Wróć

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku: wygraj wyjazd do Rzymu z blogerem

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku: wygraj wyjazd do Rzymu z blogerem
Czas trwania
Cel (zysk) wyjazd do Rzymu z pokryciem wszystkich opłat
Po drodze Wystarczy posiadać Konto Jakże Osobiste z kartą wielowalutową w Alior Banku i kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe
W Alior Banku pojawił się interesujący konkurs dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego. Wystarczy pomysłowo odpowiedzieć na wskazane pytanie, a można wygrać wyjazd do Rzymu w towarzystwie wybranego blogera. Taka okazja rzadko się trafia, warto zatem skorzystać z okazji i być może spędzić weekend w Wiecznym Mieście. Należy przy tym pamiętać o aktywowaniu karty wielowalutowej, która jest niezbędna do otrzymania nagrody.

Choć lato już za nami, to Alior Bank postanowił zachęcić swoich klientów do korzystania z konta osobistego i karty wielowalutowej. W nowym konkursie, organizowanym wspólnie z blogerami, możesz wyjechać na weekend do jednego z europejskich miast. Zgłoszenia można wysyłać do 31 października 2018 r.

Naprawdę atrakcyjne nagrody

W konkursie "Z blogerem do Rzymu" masz szansę na wygranie jednego z 6 wyjazdów do stolicy Włoch w dniach 9 - 11 listopada 2018 r. Nagroda jest warta 6 500 zł i obejmuje lot w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie i atrakcje na miejscu. Istotne również, że laureat wyjedzie w towarzystwie wybranego blogera (influencera) - Anny i Marcina Nowaków (gdziewyjechac.pl), Joanny Kieryk (plaamkaa.pl) lub Guśki Pawłowskiej (odslonkulture.pl).

Tylko dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego

Zgodnie z regulaminem, możesz wziąć udział w konkursie, jeśli jesteś osobą pełnoletnią ze stałym miejscem zamieszkania w Polsce. Dodatkowo na ostatni dzień trwania akcji (31 października) powinieneś posiadać aktywne Konto Jakże Osobiste wraz z kartą wielowalutową w Alior Banku.

Liczy się pomysłowość

Przejdźmy teraz do meritum. Abyś znalazł się w gronie laureatów, wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie konkursowej do 31 października 2018 r., czyli:

 • podasz swoje imię, nazwisko, e-mail oraz numer telefonu;
 • zaznaczysz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem oraz wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych w ramach konkursu;
 • wybierzesz ulubionego blogera: Annę i Marcina Nowaków (gdziewyjechac.pl), Joannę Kieryk (plaamkaa.pl) lub Guśkę Pawłowską (odslonkulture.pl);
 • kreatywnie odpowiesz na pytanie konkursowe "Z którym blogerem chciałbyś wyjechać do Rzymu i dlaczego" - musisz się zmieścić w 1000 znaków.
  • Twoje zgłoszenia nie może naruszać praw autorskich lub prawa własności intelektualnej, nie może także być wulgarna, obraźliwa ani promować marek konkurencyjnych do Alior Banku lub Mastercard.
  • Możesz zgłosić tylko jedną odpowiedź.

Pamiętaj także o tym, że musisz być posiadaczem Konta Jakże Osobistego w Alior Banku i mieć aktywną kartę wielowalutową. Jeśli jeszcze nie posiadasz tego rachunku, możesz założyć go przez .

Wygra tylko 6 szczęśliwców

Po wysłaniu zgłoszenia pozostaje Ci już tylko czekać na rozstrzygnięcie konkursu. Nastąpi ono do 2 listopada 2018 r. Organizator wybierze 6 najlepszych odpowiedzi, po dwie dla każdego z blogerów. Dodatkowo wyłonionych zostanie sześciu laureatów rezerwowych na wypadek, gdyby laureaci główni nie spełniali warunków konkursu.

W ciągu 2 dni od otrzymania informacji o wygranej powinieneś uzupełnić formularz wskazany w e-mailu od organizatora i odesłać go na adres [email protected] - podaj tu swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, numer CIF (czyli numer klienta w Alior Banku) oraz numer karty z aktywną usługą wielowalutową. Powinieneś także wyrazić kolejną już zgodę na przetwarzanie tych danych. Wysłanie niekompletnych informacji lub niespełnienie któregokolwiek z postanowień regulaminu uniemożliwi Ci otrzymanie nagrody.

Jeszcze kilka szczegółów

Jako uczestnik konkursu powinieneś wiedzieć jeszcze o paru kwestiach:

 • wraz z nagrodą główną bank ufunduje dodatkową nagrodę w kwocie 723 zł na pokrycie podatku i odprowadzi go do urzędu skarbowego;
 • nagrody zostaną wydane w dniu wyjazdu na Lotnisku Chopina w Warszawie;
 • nie możesz przenieść prawa do nagrody na inną osobę ani zażądać zamiany nagrody na pieniądze;
 • wysłanie zgłoszenia wiąże się udzieleniem przez Ciebie organizatorowi licencji na korzystanie z autorskich praw majątkowych do swojej wypowiedzi (także do celów promocyjnych); bank może również wystąpić o zgodę na wykorzystanie Twojego wizerunku utrwalonego w czasie wyjazdu.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Garść informacji o Koncie Jakże Osobistym

Jak już wspominaliśmy, udział w akcji wiąże się z posiadaniem Konta Jakże Osobistego w Alior Banku. Flagowy rachunek tej instytucji prezentuje się dość ciekawie - opłaty za prowadzenie konta unikniesz, jeśli masz poniżej 26 lat lub zapewnisz wpływy w kwocie min. 1500 zł (standardowy koszt to 10 zł). Obsługa karty debetowej kosztuje Cię 5 zł, jednak możesz ominąć tę opłatę, jeśli zapłacisz "plastikiem" w danym miesiącu na kwotę min. 300 zł.

Rachunek w Alior Banku możesz dopasować do swoich potrzeb, wybierając do niego tzw. korzyść. Może to być wypłata gotówki z bankomatów w kraju bez opłat, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy zwrot 1% za płatności telefonem. Bez dodatkowych kosztów możesz wskazać dwie korzyści, kolejne kosztują już 3,50 zł miesięcznie.

Dodatkową zaletą konta jest usługa wielowalutowa, czyli możliwość podłączenia do karty debetowej konta walutowego. Takie rozwiązanie pozwala płacić w obcej walucie bez przewalutowania i niepotrzebnych kosztów. Posiadanie aktywnej karty wielowalutowej jest warunkiem udziału w konkursie, a może się także przydać w trakcie wyjazdu :)

Weekend w Rzymie do wygrania

Trzeba przyznać, że wizja spędzenia weekendu w Wiecznym Mieście brzmi niezwykle kusząco. Alior Bank wspólnie z blogerami jest najwyraźniej podobnego zdania i zachęca swoich obecnych (i przyszłych) klientów do udziału w konkursie promującym Konto Jakże Osobiste i kartę wielowalutową.

Wystarczy trochę pomysłowości i szczęścia, a w listopadowy weekend będziemy mogli cieszyć się włoską atmosferą i to całkiem za darmo.

Naszym zdaniem konkurs z racji krótkiego okresu trwania nie będzie się cieszył wielką popularnością, zatem szansa na wygranie jest... całkiem spora. Może warto spróbować?

Krystian

Autor tekstu o promocji