Wróć

550 zł w kumulacji Santander Bank Polska: 200 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki + 50 zł za konto dla dziecka

Publikacja:
550 zł w kumulacji Santander Bank Polska: 200 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki + 50 zł za konto dla dziecka
Czas trwania
Cel (zysk) 550 zł w kumulacji: do 200 zł premii w formie bonu do Biedronki, Decathlonu lub RTV EURO AGD + 50 zł za otwarcie konta z polecenia + nawet 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska po 1 grudnia 2019 r.
Po drodze Po otwarciu konta w każdym z 3 kolejnych miesięcy należy zapewniać wpływy min. 1000 zł, wykonywać 1 transakcję kartą lub Blikiem oraz logować się do aplikacji mobilnej.
Santander Bank Polska przyzwyczaił nas do kumulacji nagród w promocjach swoich produktów. Najnowsza akcja może Ci przynieść aż 550 zł premii. Na start otrzymasz 150 zł w bonie do Biedronki, Decathlonu lub RTV EURO AGD oraz 50 zł w gotówce za otwarcie konta z polecenia. Bank dorzuci kolejne 50 zł w formie bonu, jeśli otworzysz konto dla swojego dziecka, a do tego jako klient Santandera będziesz mógł się ubiegać o zwrot nawet 300 zł za domowe rachunki.

Z bieżącej promocji Santander Bank Polska pod nazwą „Zakupy do 200zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka” możesz skorzystać do 31 stycznia 2021 r.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 150 zł w formie karty podarunkowej do wybranego sklepu (Biedronka / Decathlon / RTV EURO AGD), należy otworzyć wybrane konto wraz z kartą Visa, a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności. Z regulaminu wynika, że liczba kart podarunkowych jest limitowana i o tym, czy otrzymasz tę, na której będzie Ci zależało, będzie decydowała kolejność rejestracji.

Dodatkowe 50 zł zgarniesz za otwarte Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 roku życia.

To jeszcze nie wszystko. Kolejne 50 zł bank wypłaci Ci za otwarcie konta z polecenia, a opłacając domowe rachunki z Konta Jakie Chcę, możesz w ciągu roku odzyskać nawet 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą być oni pełnoletni, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które po 1 grudnia 2019 r. posiadały w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN (również jako współwłaściciele).

Jeśli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto walutowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 200 zł na start i 50 zł w programie poleceń?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji:

Start
 • Krok 1

  Do 31 stycznia 2021 r. złóż wniosek o konto Jakie Chcę z kartą debetową Visa i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie banku.

  W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

  Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych (drogą elektroniczną i telefoniczną) oraz na elektroniczny kanał kontaktu (zgodę na EKK możesz wyrazić najpóźniej 31 stycznia 2021 r.).

 • Krok 2

  Do 15 lutego 2021 r. zawrzyj umowę o rachunek w obecności kuriera.

 • Krok 3

  Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zarejestruj się na stronie promocji, wypełniając formularz. Podaj w nim swoje dane (imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL).

  Na tym etapie wskaż kartę podarunkową, którą chciałbyś otrzymać – do Biedronki, Decathlonu lub RTV EURO AGD.

 • Krok 4

  W każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta:

  • zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem;
  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile.
 • Krok 5

  Jednocześnie spełnij warunki otrzymania premii 50 zł w programie poleceń. Bank wymaga, byś do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

  • wykonał płatności kartą / Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł (przynajmniej jedna transakcja musi zostać wykonana Blikiem!),
  • choć raz zalogował się do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.
 • Krok 6

  Jeśli chcesz otrzymać bon o wartości nie 150 zł, a 200 zł, do 24 lutego 2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka (w wieku 13-18 lat) wraz z kartą Visa i dostępem do bankowości elektronicznej, po czym otwórz ten rachunek najpóźniej 28 lutego 2021 r.

  Tak jak w przypadku wniosku o Twoje konto, tu również wymagane są zgody na kontakt (w tym także w celach marketingowych) i EKK.

 • Premia

  Karta podarunkowa o wartości 150 zł (lub 200 zł, jeśli otworzysz też konto swojemu nastoletniemu dziecku) zostanie przekazana do 30 czerwca 2021 r. w wiadomości wysłanej w bankowości elektronicznej.

Mission complete!

O czym warto wiedzieć?

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie, a to z powodu konieczności spełnienia warunków przez kolejne 3 miesiące.

