Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące + premie za otwarcie rachunku osobistego w mBanku

Publikacja:
Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące + premie za otwarcie rachunku osobistego w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) Dostęp do Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za darmo.
Uczestnik Nowy klient mBanku, szczegółowe warunki uzależnione są od wieku uczestnika.
Po drodze Warunkiem otrzymania bonusu jest założenie rachunku osobistego przez specjalną podstronę dedykowaną dla graczy.
mBank ponownie przygotował specjalną ofertę dla miłośników gier komputerowych zawierającą m.in. dedykowaną dla nich kartę debetową oraz rabaty na platformy gamingowe, gry i akcesoria. Warunkiem uzyskania dostępu do tych bonusów jest założenie w mBanku rachunku osobistego. Czyniąc to w ramach aktualnej promocji, nie tylko zgarniesz nagrody związane z poszczególnymi rachunkami, ale otrzymasz także na 3 miesiące dostęp do Xbox Game Pass Ultimate.

Coraz więcej osób gra na komputerze, przybywa zawodów gamingowych różnej rangi, więc producenci wielu sprzętów i dostawcy usług starają się stworzyć ofertę specjalnie dla miłośników gier komputerowych. Dedykowane im rachunki pojawiły się też w polskich instytucjach finansowych - jedną z nich jest mBank.

Konto dla gracza

Konto dla graczy opracowali oni sami podczas warsztatów zorganizowanych przez bank w czerwcu 2021 r. W lipcowej ocenie benefitów oferowanych dla tej grupy klientów wzięło udział 600 osób w wieku 13-30 lat.

Na pierwszy rzut oka rachunek nie różni się od tego oferowanego „zwykłym” klientom. Tak, to prawda, ale jeśli założysz go przez specjalną podstronę mBanku, to otrzymasz nie tylko wszystkie przywileje związane z wybranym kontem, ale także bonusy dla graczy. Należą do nich rabaty na platformy gamingowe, gry i akcesoria oraz możliwość podejmowania wyzwań, których realizacja może Ci przynieść atrakcyjne nagrody, np. nową konsolę.

Kto może otworzyć ROR i zawalczyć o bonusy?

Szczegółowe zasady karencji, warunki przystąpienia do promocji i zasady postępowania, które pozwalają zdobyć premię, uzależnione są od wieku, w jakim jesteś. Opisaliśmy je w osobnych tekstach.

Promocja dla osób powyżej 21 lat

Oferta dla osób w wieku 18–20 lat

Młodsi gracze, w wieku 13-17 lat, nie muszą spełniać żadnych warunków wstępnych, wystarczy, że otworzą eKonto możliwości. Nie jest konieczne, by rodzic nastolatka był klientem mBanku, wystarczy, że podpisze zgodę na otwarcie konta przez pociechę.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Czas na działanie

Znasz podstawowe reguły, czas przejść level wyżej.

Start
 • Krok 1

  Do 27 kwietnia 2022 r. otwórz konto dla graczy dedykowane dla swojej kategorii wiekowej na stronie promocji. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na udział w mOkazjach.

 • Krok 2

  Spełnij wymagania związane z promocją konta osobistego, które otworzyłeś, by zdobyć przewidziane w niej bonusy.

  Uwaga: wymóg ten nie dotyczy osób w wieku 13-17 lat.

 • Premia

  Niezależnie od standardowych premii otrzymasz także Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące. Kod dostępu bank przekaże Ci w formie kafelka w sekcji mOkazje w bankowości internetowej i mobilnej do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o konto.

Mission complete!

mBank nie przewidział żadnych dodatkowych warunków, które należy spełnić, by otrzymać dostęp do gier na 3 miesiące za darmo. Wygląda nawet na to, że możesz odpuścić standardowe bonusy i zadowolić się kodem na Xbox-a.

Graj i wygrywaj

Jeśli jesteś miłośnikiem gier komputerowych, masz wyjątkową okazję na kumulację nagród – możesz sięgnąć po te przeznaczone dla wszystkich, jak i te zarezerwowane tylko dla gamingowców. Będąc już posiadaczem konta dla graczy, podejmuj wyzwania przygotowane przez bank i walcz o kolejne nagrody. mBank nie wspomina o ograniczeniach związanych z ich zdobywaniem. Wszystko więc zależy tylko od Ciebie. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Darek
Gość

Brałem udział w tej promocji w lutym. Warto nadmienić, że kody na 3 mies game pass ultimate są ważne tylko do końca kwietnia.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Darek

Zapewne podana przez Ciebie data ważności kodów odnosi się do poprzedniej edycji. Obecnie wybrany rachunek można otworzyć do 27 kwietnia, a bank udostępni mOkazję z Xbox Game Pass Ultimate do końca następnego miesiąca, czyli do 31 maja 2022 r.

Odpowiedz

D
Darek
Gość
@Krzysztof Duliński

Być może.

Istotne jest to, że przed założeniem tego konta pytałem o to i dostałem odpowiedź banku, że kody są ważne bezterminowo i dla wszystkich (także dla już aktywnych subskrybentów Game Pass Ult.) W momencie zakładania konta miałem wykupiony abonament na 3 lata (maksymalny okres wykupienia tej subskrypcji), więc muszę czekać prawie 3 mies, aby ten kod aktywować. Już w momencie przyznania kodu (początek marca) dowiedziałem się, że nie jest on bezterminowy, ale trzeba go wykorzystać do końca kwietnia, czyli rozdaje się kody o ważności ok 60 dni.

Czy faktycznie są dla wszystkich, to się dopiero dowiem za kilka dni, gdy spróbuję go zrealizować (wcześniejsza realizacja spowodowałaby stratę jakiegoś okresu kuponu - jak pisałem, doładować można tylko do 36 mies max, nadwyżka przepada).

Te informacje są istotne dla tych, co już mają tę subskrypcję. Na razie wiemy, że kody jednak nie są bezterminowe. Czy przedłużają aktywne konta, czy tylko są przeznaczone dla nowych kont (co jest dość częstą praktyką promocyjną Microsoftu) napiszę za kilka dni.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Darek

Dzięki za bardzo cenne uwagi "z życia wzięte". Takie szczegóły znane są tylko graczom, którzy dobrze znają tematykę gamingową. ?

Odpowiedz

D
Darek
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziś mogę już potwierdzić:

Kody NIE są bezterminowe - mają termin realizacji 2 miesiące (jest podany w wiadomości z banku).

Kody SĄ przeznaczone dla każdego - przedłużają już istniejące subskrypcje jak i pozwalają na utworzenie nowych kont Game Pass Ultimate.

Jeśli w momencie otrzymania kuponu zostało więcej niż 33 miesiące subskrypcji, trzeba odpowiednio opóźnić czas jego aktywacji, by wykorzystać cały kupon.

Jeśli pozostało 35 miesięcy subskrypcji, ze względu na ograniczony termin realizacji część kuponu przepadnie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Darek

Dziękuję raz jeszcze na praktyczne uwagi. Na pewno przydadzą się wielu osobom.

Odpowiedz