Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

6800 punktów powitalnych (ok. 100 zł) w programie Bezcenne Chwile w Santander Bank Polska + bonusy w innych akcjach

21 komentarzy / opinii
6800 punktów powitalnych (ok. 100 zł) w programie Bezcenne Chwile w Santander Bank Polska + bonusy w innych akcjach
Czas trwania
Cel (zysk) 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Nowy klient Santander Bank Polska, który przed 1 października 2020 r. nie był uczestnikiem programu Bezcenne Chwile
Po drodze Regulamin wymaga założenia Konta Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną Mastercard, zalogowania do bankowości internetowej lub mobilnej oraz dokonania jednej transakcji kartą.
Klienci Santander Bank Polska mogą teraz w bardzo łatwy sposób zgarnąć 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile. Regulamin wymaga założenia Konta Jakie Chcę i zaledwie dwóch prostych kroków. Korzystając z równoległych promocji możesz zyskać jeszcze więcej!

Regulamin promocji jest bezlitosny i jasno wskazuje, że tym razem Mastercard i Santander nagrodzą jedynie tych klientów czerwonego banku, którzy założą w nim konto, ale wcześniej nie zbierali punktów w Bezcennych Chwilach.

Do zyskania jest 6800 pkt, czyli równowartość 100 zł. Może to niewiele, jednak akcję można połączyć z innymi promocjami Santandera, o czym niżej.

Bezcenne Chwile

Być może słyszałeś już o Bezcennych Chwilach, czyli programie lojalnościowym Mastercarda. Jeśli jeszcze nie jesteś uczestnikiem - czytaj dalej!

Akcja promująca Bezcenne Chwile wśród klientów Santandera trwa do 30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli premii, które zgarnie 8600 osób.

Tylko dla nowych klientów

Zgodnie z regulaminem z promocji skorzystają osoby, które przez dniem rozpoczęcia promocji - 1 października 2020 r. - nie były uczestnikami programu Bezcenne Chwile. Nie ma za to w ogóle mowy o karencji w zakresie konta osobistego, zatem jeśli kiedyś byłeś klientem Santandera, możesz skorzystać z akcji.

Niezbędne działania

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by cieszyć się z premii.

Start
 • Krok 1

  Do 30 listopada 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną Mastercard. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród.

  Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, otrzymywanie informacji handlowych (telefonicznie i mailowo) oraz na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu). Podaj także swój telefon i email.

 • Krok 2

  Po otrzymaniu „plastiku”, także do 30 listopada 2020 r., zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile. Pamiętaj o zaakceptowaniu jego regulaminu i wskazaniu jednego kanału kontaktu - SMS lub email - przez który będziesz otrzymywał wiadomości z programu.

 • Krok 3

  Do tego samego dnia przynajmniej raz zaloguj się do Santander Internet lub Santander mobile.

 • Krok 4

  W ciągu pierwszych 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu dokonaj minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą.

  Nie będą uwzględniane operacje zwrócone, transakcje dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków, odsetek, gier losowych, a także przekazów pieniężnych itp.

 • Premia

  Nagrodę - 6800 punktów - otrzymasz na konto w programie w ciągu 10 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań akcji. Zdobyty bonus musisz wymienić na jedną z nagród z katalogu programu w ciągu 2 miesięcy od otrzymania punktów. Potem stracą one ważność.

Mission complete!

Dodajmy, że punkty możesz zdobyć tylko raz. Potem sam zdecydujesz, jaką nagrodę wybierzesz. Nie musisz się przy tym martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym, gdyż premia o takiej wartości zwolniona jest z opodatkowania.

600 zł w dodatkowych promocjach!

Wspomnieliśmy na wstępie o dodatkowych premiach dla tych, którzy nie współpracują jeszcze z Santanderem. Czas opowiedzieć o szczegółach.

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę. W aktualnie trwającej promocji możesz zyskać 200 zł premii plus 50 zł, jeśli dodatkowo otworzysz rachunek dziecku. Zakładając konto w ramach programu poleceń, zdobędziesz dodatkowe 50 zł.

Będąc już klientem Santandera, możesz otrzymywać 1% zwrotu wydatków na prąd, gaz, telefon, internet, telewizję, maksymalnie 25 zł/miesiąc, czyli 300 zł rocznie.

Niezła nagroda za prostą aktywność

Chcąc zdobyć 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, musisz tylko założyć konto z kartą Mastercard, zalogować się do bankowości elektronicznej i wykonać transakcję kartą. Co lepsze, możesz połączyć tę akcję z innymi i zyskać kilkaset złotych więcej. To prawdziwa kumulacja!

Spełnienie warunków do otrzymania punktów w Bezcennych Chwilach nie powinno przysporzyć Ci kłopotu, za to wybór nagrody może być większym wyzwaniem. Już teraz skorzystaj z oferty Santandera i obmyśl plan działania!

