliczenia transakcji obsłużonych na terminalu w wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Należne Ci premie za aktywność na rachunku będziesz otrzymywał w następujących terminach:

  • bonus za płatności na stacjach paliw – do końca miesiąca następującego po okresie 6 miesięcy, w którym zapewniałeś regularne wpływy na konto;
  • premie za podpisanie umowy leasingowej / kredytowej / skorzystanie z terminala lub otwarcie firmy z Bankiem Millennium – do końca lutego 2024 r.
Mission complete!

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty ostatniej nagrody.

Warunki promocji spełnią jedynie transakcje dokonane kartą debetową w punktach posiadających kod MCC:

 • 5541 (określający stacje serwisowe sprzedające także paliwo),
 • 5542 (samoobsługowe stacje benzynowe),
 • 5983 (stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna).

Płatność kartą musi zostać zaksięgowana w danym miesiącu!

Jeśli chodzi o wpływy, to zwróć uwagę, że musisz je zapewniać w każdym z 6 miesięcy. Dla przykładu, jeśli podpisałeś umowę w kwietniu, to musisz spełnić ten warunek w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku 2023 r. Wpływy nie mogą pochodzić z innych Twoich kont w Banku Millennium lub w innych instytucjach i to niezależnie od tego, czy są to rachunki firmowe, czy dla klienta indywidualnego.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Wartość nagród stanowi przychód związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Pamiętaj jednak, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

 • Konto
  0 zł / 20 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Warto również, byś zwrócił uwagę na ofertę terminali płatniczych (stacjonarnych i mobilnych) przygotowaną przez Bank Millennium we współpracy z firmą PayTel. Dostępne urządzenia są wyposażone w szereg przydatnych funkcji, które mogą Ci ułatwić prowadzenie biznesu i umożliwić osiąganie dodatkowych zysków: sprzedaż doładowań pre-paid, system raportowy online, bezpłatną instalację i szkolenia, rozliczenie transakcji już w następnym dniu roboczym, brak minimalnego progu obrotów. Ciekawą innowacją jest Millennium POS – aplikacja płatnicza dostarczana przez PayTel umożliwiająca za pośrednictwem urządzenia mobilnego bezstykowe przyjmowanie i obsługę transakcji dokonanych kartą płatniczą i Blikiem.

 • Operator
  PayTel
 • Abonament
  0 zł / 36 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe premie. Zaczynając od otwarcia konta osobistego i korzystając z benefitów związanych z wyrobieniem karty kredytowej, możesz zdobyć dodatkowe kilkaset złotych.

2500 zł na rozruch firmy

Liczne zmiany w podatkach i rosnące koszty działalności sprawiają, że firmom ostatnio nie jest do śmiechu, zatem banki starają się, jak mogą, aby poprawić im nastrój. 2500 zł premii od Banku Millennium to niezła propozycja i zdecydowanie warto ją przemyśleć.

Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla przyszłych przedsiębiorców (bonus za otwarcie firmy), często tankujących paliwo do swoich pojazdów oraz tych przymierzających się do skorzystania z leasingu lub sięgnięcia po terminal płatniczy, Premia 500 zł za płatności na stacjach paliw jest w zasięgu każdego, a do tego trzeba doliczyć jeszcze możliwość zgarnięcia premii za umowę kredytu. Z łatwością zyskasz więc przynajmniej kilkaset złotych, a może i więcej.

Do tego, uczestnicząc w tej promocji, masz pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od Ciebie opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Wybierz konto firmowe z premią"
 • Regulamin promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” – edycja 3

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos