Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

200 zł do Carrefoura za korzystanie z darmowej karty kredytowej BNP Paribas (+ tysiące punktów w programie mamBonus)

12 komentarzy / opinii
200 zł do Carrefoura za korzystanie z darmowej karty kredytowej BNP Paribas (+ tysiące punktów w programie mamBonus)
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł do wydania w sklepach Carrefour + roczne zwolnienie z opłaty za "kredytówkę".
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas po 1 września 2019 r.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w BNP Paribas i w każdym z 2 kolejnych miesięcy wykonać nią transakcje na min. 1000 zł.
BNP Paribas nie zawodzi i kolejny raz zachęca do wnioskowania o swoje karty kredytowe. W nowej promocji możesz zyskać nawet 200 zł do wydania w Carrefourze oraz roczne zwolnienie z opłaty za kartę. Bank gwarantuje, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki wymienione w regulaminie.

Liczy się aktywność i regularność

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji są 2 e-bony Carrefour, każdy o wartości 100 zł. Jak łatwo obliczyć, łącznie możesz zyskać nawet 200 zł, jednak musisz się wykazać umiarkowaną aktywnością i przez 2 miesiące regularnie korzystać z nowej kredytówki.

To jednak nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie jeszcze jedną nagrodę, czyli roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 28 lutego 2021 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które od 1 września 2019 r. do chwili startu promocji (6 stycznia 2021 r.) nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową.

2 x 100 zł na zakupy w Carrefourze

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać oba vouchery po 100 zł, nie są szczególnie skomplikowane. Wymagane jest po prostu aktywne korzystanie z karty kredytowej.

Start
 • Krok 1

  Do 28 lutego 2021 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

  Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

 • Krok 2

  W każdym z kolejnych 2 miesięcy, liczonych od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości min. 1000 zł.

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz e-bon o wartości 100 zł.

 • Krok 3

  Od momentu udostępnienia nagrody będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

  Aby przystąpić do programu. potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Będziesz musiał także zaakceptować regulamin programu oraz stworzyć swój identyfikator i hasło dostępu.

 • Premia

  Nagrodę odbierzesz na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od chwili spełnienia warunków promocji.

Mission complete!

Dla pełnej jasności posłużmy się przykładem. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w styczniu, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w lutym i w marcu 2021 r. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny okres.

Kilka praktycznych informacji

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, będziesz mógł ją w całości przeznaczyć na zakupy w Carrefourze. Termin ważności vouchera zostanie określony na co najmniej 14 lutego 2022 r.

Jak bank definiuje transakcję kartą?

Warunki promocji spełnią operacje bezgotówkowe, czyli płatności w punktach handlowo-usługowych. Nie zostaną uznane transakcje polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Karty kredytowe Mastercard Standard i Gold

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 7,2%.

W ramach promocji przez 12 miesięcy karta będzie bezpłatna. Po tym okresie opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta
0 zł / 9 zł
Opłata za kartę 0 zł / 9 zł

opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

Bankomaty
4,9%, min. 10 zł
Bankomaty 4,9%, min. 10 zł

4,9%, min. 10 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  4 lata

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  4,9%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  4,9%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  2%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 4,50 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 500 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%, min. 30 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • długi okres bezodsetkowy
 • program lojalnościowy Bezcenne Chwile Mastercard
 • możliwość wyboru i zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego
 • możliwość rozłożenia zadłużenia na raty
 • 10% zniżki na bilety w kinach Cinema City

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej „kredytówce” wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł / mies.) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł. Dla większości z nas karta Mastercard Standard będzie lepszym wyborem.

Uwaga! BNP Paribas pobiera opłatę w wysokości 25 zł za wypowiedzenie umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od jej zawarcia. Opłata dotyczy obu promocyjnych "kredytówek".

Program lojalnościowy mamBONUS

Jego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 1 zł = 2 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” w programie mamBONUS przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać ze związanych nią benefitów.

Jeszcze więcej punktów mamBonus

Uczestnicząc w opisywanej akcji i korzystając z bonusów dla nowych uczestników programu, możesz zgarnąć dodatkowe punkty w programie:

 • 200 punktów za zarejestrowanie karty w mamBonus;
 • 5000 punktów za spełnienie warunków akcji „5000 pkt na start” (4 transakcje po min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od podpisania umowy o "kredytówkę").

Do tego zgromadzisz co najmniej 4000 punktów za realizację warunków aktywności, gdyż 1 zł = 2 pkt., a w każdym z 2 miesięcy wymaganej aktywności musisz wydać po min. 1000 zł, czyli 1000 zł x 2 pkt x 2 miesiące. W sumie będziesz więc miał ponad 9 200 pkt, które zwiększą Twój stan posiadania w programie.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Płacisz kartą – zyskujesz 200 zł do Carrefoura i zwolnienie z opłat

Ciekawa oferta dla osób zdecydowanych na regularne korzystanie z karty kredytowej – tak w największym skrócie można podsumować najnowszą promocję BNP Paribas. Warte 200 zł bony zakupowe oraz roczne zwolnienie z opłaty za kartę to naprawdę interesujący zestaw bonusów.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS i „wyrabiasz” limit do otrzymania vouchera.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(12)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Dawid
Gość

Czym się różni karta Gold od Standard i czy obowiązuje na niej zwolnienie z opłat przez rok?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Dawid

Oprócz wyższych opłat na karcie Gold jest dostępne bezpłatne ubezpieczenie w podróży zagranicznej i wstęp do saloników na lotniskach. Tu też obowiązuje zwolnienie z opłat przez rok w ramach promocji.

Odpowiedz

S
Sławomir
Gość

Czy rezygnacja z kredytówki zaraz po zakończeniu promocji wiąże sie z jakimiś karami finansowymi ?? czy jakiś czas trzeba ją jeszcze "potrzymać" dla spokoju?

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Sławomir

Po odebraniu nagrody można bez przeszkód zamknąć kartę. Plastik jest bezwarunkowo darmowy przez rok, więc nie powinno być żadnych niespodzianek z finalizacją współpracy.

Odpowiedz

M
Michal Wierzbicki
Gość
@Sławomir

Doczytaj w toip. Kiedyś była opłata dodatkowa za zamknięcie karty przed upływem pół roku.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Michal Wierzbicki

Zgadza się - w TOiP jest to ujęte jako:

Opłata za wypowiedzenie Umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia - 25 zł.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@Aldona Derdziak

Czyli jak założę kartę w styczniu, warunki spełnię w lutym i marcu to nagrode mogę odebrać do końca maja, a kartę wypowiedzieć dopiero w lipcu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Dawid

Niestety tak.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@Aldona Derdziak

ok, dziękuję

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Dawid

A ja ze swojej strony przepraszam @Sławomir, że zapomniałem o tej opłacie za zbyt wczesne wypowiedzenie karty. Dobrze, że to wychwyciliście @Michal Wierzbicki i doprecyzowaliście @Aldona Derdziak

Odpowiedz

M
Mario
Gość

Jeśli skorzystałem z grudniowej promocji karty kredytowej ale jeszcze nie otrzymałem premii to rozumiem ze jestem wykluczony z powodu karencji tak?

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Mario

Jeśli masz w BNP umowę o kartę kredytową to jesteś wykluczony z udziału. Karencja dotyczy produktu (w tym przypadku karty kredytowej) a nie promocji. Gdyby było inaczej, to karencja byłaby fikcją.

Odpowiedz