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(21)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
sowa
Gość

02.12 wykonałam transakcję kartą i do dzisiaj nie naliczyły mi się żadne dodatkowe punkty. Czy ktoś może pomóc? Po raz pierwszy biorę udział w takiej promocji, z tego co się orientuję spełniłam wymagania: przed 30.11 założyłam konto z kartą, wyraziłam zgody, zarejestrowałam kartę i logowałam się do banku przez stronę, jak i aplikację. Transakcja z 02.12 widnieje na koncie strony Bezcenne Chwile

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@sowa

Zadzwoń do obsługi programu pod numer tel. 61 664 60 10 lub 801 055 990 (w dni robocze i sobotę). Obsługa na bazie imienia, nazwiska i 4 ostatnich numerów zarejestrowanej karty powinna być w stanie określić przyczynę problemu.

Odpowiedz

K
Kondzio
Gość

No cóż, chciałem skorzystać z promocji i zarejestrować kartę. Założyłem konto, które mam już aktywne od 19.11. Do dzisiaj 01.12 jednak nie dotarła do mnie karta do konta, więc nie mogłem jej zarejestrować... Czekam już prawie dwa tygodnie na kartę do konta. Na razie Santander zaskoczył mnie "in minus".

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kondzio

Przykro nam z powodu tej sytuacji. Ja osobiście też dość długo czekałam na kartę (w listopadzie). Na pewno powinieneś skontaktować się z bankiem i poprosić o wyjaśnienie sprawy.

Odpowiedz

K
Kondzio
Gość

Chciałem przed przystąpieniem do programu zobaczyć potencjalne nagrody za te 6800 punktów. Nie mogę namierzyć żadnego katalogu nagród... Chyba że będzie on widoczny dopiero po rejestracji w programie i dodaniu karty?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kondzio

Katalog nagród będzie dostępny po utworzeniu konta w programie. Znajdziesz tam przykładowo vouchery do sklepów, ale i nagrody rzeczowe.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość

A to niespodzianka! Mam Konto Jakie Chcę, zamówiłam do niego kartę MC, zarejestrowałam w Bezcennych Chwilach i po jednej transakcji dziś wpłynęły punkty powitalne. Czyli jednak nie trzeba być nowym klientem ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@paladinek

Brawo! To tylko pokazuje, jak nieprecyzyjne potrafią być regulaminy. Zawsze warto próbować :)

Odpowiedz

J
jeans
Gość

Jestem klientem Santandera już od kilku lat. Jak mogę otworzyć kolejne Konto Jakie Chce?

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@jeans

Ja otwarłem kolejne KJC w bankowości internetowej, zakładka "Oferty". Teraz czekam na kartę :)

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Mam już profil w Priceless Special. Czy mogę zarejestrować kartę Santander i otrzymać punkty?

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Dawid

Powinno się udać. Analogiczna sytuacja, jak w podobnej akcji Aliora: https://www.najlepszekonto.pl/punkty-powitalne-bezcenne-chwile-alior-bank-pazdziernik-2020 :)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Krystian

Może się udać, ale nie musi, skoro jest wykluczenie osób, które były uczestnikami Bezcennych Chwil przed 1 października 2020 r. Na pewno nic na tym nie stracimy, a jeśli zadziała - tylko zyskamy :)

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Aldona Derdziak

Zgodnie z definicją:

Uczestnik – osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest uprawnionym posiadaczem Karty Partnera i dokonała Przystąpienia do Programu

Wynika z tego, że wykluczenie dotyczy tylko osób, które zarejestrowały już w programie kartę Santandera.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Krystian

A dalej już mamy

są uprawnionymi posiadaczami aktywnej i ważnej Karty Partnera, którą otrzymali od Partnera i dotychczas, tj. przed dniem rozpoczęcia Promocji, o którym mowa w § 3 ust. 1 powyżej (przed dniem 1.10.2020 r.), nie byli Uczestnikami Programu;

To można rozumieć, że przed 1.10.2020 nie można było w ogóle być uczestnikiem Bezcennych Chwil.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Aldona Derdziak

No moim zdaniem nie. Uczestnikiem Programu (pisane z dużych liter) jest w tym przypadku klient Santandera. Wyżej przytoczyłem definicję :)

Niemniej sprawdzę teorię na swoim przypadku.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Krystian

To będzie ciekawe :)

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Aldona Derdziak

No i jest sukces - dziś wpłynęło 6800 pkt. :)

 Zarejestrowana w Bezcennych Chwilach karta innego banku nie jest przeszkodą (rejestrowałem kartę Santandera w Bezcennych na nowego maila).

 Można być klientem Santandera i skorzystać z oferty. Wystarczy w bankowości internetowej otworzyć nowy rachunek z kartą MC.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Mam konto od początku roku, ale z zamkniętą kartą debetową. I czy jeśli nigdy nie korzystałem z programu „Bezcenne Chwile” i założyłbym wniosek o kartę, to czy mógłbym skorzystać z tej promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Niestety nie - regulamin wskazuje, że trzeba założyć zarówno konto, jak i kartę debetową.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Aldona Derdziak

Skoro nie ma okresu karencji dla konta, to może warto spróbować otworzyć drugie KJC z kartą MC?

Odpowiedz