Miesiące aktywności

Jeśli założysz rachunek w ramach tej promocji w grudniu, to na realizację zadań masz czas w styczniu, w lutym i w marcu 2021 r. Analogicznie, jeśli umowę o rachunek podpiszesz w styczniu 2021 r., to zadania musisz wykonać w lutym, w marcu i w kwietniu, a jeśli w lutym 2021 r. – w marcu, w kwietniu i w maju.

Kod polecenia

Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziesz na 5. etapie wypełniania wniosku (na dole strony).

Miejsce na wpisanie kodu polecenia przy zakładaniu ROR w Santander Bank Polska

Konto dla dziecka

Pamiętaj też, że wyższą premię za otwarcie konta dla dziecka uzyskasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki uprawniające do otrzymania bonu 150 zł. Premię możesz otrzymać niestety tylko za jedno konto dziecka!

Transakcje i wpływy

Jeśli zaś chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, to liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich rozliczenia. Nie zostaną uznane wypłaty gotówki z bankomatów.

Regulamin nie zawiera definicji wpływów na konto. Mówi natomiast o łącznej kwocie, a więc nie musi to być wcale jednorazowy wpływ, a np. kilka mniejszych. Ważne, by ich suma nie była niższa niż 1000 zł w każdym miesiącu spełniania warunków aktywności.

Karty podarunkowe

Liczba kart podarunkowych do poszczególnych sklepów jest limitowana. Bank będzie je przyznawał do osiągnięcia ich równowartości w kwocie 1 150 000 zł. Daje to dokładnie 5750 bonów przy mało realistycznym założeniu, że będą to wyłącznie bony 200-złotowe.

W regulaminie bank zaznaczył, że:

Jeśli dany rodzaj elektronicznej karty podarunkowej wyczerpie się, przekażemy Ci pierwszy dostępny, z pozostałych rodzajów.

Decydująca jest kolejność rejestracji w promocji, więc nie warto z nią zwlekać. Może to być szczególnie ważne w przypadku kart do sklepów Biedronka – spodziewamy się, że to one będą się cieszyły największą popularnością wśród uczestników.

Formularz jest dostępny na stronie promocji i wygląda następująco:

Rejestracja w promocji Santander Bank Polska

Zapoznaj się z zasadami korzystania z elektronicznych kart podarunkowych do Biedronki, Decathlonu i RTV EURO AGD.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Promocją objęte jest Konto Jakie Chcę, którego parametry znajdziesz poniżej:

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
Konto
0 zł / 6 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 6 zł


opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 8 zł

jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłata będzie wynosić 9 zł, a unikniesz jej, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
 • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
 • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

Przelew internetowy
0 zł
Zwykły przelew internetowy

0 zł


+ darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń

 • Szczegóły oferty

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 13. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 6 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  15 zł dla osób powyżej 26. roku życia

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 8 zł

  od 1 lipca 2023 r. opłata za kartę wyniesie 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
  • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
  • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

  możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

  od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  dla klientów do 26. roku życia:

  • 0 zł

  dla klientów powyżej 26. roku życia:

  • 5 zł - wypłata EUR
  • 10 zł - pozostałe waluty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback
  • 0 zł dla osób do 26 lat
  • 1,50 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku
  • 5 zł dla osób do 26 lat
  • 10 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta.

Z kolei wersja Konta Jakie Chcę dla dzieci prezentuje się następująco:

Konto Jakie Chcę dla dziecka

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
Konto
0 zł
Karta
niedostępne
Miesięczna opłata za kartę niedostępne

karta udostępniana jest, gdy dziecko skończy 13 lat

Bankomaty
niedostępne
Bankomaty niedostępne

karta udostępniana jest, gdy dziecko skończy 13 lat

Przelew internetowy
niedostępne
Zwykły przelew internetowy niedostępne

dostęp do bankowości internetowej udostępniany jest, gdy dziecko skończy 13 lat

 • Szczegóły oferty

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób do 13 lat

 • Oprocentowanie rachunku
  • 6% do 3000 zł
  • 0% powyżej 3000 zł
 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  niedostępne (udostępniane, gdy dziecko skończy 13 lat)

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  niedostępne (udostępniane, gdy dziecko skończy 13 lat)

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  niedostępne (udostępniane, gdy dziecko skończy 13 lat)

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  niedostępne (udostępniane, gdy dziecko skończy 13 lat)

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  5 zł

Inne

 • Czy rodzic musi posiadać konto?

  NIE

Dodatkowe bonusy

Jak wspomnieliśmy na wstępie, premie za założenie konta osobistego to nie jedyne nagrody, jakie czekają na klientów Santandera.

Program poleceń

Proponujemy, byś zapoznał się z warunkami programu poleceń, o którym wspomnieliśmy w harmonogramie:

Oczywiście konto będziesz mógł następnie sam polecać, zyskując tym samym kolejne bonusy.

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję:

Lokata Mobilna na 1%

Mało? Co powiesz na ofertę lokaty z oprocentowaniem 1% w skali roku?

Lokata Mobilna

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
Oprocentowanie
5%
Zakres kwot
1000 - 20 000 zł
Czas trwania
4 miesiące
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


 • Szczegóły oferty

Oprocentowanie

Konto osobiste

Dodatkowe informacje

Oprocentowanie

 • Oprocentowanie
  5%
 • Rodzaj oprocentowania

  stałe

 • Czas trwania

  4 miesiące

 • Zakres kwot

  1000 - 20 000 zł

 • Kapitalizacja odsetek

  na koniec okresu

Konto osobiste

Dodatkowe informacje

 • Sposób założenia

  mobilnie

 • Klient

  nowy i obecny

 • Wpłata

  dowolne środki

 • Limit lokat

  1

 • Odnawialność

  lokata nieodnawialna

 • Zerwanie lokaty

  utrata odsetek

Premia dla przedsiębiorców

Bank przygotował też różnorodne promocje dla przedsiębiorców.

250 zł za „zwykłe” korzystanie z konta + nawet 300 zł zwrotu za rachunki

Najnowsza promocja Santander Bank Polska kolejny już raz jest powodem do zadowolenia. Można w niej zdobyć nie tylko 200 zł w bonie do wybranego sklepu (o ile otworzymy konto również dziecku), ale także 50 zł w gotówce za otwarcie rachunku z polecenia oraz do 300 zł zwrotu za rachunki.

Choć kumulacje promocji w Santanderze nie są niczym nadzwyczajnym, to niezmiennie warto ten fakt doceniać. Możliwość łączenia akcji to duży atut oferty, dzięki któremu możliwe do uzyskania bonusy należą do najwyższych na rynku. Kilkaset złotych premii to chyba niezła zapłata za otwarcie funkcjonalnego konta i wykazanie się w gruncie rzeczy standardową aktywnością, czyż nie? 😉

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(14)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Dawid
Gość

Czy ktoś wie gdzie jest ten formularz do wypełnienia w celu rejestracji w promocji i wyboru vouchera? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Dawid

Promocja została już zakończona - formularz znajdziesz tutaj: https://www.santander.pl/ws-konto-osobiste-kjc-bony/

Odpowiedz

G
Gregorius
Gość

Problematyczne wydaje się być zawarcie umowy w obecności kuriera, a nie np. bezpośrednie udanie się do oddziału w dogodnych dla sb godz.

Nie wiemy dokładnie kiedy się zjawi kurier i w jakich godz.. Więc dodatkowo będzie trzeba wziąć dzień wolny w pracy.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Gregorius

Podpisywaniem umów bankowych zajmuje się specjalna grupa kurierów, którzy starają się dopasować do klienta. Można się więc umówić w dogodnym dla siebie czasie, a nawet miejscu.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy jeżeli mam konto firmowe w tym banku to nie wyklucza mnie to z promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Michał

Nie, nie wyklucza :)

Odpowiedz

A
Arkadiusz
Gość

Czy za założenie "Konta Jakie Chcę" dla dwojga dzieci otrzyma się 100 zł ? Czy jeśli założyłem konto dla dziecka w poprzedniej promocji to żona która założy teraz konto otrzyma 50 zł na dziecko?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Arkadiusz

Jeśli Ty założyłeś już konto dla dziecka, to Twoja żona może w obecnej promocji założyć konto drugiemu dziecku, temu samemu już nie.

Odpowiedz

J
jakub
Gość

Lol 25,000 zł rocznie na rachunki żeby dostać 1% zwrotu = 300 zł

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@jakub

Fakt, maksymalny zwrot jest tu trudny do osiągnięcia...

Odpowiedz

E
ERKA
Gość

To musi być karta Visy? Mastercard odpada?? Czemu?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@ERKA

Regulamin tej promocji wymaga wnioskowania akurat o kartę Visa.

Odpowiedz

R
Roberto
Gość

Dobrze rozumiem, że jak zabraknie tych kart które chciałem, to nie mam wpływu na to do jakiego sklepu w końcu dostanę kartę?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Roberto

Na to wygląda, dlatego tym bardziej nie warto zwlekać z rejestracją ?

Odpowiedz